Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Oto Güvenlik & Emniyet


Oto aksesuarları kategorisinin altında, araç güvenliği için gerekli olan araç alarmı, emniyet kemeri, gece görüş gözlüğü, güvenlik aynaları, ilk yardım çantası, reflektör / bariyer, trafik seti ve yangın söndürücü gibi ürünleri oto güvenlik ve emniyeti bölümünde bulabilirsiniz.

 

Araç alarmları dışında otomobillerde kullanılabilen farklı ürünleri inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda yüksek darbe hassasiyeti olan bu alarm çeşitlerinin hassasiyetini kendiniz ayarlayabilirsiniz. Araç alarmları arasında kumandasız ürünleri de bulabilirsiniz. Alarm için ikinci bir kumanda taşımak istemeyenler orijinal araç kumandası ile çalışan bu ürünleri tercih edebilirler.

 

Bu araç alarmı çeşitlerinin yanında, merkezi kilit sistemlerinin tümü ile uyumlu, arka kapılar için 2, ön kapılar için ise 5 kablolu yedek pompa çeşitlerine araç güvenlik ve emniyeti başlığından ulaşabilirsiniz.

 

Oto güvenlik malzemeleri arasında emniyet kemeri çeşitleri, farklı modellerde cam kırma ve emniyet kemeri kesme aletleri de yer alıyor. Kaza anında bıçak bölümü ile emniyet kemerini kesebilen, çekiç bölümü ile camı kırabilen, aynı zamanda el feneri bölümü bulunan bu aletleri, araca kolayca monte edebilirsiniz. Kayma önleyici takoz çeşitleri arasında ise çivili ve katlanabilen ürünlere ulaşabilirsiniz. Reflektör çeşitleri arasında ise üçgen reflektör; kırmızı, beyaz ve sarı renklerde dikdörtgen reflektör modellerini bulabilirsiniz.

 

Farklı ilk yardım çantalarına da ulaşacağınız kategoride boyunluk, soğuk kompres, sıcak kompres gibi ürünleri ve yangın söndürme aletlerini temin edebilirsiniz. Bu oto güvenlik ve emniyeti ürün çeşitlerini Modecar, Firstplus, Autokit, Tekzen, Carab, Inwells, Lokman, M-Control, Hızır, Tüpaş ve Çakır gibi seçkin markalardan satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT