Toplam 206 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Bebek Odası & Çocuk Odası


Anne ve baba adayları, çocuklarına layık en güzel ve en renkli bebek odası, çocuk odası modellerini Tekzen mağazalarında bulabilir.Çocuklarınızın odasının dekorasyonunu tamamlayacak birbirinden güzel bebek gardıropları, bebek odası, çocuk odası takımları, çocuk odası takımları, karyola ve beşikleri, çocuk sandalyelerini, oyuncak dolabı, yatak ve şilteleri, yorgan ve yastıkları Tekzen kalitesi ve farkı ile satın alabilirsiniz. Hayalinizdeki çocuk odasını hayata geçirmek için Tekzen mağazalarına gelerek kız ve erkek çocuklar için farklı tasarlanmış, çok işlevli ve şık bebek odası, çocuk odası modelleri yakından görebilir ve detaylarını inceleyebilirsiniz.

 

Bebeğinizin güzel ve rahat bir odada dünyaya gözlerini açması için şık Tekzen ürünlerine ve bebek beşiklerine göz atabilirsiniz. Tekzen'de bulunan yorulmadan sallayabileceğiniz mekanizmaya sahip olan beşikler, erkek çocukları için tasarlanmış olan arabalı yatak modelleri, oyuncak dolabı, bebeğinizin sağlığını koruyacak ahşap malzemeden yapılmış beşikler ve yüksek güvenli hamaklarla çocuklar daha keyifli bir ortamda büyüyecek ve artık onları uyutmak ebeveynler için daha kolay bir hal alacak.

Bebek odası, çocuk odası dekorasyonları ve bunları tamamlayacak ve eşyalarınızı toplayacak renkli ve eğlenceli bebek şifonyerleri ve dolapları Tekzen'de bulabilirsiniz. Dekorasyonlarda bütünlük yakalamak için takım şeklinde satılan ürünleri tercih edebilir ya da zevkinize göre seçeceğiniz ürünleri ayrı ayrı satın alabilirsiniz.

 

Yeni doğan bebeklerin rahat ve huzurlu uyuması için tasarlanmış yorulmadan sallanan mekanizmaya sahip olan, güvenilir yatak ve beşikleri Tekzen bebek odası, çocuk odası kategorisinde görebilir ve size en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Çocuklarınızın oyuncaklarını saklamak için oyuncak sandığı alabilir ve çocuğunuzun eğlenceli vakit geçirmesi için güvenilir hamakları odasının bir köşesine yerleştirebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT