Toplam 8 üründen, 1-8 arası gösteriliyor.

Bebek Banyo Ürünleri


İlgili Aramalar:

Bebek Banyo Ürünleri ve Çeşitleri

Banyo, bebeklerin sağlıklı gelişimi ve temizliği için oldukça önemlidir. Bu nedenle bebeklerin banyosunda kullanılacak ürünlerin belli bir kalitede olması gerekir. Birbirinden farklı özelliklere ve modellere sahip bebek banyo setlerine uygun fiyata tekzen.com.tr üzerinden rahatlıkla sipariş verebilirsiniz. Bu ürünler sayesinde bebeğiniz temizlenirken, eğlenmenin keyfini bir arada yaşayacak.

Bebek Küveti Nasıl Olmalı?

Bebeğiniz için seçeceğiniz bebek küvet setinin güvenli olması ilk kriteriniz olmalıdır. Yuvarlak hatlara sahip, bebeğe zarar vermeyecek şekilde üretilen, devrilme ihtimaline karşı dengeli ve alt tabanında bebeğin kaymasını engelleyici desenlerin bulunduğuna dikkat etmelisiniz. Bir diğer önemli konu da bebeğinizin banyo esnasındaki rahatı olmalıdır. Unutmayın ki, bebeğin banyo esnasında rahat etmesi onun banyoyu sevmesi ile doğrudan alakalıdır.

İhtiyacınız olabilecek tüm malzemeler düşünülerek hazırlanmış bebek küvet setleri ile bebeğiniz rahat, güvenli ve eğlenceli şekilde banyo yapmanın mutluluğunu yaşayacak. Böylece bebeklerimiz yeni tanıştıkları bu dünyaya daha rahat uyum sağlayacaklar.

Bebek Küveti Nasıl Temizlenir?

Bebek banyosu yaptırıldıktan sonra; küveti temiz ve ılık suyla durulayın. Su lekelerini önlemek için, nemin fazlasını alın. Her banyodan sonra birkaç dakikanızı küvet bakımına ayırmak hem ürünün uzun ömürlü olmasını sağlayacak hem de bebeğinizin sağlığına zarar vermeyecek. Eğer zorlu lekelerle karşı karşıyaysanız bir miktar bulaşık deterjanı da kullanılabilir. Ayrıca kullanılan banyo oyuncakları da aynı şekilde bakım ve temizlik gerektirir.

Bebek banyo küvetinde temizliğine dikkat edilmesi gereken bir diğer parça da küçük bebeklerin üzerine yatırıldığı filenin yıkanmasıdır. Bazı setlerde bu fileler köpükten bazılarında da bezden yapılmıştır. Her banyodan sonra bu filelerin bol su altında yıkanması ve kurutulması gereklidir. Aksi takdirde bu kısımlarda bakteri oluşumu gözlenebilir.

Bebek Küvetinin Özelliği Nedir?

Bebek küvetleri, bebekler için özel boyutlara göre yapılmıştır, bebeğinizin banyo keyfini kolaylaştırır ve eğlenceli hale getirir. Birçok bebek küvetinde başı destekleyen ve sabun, şampuan gibi yıkama gereçlerini koyabileceğiniz bölümler bulunur ve ergonomik dizayna sahiptir. Bebek banyo setleri ise banyo oyuncakları,bebek filesi gibi ihtiyacınız olan tüm ürünleri kapsar.

Bebeğinizin seveceği renklerden oluşan ve banyo yapmayı eğlenceli hale getirebileceğiniz bu setle banyolar artık daha kolay.Bebek banyo seti anneler ve bebeklerin kullanımına uygundur. Zararlı kimyasal içermez,sağlıklı plastikten üretilmiştir. Banyo seti içeriğindeki bebek filesi bebeği kolayca yıkamanızı sağlar, banyo süngeri ise bebeğinizin cildini tahriş etmeden nazikçe temizler.Banyo sonrası bütün parçaları bol su ile elde nazikçe yıkayınız.

5 Parça Bebek Banyo Seti

Anne&bebek banyo setinin, 3 farklı Renk Seçeneği mevcuttur. 37 litre su alma kapasitesine sahiptir. En fazla taşıma kapasitesi 10 Kg'dır. Doğumdan itibaren kullanılabilir. Sabun ve şampuan koyma bölümü mevcuttur. Set içeriğinde Bebek Küveti, Bebek Kovası, Bebek Maşrapası, Bebek/Çocuk Lazımlığı ve Bebek Filesi ürünleri yer almaktadır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT