Toplam 26 üründen, 1-26 arası gösteriliyor.

Haşere ve Sinek Kovucu


En Etkili Haşere ve Sinek Kovucu Ürünler Tekzen’de!

Özellikle bahar ve yaz aylarında kurtarıcınız olan sinek ve haşere kovucu ürünler; ev, iş yeri, yazlık ve diğer yaşam alanlarında rahatlıkla kullanılabilir. Sivrisinekler, ısırdıkları yerde kaşıntı, şişme gibi istenmeyen durumlar meydana getirdiği ve sesleri ile rahatsız ettiği için insanlar bu koruyucu ürünlere başvurur. İnce ser pileli sineklikler, kapı sineklikleri, sinek raketi, sivrisinek savar ve daha birçok kurtarıcı; sineklerin ve diğer haşerelerin evinize girmesine engel olur. Tekzen  her ihtiyaca hitap eden geniş yelpazesiyle birbirinden kaliteli yardımcıları sizlerle buluşturuyor. Cam, bahçe ve kapılardan evinizin içerisine haşere ve sinek girmesini önleyen bu ürünler sayesinde keyifli bir yaz sizleri bekler.

Hijyenik Yaşam Alanlarının Vazgeçilmezi Olan Sinek Kovucular

Farklı haşere ve sinek türü, kullanım alanı, kullanacak kişilerin isteği ve çalışma mekanizmasına sahip olan çeşitli haşere kovucu ve sinek savar çeşitleri hijyenik yaşam alanlarının oluşturulmasında önemli bir rol oynar. Kirli eşyalar üzerinde dolaşıp zararlı mikroorganizmaları bir yerden başka bir yere taşıyan sineklerin sağlık açısından olumsuz etkilere ve çeşitli hastalıklara sebep olduğu bilinmektedir. Özellikle gıdaların sıklıkla bulunduğu mutfak ve kilerler, evlerde bu canlılardan mutlaka korunması gereken alanlardır. Kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını koruma altına almak istiyorsanız bu tür canlıların yaşam alanlarınıza girmesini önleyen yardımcılardan destek alabilirsiniz.

Her Kullanım Alanına Hitap Eden Sinek Kovucular

İç mekanlar başta olmak üzere dış mekanlarda da oldukça yaygın bir kullanıma sahip olan sinek kovar ürünleri, her kullanım alanına hitap eden çeşitleri ile sizlere sunulur. Zen Home Sinek Öldürücü Egs-01-6W, sağlam gövdesi ve kolay sinek kapabilmek için etkili olan mekanizması sayesinde dilerseniz iç mekanlarda dilerseniz de dış mekanlarda seyyar olarak sinek öldürücü görevini üstlenebilir. İç mekanlarda sıklıkla kullanılan sprey sivrisinek kovucu çeşitleri de mevcuttur. İçerisine sıvı ilaçlar ya da tabletler konularak kullanılan çeşitler ise geceleri sivrisineklerin verdiği rahatsızlıklardan kurtulmak isteyenlerin tercihi olur.

Keyifli Bir Yaz İçin Kurtarıcınız Olan Sinek Kovucu Ürünler

Yazın sıcak günlerini keyifli bir şekilde geçirmek istediğinizde kurtarıcınız olan ve Tekzen bahçe ürünleri içerisinde sizleri bekleyen sinek kovucular, sineklikler ile özellikle yazlıklarda ve evlerde sıklıkla tercih edilir. Sinek ve haşere öldürücü ürünleri ile iş birliği içerisinde kullanılabilecek bu yardımcılar, pencere ve kapılarda kullanılarak istenmeyen canlıların yaşam alanlarının içerisine girmesini önler. Kendinden yapışkanlı olarak sahip olabileceğiniz Bimeks Pencere Sineklik Beyaz seçeneği, kolay montaj ve pratik bir çözüm sunar. Farklı yükseklik ve genişlik ölçüleri sayesinde her alana kolaylıkla uyum sağlar.

Açık Alanlarda Kullanıma Uygun Olan Sinek Kovucular

Bahçelerde, piknik alanlarında ve diğer açık alanlarda; sinekleri kendinizden uzaklaştırmak istediğinizde imdadınıza yetişen onlarca farklı ürün bulunur. Açık alan sinek kovucu çeşitleri içerisinde dumansız spiral kovucular, bileklikler, elektrikli sinek öldürücü ve atomizerler, kovucu mumlar ve pilli kovucular ön plana çıkar. Birbirinden pratik kullanışlı ve etkili yardımcıları inceleyerek ihtiyacınıza uygun olanı bulabilirsiniz.

Aradığınız Sinek Kovucu Uygun Fiyatlarla Tekzen’de

Kapı ve pencereler için sineklik, bahçeler için açık hava yapışkanlı sinek tutucular, sprey, oto kokular, jeller, açık hava sivrisinek kovucu çeşitleri ve daha fazlası uygun fiyatlarla Tekzen’de sizleri bekliyor. Desenli ve farklı renk seçeneklerine sahip olan çeşitleri, işlevsel özelliklerinin yanı sıra yaşam alanlarınıza da estetik bir görünüm kazandırır. Bahçe sinek kovucu ve daha birçok ürün için doğru adres Tekzen!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT