Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Pantolon & Kapri


Günlük hayat içerisinde rahat olmasına en çok dikkat ettiğimiz ve önem verdiğimiz alt giyim olarak nitelendirilen pantolonlar ve kapriler ile kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Spor&Outdoor kategorisi altında çeşitli modeller arasından kendinize uygun olan renkte, bedende ve kumaş türünden ürünlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 


Özellikle sıcak yaz günlerinde iş yerinde,piknikte, gezilerde uzun kıyafetler oldukça insanı rahatsız ederken pantolon kapri oldukça ferahlık sağlayabilmektedir. Rahat hissetmeniz için malzemelerine son derece dikkat edilen kapriler, özellikle görünüş itibariyle iş yerlerinde olumsuz imaj yaratmamakta ve tasarımı sayesinde oldukça şık görünebilmektedir.


Birbirinden farklı çeşitler arasından istediğiniz seçimi, kendi göz zevkinize göre yapabilirsiniz. Ürünler sade ve düz türde olduğu gibi ayrıca, Handwarmer cepli, Flapped mafsallı kargo uyluk cepli ve kapaklı cepler gibi ihtiyaca ve isteğe göre üretilmişlerdir.


Bu kategori altında kadın ve erkek pantolon ve kapri modellerine ulaşabilir ve seçiminizi yapabilirsiniz. Ürünler doğaya zararsız, PFC-Free DWR su geçirmezlik kaplamasına sahiptir. Teflon kaplama (renk solmasına karşı korumalı, lekelere ve suya dayanıklı) özelliği ile uzun yıllar kullanabilirsiniz. UV filtresi güneşin zararlı ışınlarından sizi koruduğu gibi sıcak saatlerde terlediğiniz takdirde Dryprotec membran teknolojisi sayesinde teri hızlı bir şekilde dışarıya atmakta ve giysinizin kuru kalmasını sağlamaktadır. 


Tekzen kalitesi ve güvencesi ile insan vücuduna göre tasarlanmış ürünleri inceleyebilirsiniz. Dilerseniz ürünlerin üzerine tıklayarak yukarıda bahsedilen teknolojiyle üretilen ürünlerin detaylarını ve özelliklerini inceleyebilir, kadın ve erkek modellerimiz üzerinde denenmiş ürünlerin vücut üzerinde nasıl durduğunu görebilir ve arzu ettiğiniz ürünün hangi mağazalarda yer aldığına bakabilir, stok ve kargo durumunun uygunluğunu kontrol edebilir ve satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT