Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Oto Rötüş Kalemi Boyası


Otomobil rötuş kalemi ve boyası çeşitleri ile otomobil, motosiklet, bisiklet gibi motorlu veya motorsuz taşıtlarınızın iç veya dış yüzeylerinde, ulaşılamaz noktalarında kolaylıkla tamirat yapabilirsiniz. Araçlarınızda meydana gelen hasarların ardından boyanın zarar görmesi sonucu, açıkta kalan metalin paslanmaması için gereken ürünleri, oto aksesuarları kategorisinin altında kolayca bulabilirsiniz.


Tekzen, Pass, Presto, Autofolyo gibi kaliteli ve güvenilir markaların ürünlerinin yer aldığı kategoride, sökülebilir, ısıya dayanaklı, mat, parlak veya metalik, aynı veya yakın renkte ve çeşitli özellikte sprey boya markalarının ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.


Zarar görmüş yüzeyler için otomobil rötuş kalemi ve boyası modelleri beklentilerinizi karşılıyor. Eskimiş, çizilmiş, pas tutmuş veya çeşitli sebeplerden dolayı hasar görmüş araçlarınızın tamirini kolaylaştıran boya çeşitleri, Tekzen'de beğeninize sunuluyor. Bu ürünler ile otomobilleriniz ilk günkü görünümlerine kavuşuyor.


Oto rötuş kalemi ve boyası ürünlerini yalnızca araçlarınızda değil dilediğiniz taktirde alternatif olarak, benzer yüzey taşıyan metal, ahşap, pvc, beyaz eşya, soba gibi eşyalarınızda da kullanabilirsiniz.


Farklı renk ve özellikteki ürün çeşitlerini bulabileceğiniz kategoride gri, siyah, mor, mavi, yeşil, turuncu, kırmızı, kahverengi, sarı ve daha birçok renkteki ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hava koşullarına dayanıklılık gösteren, çabuk kuruyan, toksin içermeyen, leke bırakmayan ve iç ve dış yüzeyleri başarılı bir şekilde yenileyen bu ürünleri, sprey olarak pratik şekilde kullanabilirsiniz.


Tekzen kalitesi ve güvencesi ile oto aksesuarları kategorisinin altında bulunan otomobil rötuş kalemi ve boyası kategorisinden bütçenize, aradığınız özelliklere ve ihtiyacınıza en uygun şekilde seçeceğiniz ürünlerin detaylarını görebilir, ürünleri kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT