Toplam 36 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Aküler


Mutlu Akü 12V 44AH
Mutlu Akü 12V 44AH
Temin Edilemiyor
Mutlu Akü 12V 135 HD
Mutlu Akü 12V 135 HD
Temin Edilemiyor
Mutlu Akü 12V 115 HD
Mutlu Akü 12V 115 HD
Temin Edilemiyor
Mutlu Akü 12V 50AH
Mutlu Akü 12V 50AH
Temin Edilemiyor
Mutlu Akü 12V 165 HD
Mutlu Akü 12V 165 HD
Temin Edilemiyor
Mutlu Akü12V 72 AH SFB
Mutlu Akü12V 72 AH SFB
Temin Edilemiyor
Mutlu Akü 12V 180 HD
Mutlu Akü 12V 180 HD
Temin Edilemiyor
Mutlu Akü 12V 75AH
Mutlu Akü 12V 75AH
Temin Edilemiyor
Mutlu Akü 12V 120 HD
Mutlu Akü 12V 120 HD
Temin Edilemiyor
Mutlu Akü 12V 128 HD
Mutlu Akü 12V 128 HD
Temin Edilemiyor
Axam-Ax-060 Akü 12V 60 ah
Axam-Ax-060 Akü 12V 60 ah
Sadece Mağazada
299,90 TL
Mutlu Akü12V 60 AH SFB
Mutlu Akü12V 60 AH SFB
Temin Edilemiyor

Aracınız İçin En Ucuz Aküler Tekzen'de!

Motorlu taşıtların çalışabilmesini sağlayan en önemli parçalardan biri akülerdir. Elektrik enerjilerini kimyasal enerjiye çevirebilme özelliğine sahip akü modelleri ihtiyaç halinde de kimyasal enerjisi elektrik enerjisine çevirmektedir. Otomobil marş, ateşleme ve elektrik ihtiyacı duyan mekanizmaların çalışabilmesini mümkün hale getiren akü çeşitleri içerisinden 60, 72 ve 105 Amper gibi farklı enerjilerde olmaktadır. Kullanım alanlarına bağlı olarak beklentileri karşılayabilen Mutlu akü 12v 48 amper ile 12v 60H amper yeni nesil teknolojik uygulamalarla uzun ömürlü olarak muhteşem bir deneyim yaşatıyor.

Yüksek Performans için İdeal Aküler

Geliştirilmiş özel ızgara teknolojileriyle çok daha uzun ömürlü ve daha yüksek kısa devre dayanıklılığına sahip akü fiyatları zengin ürün çeşitliliği sayesinde bütçenize uygun satın alımlar yapmanızı kolaylaştırıyor. Yeni nesil teknolojik uygulamalarla kullanacağınız alanlara özel tasarımlara sahip Mutlu akü çeşitleri zorlu iklim şartları ve çalışma şartlarında üstün performanslar sağlamaktadır. Tam kapaklı sistemleri ve bakım gerektirmeyen teknolojileriyle zaman kazandıran araba aküsü modelleri araç üreticilerinin bütün gereksinimlerini karşılayacak yapılardadır. Geliştirilen SBF teknolojisiyle çeşitli otomobil sınıfları için ideal çözümler sunan aküler aracın donanım seviyesine göre farklı enerji ihtiyaçlarını karşılayacak potansiyeldedir.

Tam Donanım Akülerle Zaman Kazanın

Standart akülere nazaran çok daha yüksek vibrasyon dayanımı sunan Mutlu akü fiyatları ideal tercihlerde bulunmanızı kolaylaştırıyor. Çevre dostu ile güvenilir çözüm ortaklıklarıyla kullanım kolaylıkları sunan Mutlu akü 12v 60 amper insan ve doğaya saygı felsefeleriyle üretilerek yüksek kalitesini sembolize etmektedir. M Quality teknolojileriyle üretilmekte olan Mutlu akü çeşitleri aracınıza ideal çözümler vadeder. En önemli oto aksesuarları içerisinde bulunmakta olan aküler özel tasarımlı kulpları ile portatif bir şekilde taşınabilirken, emniyetli kapak teknolojisiyle de olası tehlikelerin önüne geçiyor. Geliştirilmiş teknolojik özelliklerle bezenen İnci akü çeşitleri yüzde 25’e varan yüksek performans isteyenler için muhteşem bir seçenek olmaktadır. Tekzen tarafından sunulan Maxim A Gorilla üstün teknolojilerdeki özel kapak sistemleri en asgari düzeyde su kaybı vadederken aynı zamanda taşıtlar için da maksimum performans sunar.

Akü Modellerinin Kullanım Alanları

Geniş bir yelpazede kullanılmakta olan aküler en yaygın otomobillerde kullanılırlar. Otomobillerde bulunan aküler kurşun – asit aküler olarak bilinmektedirler. Elektrik enerjisini araç içerisinde bulunan devreleri hareket ettiren aküler içerisinden tercihte bulunurken ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Araç içerisindeki mekanizmalar ne kadar çok elektrik enerjisi kullanırsa kullanacağınız akünün geriliminin onu karşılayacak kadar yüksek gerilimde olmalıdır. Aracınızı aktif bir şekilde kullanıyor veya şehirlerarası seyahatlere çok sık çıkıyorsanız motor bakım noktasında Tekzen akü daima beklentilerinizi karşılayacak çözümler vadeder. 52 ile 180 Amper arasında değişen İnci akü çeşitleri yüksek enerji verimliliği sağlamak suretiyle hem güvenilir hem de konforlu sürüşler sağlamaktadır.

Doğru Akü Çeşitleriyle Aracınız Daha Uzun Ömürlü

Araç içerisindeki parçalarda değişiklik yapacağınızda uygun aküler tercih etmeniz aracınızın ömrünü uzatmaya katkıda bulunur. Tercih ettiğiniz ekipmanlar aracınızın performansına da doğrudan etki etmektedir. Tekzen kalitesindeki profesyonel oto bakım ürünleri noktasında en önemli bileşenlerden biri şüphesiz akü olmaktadır. Özellikle de soğuk kış mevsimlerinde arabanız motorun soğuk olması ve yağın donma noktasında olması arabanın çalışmasını zorlaştırır. Bu süreçte yağ motor katkıları ile aracınızın çalışmasını kolaylaştırabileceğiniz gibi akü markaları tarafından hassasiyetle üretilen akü tercihleriyle çalıştırma işlemini kolaylaştırabilirsiniz.

Akü Çeşitleriyle Problemleri Ortadan Kaldırın

Akümülatörler aracın çalışmasındaki en önemli parçalar arasında bulunuyor. Aracın sahip olduğu donanımlara uygun yapılardaki 60 amper akü fiyatları bütçeniz için ideal satın alımlar yapmanızı mümkün kılıyor. Akünüzün şarjı bittiğinde akü şarj cihazları ile takviye edeceğiniz araçları çalışır halde bırakıp şarj işlemini başlatarak 5 – 10 dakika içerisinde akünüzü doldurabilirsiniz. Trafik seti içerisinde mutlaka bulunması gereken ürünler içerisinde takviye kabloları bulunuyor. Akü takviye kabloları kullanımında maşanın akünün başlığını tam anlamıyla kavradığından emin olmanız gerekmektedir. Akünüzü şarj cihazıyla dolduracağınızda hız seçimini yapmalısınız. Akü üzerini silerek toz kapaklarını açarak aküyü şarj cihazına bağlayarak işlemi başlatabilirsiniz. Akünün şarj süresi ise şarj hızına bağlı olarak değişiklik gösterir. Farklı iklim şartlarına uygun yüksek marş potansiyeliyle öne çıkan yoğun kullanımlara dayanıklı akülere Tekzen farkıyla sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT