Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Oto Ses & Görüntü Sistemleri


Hoparlör, tweeter, teyp, multimedya ekranı ve amplifikatör gibi parçalardan oluşan oto ses görüntü sistemleri, araç içi konforunu ve eğlencesini artıran başlıca donanımlar arasında bulunuyor. Aracın iç hacmi, izolasyon seviyesi ve kişisel isteklere bağlı olarak birbirinden farklı oto müzik sistemleri araç içine monte edilebiliyor. Kullanıcıların bütçesine, tarzına ve beklentilerine hitap eden çok sayıda araç ses sistemleri yer alıyor. Genel anlamda oto ses ve görüntü sistemleri fiyatları ise; ürünün markası, modeli, türü, yapısı, malzeme kalitesi ve multimedya özellikleri gibi farklı hususlara bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor.


Fabrika çıkışlı olarak araçların üzerine eklenen oto elektronik görüntü ve ses sistemleri, zamanla özelliğini yitirmeye başlıyor. Hoparlörler, oto teyp ve aksesuarları kullanıma bağlı olarak yıpranıyor ve araç sahiplerinin beklentilerini karşılayamaz hale gelebiliyor. Eskiyen araba ses sistemleri kolaylıkla yenilenebiliyor veya sistem içindeki farklı bileşenler daha üst parçalar ile güncellenebiliyor. Koltuk başlıklarının arkasına ya da ön konsola bağlanabilen kamera kayıt sistemleri ve LED ekranlar, kullanıcılara daha zengin multimedya seçenekleri sunuyor. Android oto ses ve görüntü sistemlerinin yanı sıra, Windows ve iOS işletim sistemleri ile kablosuz olarak entegre edilebilen cihazlar da bulunuyor.


Oto ses görüntü sistemleri içindeki en önemli ekipmanlar arasında yer alan hoparlörler, ses çıkış kalitesi ve gücüne uygun bir şekilde ayarlanabiliyor. Geleneksel ses düzeneği üzerine bir adet amplifikatör ve bir adet subwoofer eklemesi yaparak daha kaliteli ve güçlü ses çıkışı sağlanabiliyor. Subwooferlar ile güçlendirilmiş oto ses görüntü sistemleri, araç içi müzik keyfini en üst seviyeye taşıyor. Oto görüntü sistemleri ve oto aksesuarları ile çok sayıdaki hoparlörleri amfi üzerinden kusursuz bir şekilde birbiriyle senkronize edebilmek de mümkün oluyor.


Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT