Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Endüstriyel Temizlik Malzemeleri


Tekzen'in geniş ürün yelpazesinin hırdavat ve el aletleri kategorisi altında bulunan endüstriyel temizlik malzemeleri bölümünde, iş yeri temizliği ve hijyenine yardımcı olacak birçok ürünü bir arada bulabilirsiniz.


Bu bölümde endüstriyel kullanıma uygun süpürgeler, halı ve mobilya temizleme ekipmanları, sert zemin temizleme ve bakım ürünlerinden temizlik servis araçlarına kadar ihtiyacınız olan çeşitli ürünler bulunuyor.


Torbalı ya da torbasız seçenekleriyle; sanayi tipi, büyük ya da pratik elektrikli el süpürgeleri, sık kullanıma uygun, profesyonel yapı ve dayanıklıktadır. Islak ve kuru temizleme özellikleriyle ihtiyacınıza göre farklı ebat ve türde endüstriyel süpürgeleri bu bölümde bulabilirsiniz.


Çalışma yerinizin halı ve mobilyalarının temizliği için üretilen halı fırçalama, buharlı halı ve koltuk yıkama araçları da yine bu bölümde listeleniyor. Camiler gibi geniş halı yüzeylerine sahip mekanlar için pratik temizleme çözümleri de sunan bu ürünler; farklı gövde ve motor özelliklerine sahiptir.Mermer, fayans, beton gibi sert zeminler için geliştirilmiş endüstriyel temizlik ürünleri de bu başlık altında hizmetinize sunuluyor. Basınçlı yüzey yıkama araçları, sıcak ve soğuk basınç seçeneklerine sahiptir. Sert zemin ovalama ve cilalama ürünlerini değişik ebatlarda, kablolu ya da akülü güç seçenekleri ile yine bu bölümde bulabilirsiniz.


Ayrıca temizlik hizmetlerinin daha kolay görülebilmesi için tasarlanmış farklı özelliklere ve türlere sahip servis araçları da bu başlık altında bulunuyor. Atık toplama arabaları, temizlik ve servis arabaları ile kat arabaları da kategoride kullanıcılara sunuluyor.


Endüstriyel temizlik ürünleri sektörünün önde gelen markalarının ürünlerini Tekzen ayrıcalığıyla bu başlık altında bulabilir, dilediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT