Toplam 13 üründen, 1-13 arası gösteriliyor.

Ev Dekorasyonun Vazgeçilmezi Lambader Modelleri Tekzen'de!

Oda aydınlatma sürecine destek sunan ve dekorasyona katılan loş bir ışık görevi gören lambader odanızın bütün köşelerinde muhteşem bir dokunuş sağlamaktadır. Odanızın havasını baştan aşağı yenileyebilen lambaderleri odanızın dilediğiniz noktasına yerleştirebilirsiniz. Ahşap ya da metal ayaklarıyla ışığın odaya eşit düzeyde dağıtarak şık bir hava katan Tekzen lambader çeşitleri ayak sayıları ve gövde tasarımları bakımından farklılıklar taşıyor. Yalnızca bir aydınlatma aksesuarı olarak değil, muazzam bir dekor görevi de gören lambaderlere Tekzen farkıyla sahip olabilirsiniz.

Lambader Çeşitleri

3 ayaklı, tek ayaklı ve sarkıt şekillerinde oluşmakta olan lambader modelleri bulunduğu ortama daima pozitif enerji katıyor. Tek ayaklı lambaderler lambalar, sütunlar ve gölgeliklerle bir araya geliyor. Odanızın dekorasyonuyla muhteşem bir uyum sağlayan tripod lambader çeşitleri 3 ayaklı modeller olarak da biliniyor. Bunlardan biri olan Lumex sehpalı tripod lambader kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Ahtapot modelleri ise aynı anda pek çok lamba bulunduran ürünlerdir. Oda dekorasyonunda uyumu sağlayabilecek zengin tasarımlara sahip lambaderler gölgelik şekli abajur şapkası ile bulunduğunuz ortama loş bir ambiyans oluşturuyor. Evdeki lamba çeşitlerinden farklı olarak ince uçlu ampullerin kullanıldığı klasik lambader çeşitleri zengin tasarım özellikleri ile dekoratif aydınlatma ürünleri içerisinde yer alıyor.

Lambader Modelleri ile Şık Dekorasyonlar Oluşturun

Ev dekorasyonunuzu can alıcı tasarımlarla bir araya getirmenizi sağlayan ayaklı lamba çeşitleri köşe aydınlatma tasarımlarıyla gözlerinizi dolduruyor. Minimalist tasarım ayrıntılarıyla evinize muhteşem bir dokunuş yapabilen Apliqa siyah lambader gibi modeller ve abajur şapkaları arasında uzunluğu 1-2 metre aralığındaki farklı modeller yer alıyor. Ürün uzunluğu içerisinden yapacağınız tercihlerde yerleştireceğiniz yere ve odaya uygunluğunu göz önünde bulundurabilirsiniz. Raflı, şamdan ya da avize şeklindeki lambader şapkası ışıltısıyla şık bir alternatif görevi görüyor. Gold tasarıma sahip lambader ve abajur şapkaları ise odanıza altının sıcaklığını katarak mobilyalarınızı harekete geçiriyor.

Lambader Çeşitleriyle Odalarınıza Estetiklik Kazandırın

Ev dekorasyonunuzu istediğiniz noktalara taşıyabileceğiniz, kendi karakteristiklerinizi yansıtabileceğiniz tek ayaklı veya 3 ayaklı lambader modelleri bulunuyor. Koltuk üzerini aydınlatmayı planlıyorsanız sarkıt ya da ahtapot modelleri tercih etmeniz daha ideal olabilirken, koltuk arasına konumlandıracaksanız 3 ayaklı abajur uygun bir tercih olabilir. Kitaplıklarınızı veya masanızı aydınlatmayı hedefliyorsanız tek ayaklı kısa modeller veya köşe lambaları muhteşem bir estetiklik kazandırabilir. Boş köşelerinize çok daha canlı bir görünüm kazandırabilmek için ayaklı abajur modelleri içerisinden pastel renklerdeki tasarımlara yönelebilirsiniz. Dekorasyonunuzda genellikle beyaz tercih ediyorsanız kontrast oluşturacağınız modern lambader modelleri tasarım zevkinizi ortaya koyacaktır.

Lambader Çeşitleri ile Uykuya Geçişi Kolaylaştırın

Yatak odaları veya çocuk odalarının da vazgeçilmezleri arasına girmeyi başaran LED lambader dekoratif özelliğinin yanı sıra loş ışığıyla da uykuya geçişinizi kolaylaştıracaktır. Gecenin ilerleyen saatlerinde ışık kullanma gereksiniminizi ortadan kaldıracak lambaderler eşliğinde kitabınızı okuyabilir veya film izleyebilirsiniz. LED aydınlatmalar genellikle daha az elektrik kullanması yönüyle de son derece ekonomik çözümler elde etmenizi sağlarlar. Koltuk arkasında, komidin veya sehpanızın üzerine de yerleştirmek suretiyle kullanabileceğiniz tek ayaklı lambader çeşitleri bulunduğu ortama marjinal bir hava kazandırıyor.

Lambader ile Kendinize Özel Alanlar Yaratın

Evde geçirilen sürenin kaliteli bir hal alması için çeşitli eşya ve ekipmanlara ihtiyaç duyulur. Özellikle spor salonu gibi alanlardan hoşlanmayanlar için beğeniye sunulan çalışma istasyonları hayalinizdeki vücuda sahip olmak için atabileceğiniz ilk adımlar arasında yer alıyor. Bu kategoride yer alan dambıl ve halter modelleri ihtiyacınız olan kas yapısına sahip olmanıza yardımcı oluyor. Aynı şekilde Tekzen kalitesiyle ulaşabileceğiniz kondisyon bisikletleri, pilates ve yoga malzemeleri de bir tık uzağınızda!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT