Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Bebek Beslenme Gereçleri


İlgili Aramalar:

Bebek Beslenme Gereçleri ve Çeşitleri

Her aile bebeği için her zaman en kıymetlisini, kalitelisini ve iyisini ister. Tekzen.com’da anne, bebek, çocuk kategorisi altında bulunan bebek gereçleri koleksiyonunda sizlerin beğenisine sunulan ürünler her şeyin en iyisini isteyen aileler için birebir. Çeşit çeşit biberonlar, mama saklama kapları, termoslar, suluklar ve daha birbirinden kullanışlı ürünleri bu katalogda bulabilirsiniz.

Emzik ve Biberon Nasıl Sterilize Edilir?

Bebeklerin sürekli kullandıkları emzikler. biberonlar ve biberon emzikleri uygun bir şekilde sterilize edilmelidir. Sterilizasyon için ürün üzerindeki talimatları dikkatle okuyup talimatlar doğrultusunda ürünler sterilize edilmelidir. Aksi takdirde emziklerde ve biberonlarda bozulmalar meydana gelebilir. Ayrıca ürünleri aldıktan sonra ilk kullanımdan önce mutlaka sterilize etmelisiniz. Sterilize için uğraşmak İstemiyorum diyorsanız tekzen.com’da da bulabileceğiniz buharlı sterilizatörler de kullanabilirsiniz.

Sürekli yere düşebilen veya kirli yerlerle temas eden emziklerin belirli aralıklarla sterilize edilmesi önemlidir. Aksi takdirde emzikte bakteri oluşumu gözlenebilir. Emzik ve biberonları kaynamış suda belirli süre bekleterek kolayca sterilize edebilirsiniz.

Emzik İçi Nasıl Temizlenir?

BabyTime gibi markalarında ürünlerini bulabileceğiniz emzik çeşitlerinin iç kısımları da dahil tam olarak temizlenmesi önemlidir. Silikon emzikler evde yere düştüğü zaman sıcak su ile yıkanmalıdır. Dışarıda yere düşmesi durumunda kaynatılma imkanı yoksa sabun ve sıcak su ile yıkanıp bol suyla durulanmalıdır. 6. Aydan sonra emziklerin temizlenmesi için sadece yıkanması yeterli olmayıp 2-3 güne bir kaynatılması gerekir.

Emzikleri kaynatarak dezenfekte etme işlemini yaparken emzik çeşidine dikkat edilmelidir. Silikon emzikler kaynatmaya uygun olmasına karşın kauçuk emziklerin kaynatılması emziğe zarar vermektedir. Kauçuk emzikler soğuk suyla dezenfekte edilmelidir. 6 ay dan sonra da dezenfekte işlemi gün aşırı yapılmalıdır. Ayrıca çok emzik kullanan bebeklerin emzikleri anne tarafından kontrol edilmeli ve emzikte deformasyon olmuşsa değiştirilmelidir.

Bebek Besleme Gereç Çeşitleri

Bebekleri gönül rahatlığıyla beslemenize olanak sağlayacak ihtiyacınız olan her ürünü tekzen.com’da bulabilirsiniz. Alıştırma bardakları, bebek tabak çatal kaşıkları, biberon aksesuarları, biberon emzikleri, biberon ısıtıcılar ve sterilizatörler, biberonlar, mama saklama kapları, önlük çeşitleri, sebze ve meyve filesi, termos ve matarala, yalancı emzikler ve aksesuarları bu kataloktaki ürün çeşitleri içerisinde yer almaktadır.

Agromak, Avent, Babyjem, BabyTime, Babyx, Bambino, Bebedue, Bondigo, Dr.Brown’s, Emka, Globox, Mamajoo, Munchkin, Nuby, Philips Avent, Pratik, Sevi Bebe, Weewell gibi kaliteyi sizlerle buluşturan markaların bebek besleme gereçleri Tekzen farkıyla sizlere sunuluyor. Herbir kategori başlığı altında farklı markalara ait ve aradığınız fiyat çerçevesinde çeşit çeşit ürün bulmanız mümkün. Ayrıca herbir parçanın farklı boyutları da mevcut.

Bebek Beslenme Gereçleri Fiyatları

Önlükler, biberonlar, suluklar, emzikler, bebek tabakları ve daha aklınıza gelebilecek her çeşit bebek besleme gereçlerini bulabileceğiniz Tekzen’de ürünler fiyatlar ile de kalbinizi fethedecek. Geniş fiyat aralığı sayesinde ürünler her kesime hitap etmektedir. Tekzen.com’da bulunan marka, fiyat ve kategori gibi filtreleme seçeneklerini kullanarak aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT