Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Bedensel Engelli Banyo Ürünleri


Bedensel Engelli Banyo Ürünleri

Bedensel engellilerin hayatını daha kolay devam ettirebilmesi ve günlük işlerini rahatlıkla yapabilmesi için tasarlanan banyo ürünlerini Tekzen ile temin edebilirsiniz. Engelli tuvaleti aparatlarından tutunma barına kadar pek çok ürünü engelli ürün grubu içerisinde görebilirsiniz. Farklı markaların seçeneklerini inceleyip ürünler hakkında genel değerlendirme yapma imkanınız da bulunuyor.

Bedensel Engelli Banyo Ürünleri Nasıl Olmalı?

Gündelik yaşam içerisinde herkesin en temel ihtiyaçları arasında banyo ve tuvalet geliyor. Bedensel engelliler için yapılacak düzenlemelerde bu iki detaya önem vermek gerekiyor. Engelli tuvaleti kişinin tek başına ihtiyaçlarını giderebilecek donanıma sahip olması gerekir. Engellinin rahatlıkla tutunup kalkabilmesi için ise engelli klozet tutunma barı mutlaka tercih edilmeli. Ürün sadece engelliler için değil aynı zamanda yaşlı ve yürüme zorluğu çekenler için de kullanılabilir.

Klasik banyo ve tuvalet dizaynı engelliler için oldukça büyük risk taşıyor. Özellikle ıslak zemine sahip olan bu mekanlarda uygun tutunma aparatlarının mutlaka kullanılması gerekir. Engellinin duşta rahat edebilmesi için ise duş oturağının tercih edilmesinde yarar bulunuyor.

Bedensel Engelli Banyo Ürünleri Nelerdir?

Banyo ve tuvalet için farklı engelli yardımcı ürünleri ile engelliler için daha konforlu alanlar yaratabilirsiniz. Özellikle banyo aparatları arasında tutunma barı bulunuyor. Tek parçadan oluşan ve sünger ya da sabun gibi banyoda ihtiyaç duyulan ürünlerin koyulabileceği ürünler kullanışlı yapısıyla dikkat çekiyor. Ürünler genellikle L tipi ve açılı olması nedeniyle rahat bir kullanım avantajı da sağlıyor.

Tuvaletlerde kullanılacak yardımcı ürünler arasında da tutunma barı dikkat çekiyor. Fakat banyo barlarına nazaran tuvalet barları farklı özellikte tasarlanıyor. Tuvalet kağıdı da alınabilen ürünler engellinin tuvalete rahatlıkla oturup kalmasına yardım ediyor. Uygun tutunma aparatı tercih ettiğinizde engellinin hareket kabiliyeti de kolaylaşır. Yavaş kapanır tuvalet kapakları da ürün grubunda yer alıyor.

Bedensel Engelli Banyo Ürünlerinin Özellikleri

Bedensel engelli banyo ürünleri özellikle gündelik işlerini tek başına yapmaları bakımından konfor alanını genişletmeyi amaçlıyor. Uygun ürün seçimi engellinin tek başına banyo ve tuvalet ihtiyacını karşılamasında en büyük destekçi oluyor. Ürünlerin kalitesi ise kullanım esnasında herhangi bir kazanın oluşmasını engelliyor. Böylece gönül rahatlığı ile uzun süre kullanım avantajı sağlıyor.

Paslanmaz çelik kullanılan engelliler için yapılan banyo aparatları tutunarak ya da oturarak banyo yapma imkanı veriyor. Engelli klozet tutunma barı ise hem engellilerin hem de yaşlıların kullanabileceği özel ürünler arasında yer alıyor. Banyo ürünlerinden olan duş oturaklarında ise daha çok ahşap malzeme kullanılıyor. Bazı modellerde ise ahşap ve paslanmaz çeliği bir arada görme imkanınız bulunuyor.

Bedensel Engelli Banyo Ürünlerinde Fiyatlar

Engelli tutunma barı ya da oturaklardan oluşan ürün grubunda engelsiz bir yaşam için arayabileceğiniz birçok aparatı bulabilirsiniz. Ürünler farklı özellikler ve ebatlar ile tasarlanmıştır. Bu da fiyat farkını ortaya çıkarıyor. Fakat ne tür bir yardımcı ürün arıyor olursanız olun, tekzen.com.tr'de bütçenize hitap eden her seçeneği bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT