Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Araç Dışı Aksesuar


Branda 4x6 Metre
Branda 4x6 Metre
Temin Edilemiyor

Araç Dışı Aksesuar Modelleri

Araç dışı aksesuarlar aracınıza şık ve dikkat çekici bir görüntü kazandırmanın yanı sıra aracınızı dış etkenlerden koruyan çeşitleri ile Tekzen'de! Oto dış aksesuar modelleri içinde branda, anten, plakalık, yakıt bidonu, Linea aksesuar gibi çok sayıda ürünü bir arada bulabilirsiniz.

Oto Brandası Nasıl Olmalı?

Araba örtüsü seçerken aracınız için uygun ölçülerde olan bir branda seçmelisiniz. Araçları güneş ışığı, yağmur ve toz gibi dış etkenlerin zararlarından koruyacak olan oto branda modelinin, pamuk ya da keten gibi kaliteli kumaşlardan seçilmesi uzun ömürlü bir kullanım elde etmeyi sağlar.

Branda aracın üzerine tam oturmalı ve çizik oluşturmaması için kaymamalıdır. Yağmurlu havalardan sonra aracınızın boyasına zarar vermemesi için brandanın kurutulması önerilir. Ayrıca uzun süre araç üzerinde kalan brandaların belirli aralıklarda uygun bir şekilde havalandırılması gerekir.

Oto Brandası Nasıl Yıkanır?

Araç brandasını uzun süre kullanabilmek için belirli aralıklarda temizlenmesi gerekir. Araba brandası temizleme işleminde ılık su ve sünger kullanabilirsiniz. Daha detaylı bir temizlik yapmak isterseniz bir küvetin içinde su ve deterjan kullanarak yıkayabilirsiniz. Brandanızı temizledikten sonra bol su ile durulamanız gerekir.

Yıkama işlemini küvet içerisinde yapabileceğiniz gibi bir hortum kullanarak da gerçekleştirebilirsiniz. Branda, yıkandıktan sonra aılarak ya da uygun bir yüzeye serilerek kurutulabilir. Oto brandasını yıkayabileceğiniz bir alana sahip değilseniz temizlik işlemi için oto yıkama firmalarından destek alabilirsiniz.

Oto Branda Özellikleri

Araba örtüsü modelleri arasında yer alan cam bandı karlı ya da soğuk havalarda buzlanmayı önleyerek aracınızın camlarını etkin bir biçimde korumanızı sağlar. Dört mevsim boyunca kullanabileceğiniz oto brandaların tam boy seçeceğinin yanı sıra yarıya kadar örtülebilen seçenekleri de mevcuttur.

Aracınızın marka ve modeline uygun olan araç koruma çadırı ile aracınızın boyasının zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Aracın dış boyasının yanı sıra araç içi aksamını da güneş ışınlarının zararlı etkisinden koruyan, araba brandaları, uygun fiyat ve uzun ömürlü kullanımları ile çok sayıda seçenek sunuyor.

En İdeal Oto Branda Modelleri

Kaliteli kumaş yapılarına sahip oto branda modelleri uzun ömürlü kullanımları ile Tekzen'de! Oto aksesuarları içinde yer alan anten, ayna, jant ve plaka gibi çok sayıda ürünü Tekzen'de bulabilir ve ihtiyacınız olanı hemen satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT