Toplam 5 üründen, 1-5 arası gösteriliyor.

Kaliteli Masalar Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Evlerde, iş yerlerinde veya ofislerde işlevselliği ile öne çıkan mobilya modelleri arasında bulunan masalar, kullanıldığı alan göre farklı tasarımlara ve özelliklere sahip olabiliyor. Her türlü alan ve farklı amaç için özel olarak tasarlanan pek çok çeşit masa modeli uygun fiyatlar ile Tekzen’de yerini alıyor.

Mutfaklara Uyum Sağlayacak Masa Modelleri 

Gün içerisinde evlerin uğrak noktası olan mutfaklarda konforlu bir alan yaratmak için mutfak masası seçimi yapmak en doğru hamlelerden biri oluyor. Mutfağın genişliği ve ölçüleri göz önünde bulundurularak seçimi yapılan masanın rengi, mutfağın diğer eşyalarına uyum sağlayacak türde olunca alınan etki artırıyor. Geniş mutfağı olan kullanıcılar, tercihleri arasında tekzen home yemek masası takımı da ekleyerek daha şık bir mutfak görünümüne kavuşabiliyor.

Evine kalabalık misafir kabul edenler ya da kalabalık organizasyonlar gerçekleştirenler için seçenekler arasında bulunan yemek masası takımı modelleri, salonlarda veya yemek odalarında kullanıma uygun Tekzen ürünleri olarak karşımıza çıkıyor. Açılır kapanır modellerle ön plana çıkan tasarımlar, kişi sayısı arttıkça büyüyor ve kolayca istenilen alanı sunabiliyor. Kalabalık sofralar kurmak için ideal olan bu ürünler aynı zamanda bulunduğu ortama şıklık katıyor. Çeşitli görünümlere sahip modeller arasında bolca tercih edilen tekzen home mermer desenli yemek masası takımı, şık dizaynı ve estetik görünümü ile bulunduğu alanın havasını tamamen değiştiriyor.

Konforlu Bir Çalışma Alanı Yaratmaya Yardımcı Olan Masalar

Çalışma odalarında rahatlık ve konfor her zaman birinci planda tutuluyor. Bunları mümkün kılmaya yardımcı olan masa modelleri kullanıcı adaylarının fiziki açıdan sağlıklı etkiler almasını da sağlıyor. Çok amaçlı kullanılan çalışma masaları, kitaplıklar ile uyum içerisinde dekore edilerek ortamda canlı ve dinamik bir etki de bırakabiliyor.

Ofisinizde Kaliteli ve Şık Masa Modellerini Kullanın

Ofislerde kullanılmak üzere satın alınan masalar, ofis mobilyaları kategorisi içerisinde konumlanıyor. Rahat bir çalışma alanı yaratmakla beraber, ofise benzersiz bir dokunuş yapan masalar; çalışma prensibine, tarzına ve kullanım alışkanlığına göre farklı modeller ile tüketici karşısına çıkıyor. Eşya, bilgisayar ve ek ürün kullanımı fazla olan ofislerde geniş ofis masası tercih edilirken, düzenli bir görünüm yaratmak için Tekzen tarafından sunulan kesonlu masalar, şık bir görünüm yakalamak için de cam masalar seçiliyor. 

Dış Mekân Tasarımlarına Modernlik Kazandıran Masalar

Ev balkonlarının ya da bahçelerinin yanı sıra dış mekan olarak nitelendirilen her yerde rahatlıkla kullanılabilecek katlanır masa modelleri, tasarım açısından modern bir etkiye sahip oluyor. Hem zevkli hem modern bir duruş yakalayan ürünler, istenildiği takdirde mevcut alandan tasarruf edilmesini sağlıyor. Doğru sandalyeler ile takım olarak kullanıldığında bu ürünler üstün konforu ev dışında da sürdürüyor. 

Tasarım ve Konforun Beraber Sunulduğu Yemek Masaları 

Modern dizaynlardan hoşlanan ve ev dekoruna tamamen uyum sağlayacak yemek odası mobilyaları arayışında olanlara hitap eden ürünler bir arada bulunuyor. Takım olarak Tekzen üzerinden satın alınan mobilyalar, iş yerlerinde de alternatif olarak tercih edilerek eşsiz bir ortam sunuyor. Kişi sayısına göre çok yönlü olarak değerlendirilen masa sandalye takımı, farklı tasarımlarıyla konforu da beraberinde getiriyor. En şık görünüme sahip olan mermer masa çeşitleri, estetik anlayışa her dönem ayak uyduran modellerden biri oluyor.

Alternatif Kullanımların Önünü Açan Masa Modelleri 

Büyük ve küçük boyutlarda bulunan ahşap masalar, seçenekler içerisinde alternatif kullanımlara uygun bir ürün olarak kullanıcı karşısına çıkıyor. Doğal görünümleriyle her türlü kullanımlara uygun oluyorlar. Kare yemek masaları yerine de tercih edilen ahşap malzemeli masalar hem iç mekânlarda hem de dış mekânlarda kullanım kolaylığı sunuyor. Tüm bu ürünlere ve daha fazlasına siz de Tekzen üzerinden ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT