Toplam 7 üründen, 1-7 arası gösteriliyor.

Araç İçi Aksesuar


Tekzen Home Kokusuz Küllük HF775093
Tekzen Home Kokusuz Küllük HF775093
Sadece Mağazada
20,99 TL

Aracınız için Araç içi Aksesuarlar Tekzen’de!

Araçlar, gündelik hayatta evlerden sonra en çok vakit geçirilen ortamlardan biridir. İşe giderken, eve dönerken, seyahate çıkarken, kısa ve uzun bütün yolculuklarınızda içinde zaman geçirdiğiniz araçlarınıza alacağınız araba aksesuarları ile onları güzelleştirmek sizin elinizde! Araçların kendi donanımlarında bulunmayan ve sizin yapacağınız eklemeler bu noktada büyük bir öneme sahiptir. Şimdi siz de Tekzen oto aksesuarları kategorisine göz atarak araçlarınızda bulunmasını istediğiniz aksesuarlara kolayca ulaşabilir ve aracınızın eksikliklerini tamamlayabilirsiniz.

En Popüler Araç İçi Aksesuarlar Nelerdir?

Kullanıcının ihtiyacına ve araçların kendi eksiklerine göre değişmekle beraber oldukça sık tercih edilen bazı araç içi aksesuar çeşitleri bulunmaktadır. Gelişen teknolojiyle beraber navigasyon kullanımının artmasıyla günümüzde adres bulmak oldukça kolay hale gelmiştir. Navigasyon kullanırken telefonunuzu sabitleyebileceğiniz, size adres tarif ederken telefonunuza kolay erişebilmenizi sağlayan telefon tutucular en popüler araç içi aksesuarların başında gelmektedir. Telefon Tutacağı sayesinde dikkatsizlikten kaynaklanan birçok trafik kazasının da önüne geçilmektedir.

Yolculuklarınızın Vazgeçilmezi Pratik Ürünler

Yine araba içi aksesuarları denildiğinde en popüler tercihlerden bir tanesi her türlü sıcak ve soğuk içeceklerinizi yanınızda taşıyabileceğiniz ve bu içecekleri seyahat sırasında tüketmenize yardımcı olan sıcak ve soğuk içecek termoslarıdır. İhtiyacınıza ve zevkinize göre uygun termos modellerine sahip olmak için Tekzen ürünlerini hemen inceleyebilirsiniz. Bu termosları aynı zamanda bir diğer kullanışlı aksesuar olan bagaj çantalarında muhafaza edebilirsiniz. Bu size hem uzun hem de kısa yolculuklarınızda bir hayli kolaylık sağlayacak ve gittiğiniz her yerde hemen erişebileceğiniz size ait bir içecek deponuz olabilecek! Dahası, aracınız için alacağınız oto kolçakları seyahatiniz boyunca sizlere kolaylık sağlayacak.

Araç İçi Aksesuarların Kalitesi Nasıl Anlaşılır?

Özellikle sıcak yaz aylarında oluşan kuru havalarda ve kışın araç içerisinde çalışan kaloriferin aracın içinde yarattığı kuru havayı dengeleyebilmek adına kullanılan araç içi vantilatörler de en popüler araç içi aksesuarlardan bir tanesidir. Araç içerisindeki düzenli bir biçimde hava sirkülasyonu sağlayarak aracı kullanan kişinin ve diğer yolcuların daha kolay nefes almasını garanti altına alan bu ürün, son derece pratik kullanımı ile araç şoförünün de işini kolaylaştırmaktadır. Trafikteyken veya uzun sürecek seyahatler sırasında omurganızın daha doğru bir pozisyon alabilmesi için gerekli olan seyahat yastığı da sıkça tercih edilen araba aksesuarlardan biridir. Kullanım sıklığınızın bir hayli yüksek olacağı bu ürünlerde önceden kullanım sağlayan kişilerin deneyimlerinden faydalanarak ürün kalitesinden emin olabilirsiniz.

Araca Uygun Aksesuar Seçimi Nasıl Yapılır?

Araç içi aksesuarların birçoğu her araçta gereklilik gösteren niteliklere sahiptir. Her araçta bulunması araç sahiplerinin işini kolaylaştıran ve aracın yapısını koruyan bir diğer ürün de bagaj havuzu yani bagajı koruması için geliştirilen ve bagajınıza tam oturan genellikle sert plastik yapıdaki ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde bagajınızın yapısını koruyabilirsiniz. Örneğin, taşıdığınız çeşitli ürünler dökülebilir veya taşıdığınız ağır malzemeler bagajınıza zarar verebilir. Bunun önüne geçmenizin yolu ise bagaj havuzu tercihinizden geçmektedir. Bu alanda, aracınıza uygun Nissan Qashqai Bagaj Havuzu gibi seçeneklere Tekzen’den ulaşabilirsiniz. Bagajınızda ve aracınızın içinde bulunan ürünleri ve malzemelerinizi bagaj çantaları ile düzenleyebilir ve bunu Tekzen bagaj düzenleme çantası ile bagajınızın içinde düzgün bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Her Araçta Bulunması Gereken Araç İçi Aksesuarlar Nelerdir?

Her ne kadar araç içi aksesuar seçimleri ihtiyaca ve zevke göre değişkenlik gösterse de hemen hemen her kullanıcının ortak ihtiyacı olan ve araçlarımız için olmazsa olmaz bazı oto içi aksesuarları da bulunmaktadır. Kıyafetlerinizi yolculuğunuz esnasında kırışmadan yanınızda götürebilmeniz için aracınızda mutlaka bir araç içi askılık bulunması gerekmektedir. Bu askılıklar sayesinde takım elbiselerinizi, abiyelerinizi veya gömleklerinizi kumaşlarında herhangi bir kırışıklık olmadan aracınızda muhafaza edebilirsiniz. Bu özellikle şehirler arası yolculuklarınızda bir hayli gerekli bir üründür. Günübirlik şehir içi veya şehir dışı etkinliklere katılırken bu ürün sayesinde aracınızdan iner inmez ütüsü bozulmamış kıyafetlerinizi kolaylıkla giyebilirsiniz. Bunlara ek olarak araç direksiyonunuzu daha şık bir hale getirebilmek için direksiyon aksesuarları bölümüne göz atabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT