Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Tv Sehpaları ve Üniteleri


Birbirinden Güzel TV Sehpaları ve Üniteleri Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Geçmişten günümüze evlerin salonlarında veya oturma odalarında kullanılan TV üniteleri, modanın yeni yönler kazanması ve teknolojinin gelişmesiyle beraber, daha farklı tasarımlara ulaşıyor. Sehpalarla uyum içerisinde kullanılan üniteler küçük, orta ve büyük boyutlarıyla beklentileri karşılıyor. Salonların ya da oturma odalarının genişliklerine göre değişen TV ünitesi modelleri, geniş alanlarıyla daha fazla eşya barındırma fırsatı sunuyor. Sadece televizyonlar için değil oturma odası tekstili içerisinde yer alan vazolar, objeler veya alternatif cihazların da üzerine konabileceği üniteler, kullanım açısından da kolaylık sağlıyor. Televizyonların ve diğer cihazların kablolarının görünümünü ortadan kaldırıp daha estetik bir alan yaratan ürünler, kabloların olası durumlara karşı zarar görmesinin de önüne geçiyor.

Oturma gruplarının tamamlayıcı ürünü olarak kaliteli Tekzen ürünleri arasında yerini alan TV sehpaları, televizyonlarla bütünleşerek oturma odası havasını tamamen değiştiriyor. Evin tüm dekorasyonuna uyum sağlayan TV sehpası modelleri kullanım şekilleriyle ve minimal boyut avantajlarıyla geniş bir alan sunuyor. Bu ürünleri seçerken dikkat edilecek faktörler de dekorasyona önemli dokunuşlarda bulunuluyor. Her tarzda ve renkte üretilen TV sehpaları ve üniteleri kullanıcıların talep ettikleri modellerle buluşuyor, uzun ömürlü ve konforlu kullanımların önünü açıyor.

Dekorasyonda Tamamlayıcı Ürünler: TV Sehpaları ve Üniteleri

Beyaz TV ünitesi rengiyle sadeliğini korurken, beyaz tonlarının kırık ve keskin halleri de şıklığı salonlara ve oturma odalarına taşıyor. Bu sayede her dekorasyon stiline hafiflik katan tonlar arasında bulunan beyaz ayaklı TV ünitesi modelleri, düz renkli eşyalar ile uyum içerisinde kullanılabiliyor. İster televizyonlarla birlikte ister raflar veya kitaplıklar ile ortak olarak monte edilebilen ahşap TV ünitesi, temizlik açısından kullanıcılara kolaylık sağlıyor.

Duvar üniteli TV sehpası modelleri de tıpkı ünitelerde olduğu gibi kullanışlı seçenekleri beraberinde getiriyor. Tekzen tarafından sunulan kitaplık ya da raf olarak kullanılabilen duvar üniteli sehpalar, salondaki eşyaların büyüklüğü ve boş alanlar göz önünde bulundurularak kolayca seçilebiliyor. Komple duvara monte edilen duvar üniteli TV sehpası temizlik açısından da kolaylık sunarken, öte yandan dayanıklılığı da ön planda tutuyor.

Farklı Materyaller ile Üretilen TV Sehpaları ve Üniteleri

Kullanım şekli açısından tüketicilere farklı avantajlar sunan sehpa ve üniteler; ahşap, cam ve ceviz gibi malzemelerle üretilerek hem dekorasyon açısından hem de tasarım açısından estetik bir görüntü yakalanmasına yardımcı oluyor. Ceviz TV sehpası sağlam yapıları ile ön plana çıkarken, ahşap TV sehpaları estetik açıdan beğeni kazanıyor. Tüm bu ürünler içerisinde her dönem tercih edilirliğini koruyan ahşaptan yapılan ürünler, kullanıldıkları ortamlara sakin ve rahatlatıcı bir etkide bulunuyor. Klasik çizgilerden uzak daha modern bir dokunuş ile salon ya da oturma odalarını dekore edenler ise cam TV sehpaları ile bambaşka bir tarz yakalıyor.

TV Sehpaları ve Ünitelerini Destekleyen Ürünler 

TV üniteleri ve sehpaları satın alınırken tüketicilerin dikkat etmesi gereken özelliklerden biri ürünlerin malzeme içeriğinin kalitesi oluyor. Tekzen farkıyla üretilen bu ürünlerin kalitesinin yüksek olması bu eşyaların daha uzun bir kullanım ömrü sunması anlamına geliyor. Yeni nesil televizyonların sehpa ve masa gibi mobilyalar ile bir arada uyum içerisinde kullanması, özellikle geniş olmayan salon ve oturma odalarında tercih ediliyor. Duvara askı aparatları kullanılarak duvara sabitlenen televizyonlar, mevcut ünitelerin üzerinde kullanılacak alan açarken öte yandan salonların veya oturma odalarının da daha ferah görünmesini sağlıyor. Yaşam alanlarında yer tasarrufuna yardımcı olup ferahlık elde edilmesine fırsatı sunan sehpalar ve üniteler, dayanıklı ham maddeleriyle de güçlü bir duruş sergiliyor ve uzun ömürlü kullanımları da beraberinde getiriyor. Evinizde bu vazgeçilmez konfora erişmek için siz de Tekzen kalitesiyle sunulan bu ürünleri inceleyebilir, ihtiyacınız olan fonksiyonlara sahip modellere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT