Toplam 144 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Havlupanlar


Isınma yanında, banyolarda üzerine astığınız havluların kuru kalması için de kullanabileceğiniz havlupan modellerini gerek ihtiyacınıza gerekse beğeninize göre tercih edebilirsiniz. Isıtma & Soğutma kategorisi altında yer alan modeller ile banyo ve mutfak gibi genel itibarıyla dar olan mekanlarda yer tasarrufu sağlayabilirsiniz.


Mutfakta küçük temizlik bezlerinin ya da banyoda havlularınızın kuru kalmasını sağlamak için kullanabileceğiniz havlupanlar, kuru ve temiz bir kullanım sağlıyor. Hem radyatör hem de havlu kurutucu olarak kullanabildiğiniz modelleri çok fonksiyonlu olması nedeniyle tercih edebilirsiniz. Dar ya da penceresiz bir odanın ısınması için klasik bir radyatör kullanmanız hem maliyet hem de ısı açısından zararlı olabilir. Küçük, şık ve modern dizayna sahip bir havlupan modeli ile bu sorunu çözebilir, maliyet ve ısı kaybının önüne geçebilirsiniz. Fonksiyonel olduğu kadar şık dizayna sahip krom malzemeli ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz.


Farklı tasarımlara sahip havlupan markaları arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Gerek klasik düz beyaz olanları gerekse parlak krom havlupanları tercih edebilirsiniz. Mutfak ya da banyonuzun dizaynına uygun modeli seçme imkanına sahip olabileceğiniz ısıtma kategorisinde yer alan modeller sayesinde, ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Kolay kurulum ve tesisatın her aşamasını adım adım anlatan kılavuzlar ile mutfak ya da banyonuzda monte etme sürecini kolaylıkla yapabilirsiniz. Farklı boyutlara sahip ürünler arasından, banyo ya da mutfağınızdaki kullanım alanına uygum modeli seçebilir, havlupan ölçüleri arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.


Kategori içerisinde her bütçeye uygun, şık tasarımlı ve modern havlupan modellerini detaylı inceleyebilirsiniz. Tekzen kalitesi ve güvencesi ile sunulan kaliteli havlupan fiyatları arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT