Toplam 115 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Aküler


Aracınız için ihtiyacınız olan aküler, takviye kabloları ve şarj cihazları farklı modelleri ile oto aksesuarları kategorisinin altındaki bu bölümde beğeninize sunuluyor.

 

Takviye kablosu, mini bıçak sigorta setleri, şarj cihazı gibi akümülatör ile ilgili ihtiyacınız olabilecek en kaliteli ve son teknoloji ürünleri bu kategoride bulabilirsiniz. Her aracın bagajında mutlaka bulunması gereken 400 amperli kablo, özel çantası sayesinde kullanımı ve saklaması da pratik olan takviye kabloları ve aracınız için düzenli bakım sağlayabileceğiniz bakım cihazları arasından ihtiyacınız olan modelleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.

 

Modacar, Carub, Mealwell, Micron gibi güvenilir ve kaliteli markaların, farklı çeşitlerdeki ürünlerini bulabileceğiniz bu kategoride aracınız için en uygun akü aksesuarları da mevcut. Satın aldığınız ürünün uzun ömürlü olması ve sorunsuz bir şekilde çalışması için düzenli olarak bakım ve kontrollerinin yapılması gerekiyor. Bu nedenle akü yedek parçaları satın alırken, aldığınız ürünün kalitesi kadar yaptırılan düzenli bakımların da önemi olduğunu unutmamanız hayati önem taşıyor.

 

En uygun akü fiyatları hakkında bilgi alabilir, dönemsel indirimlerden ve fırsatlardan da yararlanarak Tekzen üzerinden kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir özelliklere sahip modeller ile birlikte, aracınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm araç gereçlere de uygun fiyatlarla erişebilirsiniz.

 

Bu kategori üzerinden yapacağınız marka ve ürün çeşitleri seçimlerinizde, filtreleme seçenekleri sayesinde daha kolay ve hızlı bir seçim yapabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünler arasında karşılaştırma yapmak ve daha fazla bilgi almak içinse ürün detay sayfalarını inceleyebilirsiniz. İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun modelleri, uygun fiyat ve ödeme avantajları ile kolaylıkla satın almak için, ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT