Toplam 493 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

SÜPERMARKET & PETSHOP


Led Işık 100 Lü 10mt
Led Işık 100 Lü 10mt
Temin Edilemiyor

Süpermarket ve Petshop

Evlerin, işyerlerinin, kafe, restoran gibi mekanların her daim kullandığı süpermarket ürünleri bulunmaktadır. Gıda ve temizlik ürünleri gibi aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra evinizdeki hayvan dostlarınız için de gerek duyduğunuz tüm ürünlere Tekzen’de ulaşabilirsiniz.

Süpermarket Ürünlerinden Evcil Hayvan İhtiyaçlarına Her Şey Tekzen’de!

Kuru gıda ürünleri süpermarket kategorisinde en çok tercih edilenlerdendir. Gıda ürünleri arasında makarnadan pekmezlere, ekmekten baharat ve soslara kadar evinizde ya da iş yerinizde gerek duyduğunuz her ürünü bulmanız mümkündür. Ayrıca organik gıda kategorisi oldukça dikkat çekmektedir. Bu kategoride doğal çaylar, doğal zeytinyağı, bal ve pekmez gibi ürünler yer almaktadır. Sağlıklı bir yaşam sürmek için organik gıdalardan faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra ofislerde ya da okula giden kişilerin kullanımına uygun kırtasiye ürünleri yer almaktadır.

İşinizi Kolaylaştıran Mutfak Gereçleri

Ev ve mutfak ürünleri kategorisinde evinizde ve mutfağınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ürünü bulabilirsiniz. İşleri daha pratik hale getiren plastik ve silikon mutfak ürünlerinden çöp torbasına kadar aradığınız her şeye ulaşabilirsiniz. Kalan yemekleri koymak, buzluğa mevsimlik meyve ve sebzelerden atmak için buzdolabı poşetleri kullanabilirsiniz. Küçük, orta ve büyük boy seçeneklerden kullanacağınız alana göre uygun boyutu tercih edebilirsiniz. Mutfaklarda da sık sık kullanılan kağıt ürünleri peçete, tuvalet kağıdı ve rulo havlulardan oluşmaktadır. Tezgah üstünü ve dökülen sıvıları silmek için oldukça kullanışlıdır.

Kusursuz Hijyen İçin Temizlik Malzemeleri

Temizlik ve hijyen oldukça önemli bir husustur. Bu nedenle ev dahil olmak üzere her ortamda hijyen sağlamak için bazı temizlik gereçleri kullanılmalıdır. Deterjan ve temizlik ürünleri arasında sabun, kireç çözücü, dezenfektan, lavabo açıcı gibi pek çok ürün yer almaktadır. Yüzey temizleyici çeşitleri ahşap yüzeyler, banyo, fayans ve parke için özel olarak üretilmektedir. Çamaşır ve bulaşık deterjanları toz ya da sıvı formda olabilir. Çamaşır deterjanı seçimi oldukça önemlidir. İyi kalitede olmayan deterjanlar kıyafetlerinizi hem yeteri şekilde temizlemeyecektir hem de daha çabuk eskimesine neden olacaktır. Bunun yanı sıra bulaşık deterjanı da iyi yağ çözebiliyor olmalıdır. Özellikle dışarıda bulunduğunuzda su ve sabuna erişim yoksa ıslak mendil en büyük kurtarıcılardan biri haline gelir.

Evcil Hayvanınızın İhtiyacı Olan Her Şey

Evdeki evcil dostlarınızın da mama ihtiyaçları unutulmamalıdır. Evcil hayvan ürünleri kategorisinde mama başta olmak üzere vitamin, şampuan, taşıma kutusu gibi her türlü ürün bulunmaktadır. Evcil hayvanınızın bakımı, gerekli besinleri alması oldukça önemlidir. Yavru ve yetişkin kedi mamaları arasında kedinizin seveceği hem yaş hem de kuru mama bulabilirsiniz. Köpeğiniz için de aynı şekilde seveceği pek çok farklı yaş ve kuru köpek mamaları mevcuttur. Evcil hayvanlar belirli zamanlarda normalden daha fazla tüy dökebilir. Genellikle mevsim geçişlerinde oluşan bu durum evinize çok fazla tüy dökülmesine neden olabilir. Dostunuzun tüy dökme dönemini daha hızlı atlatması ve eve daha az tüy dökülmesi için furminatör kullanabilirsiniz. Bu sayede tüy dökmesi belirgin şekilde azalacaktır.

Kişisel Bakım İçin Aradığınız Ürünler Tekzen’de!

Kişisel bakım atlatılmaması gereken bir konudur. Kişisel temizlik açısında kişisel bakım ürünleri kullanılmalıdır. Şampuan, saç kremi, vücut losyonu, diş macunu gibi aradığınız tüm ürünleri bu kategoride bulabilirsiniz. Ayrıca cilt bakımınız için de her cilde uygun pek çok ürün seçeneği bulunmaktadır. Bebek ürünleri arasında bebeğinizin hassas cildine uygun şekilde üretilmiş ıslak mendil seçenekleri yer almaktadır. Dışarıda üstüne bir şey döküldüğünde ya da altını temizlerken gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Eviniz ve evcil hayvanınız için gereken tüm ürünleri Tekzen’de bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT