Toplam 405 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Masalar


Masalar

3A Mimarlık, Adore, Best, Buggy, Kenyap, Minar, Tekzen, Tekzen Home, Siesta gibi birbirinden kaliteli ve güvenilir markalara ait ürünlerinin yer aldığı kategori altında ihtiyaçlarınıza yönelik ahşap ya da cam masaları bulabilirsiniz. Çeşitli ürün yelpazesinden oluşan mobilyalar arasından seçim yaparak arzu ettiğiniz ürüne Tekzen kalitesi ve güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

 

Birbirinden kaliteli onlarca markaya ait farklı türlerdeki ahşap ürünler kategorisi altında yer buluyor ve siz tüketicilerin zevkine sunuluyor. Evinizin, bahçenizin ya da ofisinizin ihtiyacı olan her çeşit mobilyayı Tekzen'in zengin ürün çeşitliliği arasında bulabiliyorsunuz. Çalışma, açılır-kapanır, akıllı, drop, janus, quadro, lükens veya baba ayaklı, kare yemek, spring yemek, mutfak, bar, kahvaltı, duvara monte ya da ortadan açılır masalar çeşitli ebatlarda siz değerli tüketicilerin ilgisine sunuluyor.

 

Mutfakların ayrılmaz mobilya ürünü cam masaların, çiçekten olimpiyat desenlisine kadar geniş desen aralığındaki ürünlerine, farklı ölçü ve ebatlarda sahip olabiliyorsunuz. Seçeceğiniz cam masa ihtiyacınız doğrultusunda ortadan ya da yandan açılır olabiliyor. Sadece cam masayı tercih edebileceğiniz gibi, geniş aileler için 4, 6 ve üstü sandalyeli modellerle oluşturulan takımlar da kategori altında tüketicilerin zevkine sunuluyor.

 

Tercih ettiğiniz ürüne ait açık ve kapalı hacim bilgilerini detaylı açıklama kısmında bulabiliyorsunuz. Her bir ürüne ait detaylı sevkiyat bilgisi de yine her bir ürünün sayfasında bulunuyor. Tercih edeceğiniz ürünlerde tek renk seçeneğinde de kısıtlı kalmıyorsunuz. Beyaz, ceviz, kırmızı, mor, siyah gibi alternatif renkteki ürünler de siz değerli tüketicilerin zevklerine uygun olarak ürün yelpazesi arasında yer buluyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT