Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Su Arıtma Cihazları


Su Arıtma Cihazları İçin Doğru Adres Tekzen!

Günümüzde evlerin ve işyerlerinin en temel ihtiyaçları arasında su arıtma cihazları yer alır. Su arıtma cihazı, içme suyunu sağlıklı ve temiz hale getirir. Genellikle banyo ve mutfakta tercih edilen arıtma cihazları suyu yumuşatma özelliği ile tercih edilir. Tekzen, kaliteli ve uygun fiyatlı onlarca su arıtma cihazı ile her kullanıcının temiz su ihtiyacını karşılar. Zengin ürün seçenekleri arasından seçiminizi yapabilir, şebeke sularından kaynaklanan zararları ortadan kaldırabilirsiniz.

Su Arıtma Cihazı Özellikleri Nelerdir?

Farklı markalar tarafından satışa sunulan su arıtma cihazı, genellikle mutfaklarda lavabo altına monte edilir. Mutfak tezgahının üzerine minik bir delik açılarak kullanıma hazır olan arıtma cihazı tekli, ikili, üçlü ve dörtlü olmak üzere farklı sistemlere sahiptir. Kullanılacak yerin özellikleri ve kişi sayısı dikkate alınarak seçim yapılması gerekir. Farklı markalar tarafından satışa sunulan su arıtıcının %100 doğal alkalin mineral taşları içeren çeşitleri bulunur. Özel olarak üretilen detoks teknolojisi sayesinde vücuttaki mineral ve pH seviyesi dengelenir. Su arıtma cihazlarının filtre sayısı ve kapasitesi değişiklik gösterir. Ayrıca, bazı ürünler elektrikli bazıları ise elektriksiz çalışma özelliğine sahiptir. Sağlıklı su içmek isteyen kişiler kriterlerine uygun seçim yaparak suyuna sağlık katabilir.

Neden Su Arıtma Cihazı Kullanılmalıdır?

İnsanın en temel ihtiyaçları arasında su içmek yer alır. Vücudun %60’ını kaplayan suyun, sağlıklı ve temiz olması şarttır. Fakat günümüzde şebeke sularında ve hazır sularda bulunan zararlı atık maddeler insan sağlığını riske atar. Su arıtma cihazı ise, musluktan akan suyun temiz ve sağlıklı olmasını sağlar. Su arıtıcı suyu temiz hale getirirken birçok filtreden geçirir. Bu sayede hem yemeklere hem de içme suyuna yumuşaklık katar. Ayrıca, suya filtre takıldığı takdirde cilt ve saç problemleri de ortaya kalkar. Özellikle saçlarınızda kepek ve dökülme problemi varsa arıtıcı ile temiz hale getirilmiş su kullanabilirsiniz.

Su Arıtma Cihazı Bakım ve Temizliği Nasıl Yapılır?

Su arıtma cihazının performansını etkileyen en önemli faktör filtresidir. Filtrelerin bakım ve değiştirilme zamanı farklılık gösterir. Genellikle 6 ayda bir filtrenin değiştirilmesi gerekir. Eğer filtre değiştirme işlemi zamanında yapılmazsa biriken atıklar tıkanma yapar. Bu yüzden su zararlı maddelerden ayrışamayarak sağlığı riske atar. Filtre değişimi yaparken alanında uzman bir kişiden destek alınması gerekir. Değişim esnasında kaliteli ve orijinal parçaların kullanılması da önemli bir konudur.

Su Arıtma Cihazı Alırken Dikkat Edilecekler Nelerdir?

Su arıtma cihazı alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kalitesidir. Piyasada birçok marka bulunur. Markaların ürünleri düşük, orta ve yüksek kalitede olmak üzere değişiklik gösterir. Tekzen su arıtma cihazları konusunda zengin seçeneklere sahiptir. Ürünler arasından seçim yaparken marka, fiyat ve kalite araştırması yapabilirsiniz.

Su Arıtma Cihazı Fiyatları ve Yorumları

Su arıtma cihazlarının fiyat aralıkları değişiklik gösterir. Fiyatların değişiklik göstermesinin en önemli nedenleri arasında malzeme kalitesi, tank özellikleri ve filtre özellikleri yer alır. Genel olarak plastik tankta satılan ve düşük litreye sahip olan ürünler ekonomik fiyatlara sahiptir. Fakat kaliteli ürün arayışında olanlar için çelik ve yüksek kapasiteli su arıtıcılar da bulunur. Cihaz için uygun olan lavabo bataryası monte edildikten sonra tank dolmaya başlar ve sağlıklı su tüketime hazır hale gelir. Genel olarak tanklar tüketilen suyu hızlıca doldurur. Bu sayede suyu beklemenize gerek kalmadan içebilir, yemeklerde kullanabilirsiniz. Siz de su arıtıcı, batarya ve musluklar arasından seçim yapabilir, Tekzen’in kaliteli ürünleri sayesinde sağlıklı su tüketmeye başlayabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT