Toplam 69 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Haşere ve Sinek Kovucu


Ev ve yazlıklarınızın bahçe bölümleri için ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ürünü kolaylıkla bulabileceğiniz bahçe kategorisinin altında yer alan bahçe kovucuları  bölümünde kapı ve pencereler için çeşitli sineklik modelleri, sinek ve sivrisinek kovucular, fare kovucular, haşere kovucular ve büyük hayvan kovucu ürünler yer alıyor.


Büyük hayvan kovucular bölümünde özellikle güneş enerjisi ile çalışan köstebek ve faresavar ürünler yer alırken fare kovucular bölümünde ise yapışkanlı fare zehirleri ve ilaçları sizleri bekliyor. Bu ürünleri kullanarak istenmeyen canlıları bahçenizden uzak tutabilirsiniz.


Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan haşere kovucu ürünler bölümünde birbirinden kaliteli markalara ait olan bitkisel ve kimyasal haşere ilaçları, hamam böceği jelleri, yürüyen haşere aerosolleri, su bazlı uçan haşere ilaçları, karınca granülleri ile konsantre ve kokusuz gibi farklı çeşitlere sahip insektisit ürünler yer alıyor. Bahçe kovucular kategorisinde yer alan bu bahçe haşere kovucuları yardımıyla istenmeyen haşereler için kesin çözüm sağlayabilirsiniz.


Sinek ve sivrisinek kovucular bölümünde yer alan elektronik sinek kovucu ürünler, açık hava sinek tutucuları, haşere ilaçları, dumansız spiral haşere sivrisinek kovucular, sivrisinek kovucu mum, jel ve bileklikler, sinekkovar likit, sprey, tablet ve atomizerler, sivrisinek kovucu oto kokuları ve ıslak mendiller ile sinek raketleri gibi ürünler yer alıyor. Bu bölümde yer alan bahçe sinek kovucuları yardımıyla istenmeyen haşereleri kendinizden ve sevdiklerinizden uzak tutabilirsiniz.


Kapı ve pencere sineklikleri bölümünde yer alan çeşitli boyutlardaki yapışkanlı veya mıknatıslı, fermuarlı veya fermuarsız kapı ve pencere sinekliklerinden satın alarak sinek ve böceklerin evinize girmesini önleyebilirsiniz. Pencere sinekliği satın alırken pencerelerinizin boyutuna ve konumuna göre yatay veya dikey olarak satışa sunulan çeşitli boyutlardaki ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca desenli ve renkli sineklik çeşitlerini tercih ederek evinize farklı ve dekoratif bir hava yaratabilirsiniz.


Bahçe kovucular bölümünde yer alan Bimeks, Concept, Mosquito, Pratik, REM Market, Sonax, Tekzen, Tesa, Windoor ve Zen Home gibi dünya markalarına ait olan çok sayıdaki çeşitli bahçe sivrisinek kovucu, böcek ve diğer haşere kovucular ile sineklik ürünleri arasından dilediğinizi seçerek kendinizi, sevdiklerinizi ve bahçenizdeki ürünleri istenmeyen misafirlere karşı koruyabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT