Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Kış Ürünleri


Nanolife Buğu Önleyici 50 ml
Nanolife Buğu Önleyici 50 ml
Sadece Mağazada
34,99 TL

Kış aylarında aracınızın ihtiyacı olan ürünlere oto aksesuarları kategorisinden ulaşabilirsiniz. Aracınızda mutlaka bulunması gereken malzemelerden antifriz, araba buğu giderici, buz çözücü, kış setleri ve diğer oto bakım ürünleri ihtiyacınızı karşılamak üzere Tekzen kalitesi ile sunuluyor.

 

Modacar, Stac Italy, Nanolife, Carub gibi kaliteli ve güvenilir markaların ürünlerinin yer aldığı kategoride, soğuk havalarda, yağmurda ve karda gereksinim duyacağınız her tür malzemeyi kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

Kışın olduğu kadar yazın da kullanabileceğiniz antifrizler; kış aylarında radyatör ve soğutma sisteminin donmasını önleyerek, yaz aylarında da kaynama noktasını yükseltip, aracın hararet yapmasını engelliyor. Pas ve kireç oluşumunun önüne geçen, kauçuk ve plastik aksamı koruyan antifrizleri aracınızda güvenle kullanabilirsiniz.

 

Oto aksesuarları kategorisi altında inceleyebileceğiniz ve kış aylarında hayatınızı kolaylaştıracak buğu önleyici spreyler 45 gün etki süreleri ile ön plana çıkıyor. Otomobil camının yanı sıra, dükkan camlarında, motosiklet kaskında, gözlük camında, banyo camlarında da kullanabileceğiniz ürün, uygulandığı yüzeyde herhangi bir yağ tabakası bırakmayarak, yüzeye de zarar vermiyor.

 

Aracınızın hem önünde hem arkasında kullanılabilen, sürüş esnasında otomobilinizin kaportasına çamur gelmesini engellemek üzere tasarlanmış paçalıklar; uygulandığı yüzeyde kayganlık, iz ve leke bırakmayan buz çözücü spreyler; -70 dereceye kadar buz tutmasını engelleyen buz önleyiciler gibi daha bir çok ürünü inceleyebilirsiniz.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesi ile sunulan araba kış ürünleri kategorisinden aracınızın ihtiyacına göre seçeceğiniz ürünlerin detaylarını ve özelliklerini görebilirsiniz. Ürünler arasında karşılaştırma yapabilir ve dilerseniz tercih ettiğiniz modelleri kolayca satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT