Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Havlupanlar


Banyo ve Mutfağınıza Yakışacak Havlupan Modelleri Tekzen’de!

Isınmak için evlerde, ofislerde ve diğer ortamlarda kullanılan pek çok farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlardan en yaygını kalorifer ya da diğer adı ile peteklerdir. Çalışma sistemi dolayısı ile zahmetsiz bir ısınma yöntemidir. Görüntü olarak da şık durmaktadır. Bu gibi nedenlerden dolayı günümüzde en sık kullanılan ısıtma aletlerinden biridir. Aynı çalışma prensibine sahip havlupanlar da oldukça yaygındır. Havlupan modelleri modern tasarımları ile dikkat çekmektedir. Boyut ve renk olarak farklı seçenekleri bulunmaktadır. Tekzen güvencesiyle aradığınız, ihtiyacınıza en uygun ısıtma ürünleri bir tık uzağınızda. Havlupan çeşitlerinin temizliği de son derece kolaydır. Kalorifer gibi iç hacmi toz dolan bir yapısı yoktur. Boruların arasında toz oluşumu olursa nemli bir bezle saniyeler içerisinde silebilirsiniz. Bunun dışında yapmanız gereken bir işlem yoktur. Güçlü kimyasallar havlupan üzerindeki su bazlı boyaya zarar verebileceğinden, tavsiye edilmemektedir.

Kolay Montaj İmkânı Sunan Havlupan Seçenekleri

Özellikle banyo ve mutfaklarda kullanılan havlupan modelleri son derece kolay bir şekilde monte edilebilir. Havlupan montajı yapılırken yer ile arasında en az 20 cm kadar mesafe bırakılması tavsiye edilir. Monte etmeden önce yerleştirilecek olan duvarın sağlam olduğundan emin olunmalıdır. Havlupanlar modeline göre yatay ya da dikey şekilde monte edilebilir. Ayrıca farklı boyutlarda seçenekleri bulunmaktadır. Kullanacağınız banyo ya da mutfağın genişliğine göre uygun bir model tercih etmek ideal olacaktır. Büyük bir alanda kullanılan küçük boyutlarda havlupan tüm ortamı ısıtmak için yeterli gelmeyebilir. Bu nedenle uygun boyutlarda havlupan tercihi yapmak üründen en iyi şekilde verim almanızı sağlar. Banyolarda kullanılan havlupanlar genellikle havlu kurutmak için de kullanılmaktadır. Kış aylarında havlu ya da bornoz kurutmak daha zor hale gelebilir. Islak kalan havlularda koku oluşumu başlayabilir. Havlularınızı havlupan üzerindeki borulara asarak kısa sürede kurumasını sağlayabilirsiniz. Bu yönüyle oldukça avantajlıdır. Duş kabinine yakın bir yere konumlandırarak havlunuzu üstüne serebilirsiniz. Bu sayede banyodan çıktığınızda havlunuz ısınmış olur. Tekzen havlupan modelleri açısından kullanıcılara pek çok seçenek sunmaktadır. Havlupan ölçüleri de modelden modele değişkenlik göstermektedir.

Minimal ve Estetik Tasarımı ile Dikkat Çeken Havlupan Modelleri

Yüksek kalitede materyaller kullanılarak üretilen havlupanlar uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır. Banyo ve mutfak gibi su ile temasın çok sık olduğu alanlarda kullanıma uygundur. Suya dayanıklı materyaller kullanılarak tasarlanmaktadır. Gri, beyaz ya da siyah gibi farklı, her temaya uyum sağlayan renk seçenekleri de bulunmaktadır. Havlupanların en avantajlı özelliklerinden biri oldukça az yer kaplamasıdır. Klasik kaloriferler kadar geniş olmadıkları için duvardan dışarı yalnızca birkaç santimetrelik yer kaplamaktadır. Bu da yer sıkıntısı bulunan ortamlar için son derece avantajlıdır. Ayrıca dar bir tasarıma sahip olması ısıtmada herhangi bir engel olmamaktadır. Isıyı ortama en iyi şekilde aktarmaktadır. Duffmart Practical 5/11 Gold Havlupan Havlu Radyatör oldukça işlevsel bir üründür. Gold rengi ile son derece şık ve havalı bir görüntü katmaktadır. Açılıp kapanabilen askı fonksiyonu oldukça kullanışlıdır. Gerektiğinde askılığı açıp kıyafetlerinizi ya da havlunuzu asabilirsiniz. Elektrostatik dış boyası ile su temasına dayanıklıdır. Ergonomik tasarımı ile oldukça fonksiyoneldir. Temizliği ve bakımı kolayca yapılabilir. Yüksek kalite malzemeden üretilmiştir. Havlupan fiyatları ürünün tipine, boyutuna ve tasarımına göre değişkenlik göstermektedir. Bütçenize uygun en iyi havlupan modellerini siz de hemen inceleyebilirsiniz.

İhtiyacınıza En Uygun, Yüksek Kalite Havlupan Modelleri Tekzen’de!

Havlupan modelleri çelik, krom ya da alüminyum gibi materyaller kullanılarak üretilmektedir. Dayanıklı bir yapıya sahiptir. Hem ısıyı en iyi şekilde iletecek hem de suyla temasta paslanmayı önleyecek materyaller tercih edilmektedir. Havlupanlar kullanıcılara pek çok avantaj sağlamaktadır. Bunlardan ilki minimum yer kaplamasıdır. Bunun yanı sıra oldukça nemli alanlar olan mutfak ve banyonuzun rutubetli havasını alır. Ilık ve kuru kalmasına yardımcı olur. Özellikle kış aylarında kuruması uzun süren havlular ya da benzeri eşyalarınızı kurutmak için kullanabilirsiniz. Boruları havlu asmak için uygundur. Duşa girmeden havlunuzu ya da bornozunuzu havlupana asarak banyodan çıkınca sıcak havlunuzu sarınabilirsiniz. Ayrıca yapısı itibari ile oldukça çabuk ısınmaktadır. Bu da enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olur. Görüntü olarak da şık ve minimal bir tasarıma sahiptir. Otellerin banyolarında da havlupanlar yaygın şekilde kullanılmaktadır. Vigo EHR5012B275 Elektrikli Havlu Radyatör 275 Watt Beyaz rengi ile banyonuza ve mutfağınıza en iyi şekilde uyum sağlar. Yerleştirildiği ortamda ısıyı en iyi şekilde yayar. Yalnızca 8kg ağırlığındadır ve montesi de oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Düşük enerji tüketimi olanağı sunmaktadır. Dışı paslanmaya karşı su bazlı astar boya ile boyanmıştır.

Kış Aylarının Kurtarıcısı Isıtıcı Ürünler

Kış aylarını ısınarak, yaz günleri serinlemek için faydalanabileceğiniz ürünler bulunmaktadır. Isıtma ve soğutma modelleri arasında şömine, kombi, şofben, klima, vantilatör, soba ve radyatör gibi ürünler yer almaktadır. Bulunduğunuz ortamdaki havayı ısıtmak ya da soğutmak için bu ürün seçeneklerinden sizin için en idealini tercih edebilirsiniz. Isıtıcı ya da soğutucu ürünlerin çalışma sistemi birbirinden farklı olabilir. Aynı şekilde, aynı kategoride yer alan ürünlerin de çalışma prensiplerinde değişkenlik bulunabilir. Evin ısı akışına, enerji çeşidine ve ortamın büyüklüğüne göre ürün tercihi yapılabilir. Kombi modelleri doğalgazdan faydalanarak ortamın ısınmasını sağlar. Ayrıca suyun saniyeler içinde ısınmasını sağlayarak su ve enerji israfının önüne geçmiş olur. Özellikle kış aylarında bir kombinin faydası en iyi şekilde anlaşılmaktadır. Yoğuşmalı, bacalı ve hermetik gibi seçenekleri bulunmaktadır. Kuzine ve sobalar özellikle doğalgaz kullanılmayan ev ve mekanlarda tercih edilmektedir. Kuzine çeşitleri kömür ya da odunla çalışabilmektedir. Kuzine ve sobalar çok eski yıllardan beri kullanılan ısıtıcı ürünlerdendir. Nostaljik bir görüntüsü bulunmaktadır. Eski tip sobaların yanı sıra günümüzdeki sobalar kullanım açısından daha pratik olacak şekilde geliştirilmiştir.

Ergonomik Tasarımları ile Infrared ve Fanlı Isıtıcılar

Isıtıcı ürünler arasında infrared ısıtıcılar öne çıkmaktadır. Ergonomik tasarımı ile dilediğiniz yere kolayca taşınabilmektedir. Özellikle hava akışının çok olduğu alanlarda bölgesel ısıtma olarak oldukça avantajlı bir üründür. Bir yere sabitleyebilir ya da kendi isteğinize göre yerini değişebilirsiniz. Ayrıca boyu da ayarlanabilir. Ayaklı modeller devrilme gibi sorunların önüne geçmektedir. Kısa bir süre içinde ısınarak hem elektrik tasarrufu hem de ortamın ısınmasını sağlar. Isı ayarlama düğmeleri ile ısıyı dilediğiniz ayara getirebilirsiniz. Fanlı ısıtıcılar farklı boyutlarda ve fonksiyonlarda üretilmektedir. İç mekanlarda ısınma ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Kullanacağınız alana göre farklı modeller arasından en uygun ürünü tercih edebilirsiniz. Fanı sayesinde sıcak havayı ortama daha iyi ve hızlı bir şekilde yayabilir. Taşıması da oldukça kolaydır. Havlupan ve radyatör aksesuarları ürünü daha verimli şekilde kullanmanıza olanak tanımaktadır. Kış aylarında radyatör bulunan odanızın havası kuru oluyorsa, baş ağrısına ve burun tıkanıklığı gibi durumlara yol açabilir. Kalorifer suluğu olarak bilinen aparatlar ortamdaki nemi arttırarak havanın kurumasını önlemektedir. Bu yönden oldukça işlevsel bir üründür. Havlupan, radyatör gibi aradığınız tüm ısıtıcı ürünleri, en uygun fiyatlarla Tekzen’de bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT