Toplam 39 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Modern Avizeler


ASZ Armada 2'li Avize
ASZ Armada 2'li Avize
Temin Edilemiyor
ASZ Armada 3'lü Avize
ASZ Armada 3'lü Avize
Temin Edilemiyor
ASZ Avora 4'lü Avize
ASZ Avora 4'lü Avize
Temin Edilemiyor

En İyi Modern Avize Modelleri Tekzen’de!

Aydınlatma sistemleri, evler de dahil tüm ortamlarda farklı amaçlarda kullanılmaktadır. Bu kategorideki ürünler aydınlatma ihtiyacınızı karşılarken aynı zamanda dekoratif açıdan şık görünüm sunmaktadır. Tekzen avize modelleri hem kalite hem de ürün çeşitliliği açısından kullanıcıların beklentisi karşılamaktadır. Ürün seçenekleri arasında her zevke uygun ürünü bulmak mümkündür. Evinizin farklı odaları ya da iş yeriniz için en modern avize modellerini bulabilirsiniz.

En İyi Aydınlatma İçin Tekzen Modern Avizeler

Bulunduğunuz ortamda görsel algıyı iyileştirmek için aydınlatma önemli bir kriterdir. İyi aydınlatılmış bir ortam dekoratif detayları daha iyi ortaya çıkarır. Tekzen elektrik ve aydınlatma ürünleri kategorisinde yer alan avizeler her ortamın vazgeçilmez parçalarıdır. Seçtiğiniz avize ile küçük odalarınızı daha geniş gösterebilir, ışık olmayan ortamların en iyi şekilde aydınlanmasını sağlayabilirsiniz. Mutfak gibi fazla ışığa ihtiyaç duyulan ortamlarda ampulün etrafında abajur bulunmayan modeller tercih ederek maksimum aydınlık elde edebilirsiniz.

En Trend Avize Seçenekleri İçin Doğru Adres Tekzen

Modern tarzda dekore edilen iç ve dış ortamlarda modern avize modelleri kullanılmalıdır. Her tarza uygun daha sade ya da daha gösterişli pek çok seçenek bulunmaktadır. Son trendlere uygun şekilde tasarlanan modern avize çeşitleri ile ortamda şık bir ambiyans yakalayabilirsiniz. Eşsiz tasarımı ile öne çıkan Apliqa Ledo 07 LED’li avize en sık tercih edilen modellerden biridir. LED modeller özellikle son yıllarda daha popüler hale gelmiştir. Kullanılan ortamın havasını tamamen değiştirecek bir tasarıma sahiptir. Modern avize fiyatları üründen ürüne değişkenlik göstermekle birlikte, her bütçeye uygun ürün seçeneğini bulmak mümkündür.

Ortamın Havasını Tamamen Değiştiren Birbirinden Şık ve Modern Avize Modelleri

Dekorasyonun en önemli parçalarından biri olan avizelerin tekli, çoklu, sarkıt ve kristal gibi modelleri bulunmaktadır. Farklı ortamlar için farklı tarzda avizeler kullanılabilir. Örneğin tekli avize modelleri daha küçük odalarda ve ortamlarda tercih edilirken, geniş salon ve antre gibi alanlarda çoklu avizelerin kullanımı daha uygundur. GZ Home Soft 2’li camlı krom avize evinizde ya da ofisinizde kullanabileceğiniz bir modeldir. Minimal tarz sevenlerin hoşuna gidecek bir tasarıma sahiptir.

Ortama Uygun Avize Tercihi İçin Önemli Detaylar

Avizelerin üretildiği materyal kullanım ömrü ve ürün kalitesi açısından önem taşır. Avize modelleri daha dayanıklı olması açısından genellikle metal ve paslanmaz ürünler kullanılarak üretilmektedir. Bu sayede kullanıcıya uzun yıllar kullanım imkanı sunar. Avize tercihi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Eğer ortamın tavanı alçaksa fazla uzun bir avize kullanılmamalıdır. Bu ortamın aydınlanmasını etkileyecek ve olduğundan daha dar ve basık gözükmesini sağlayacaktır. Başka bir detay ise küçük odalarda ortamı daha geniş göstermek amacıyla, çok ampullü avizeler yerine tekli avizeler tercih edilmelidir. Bu detay enerji tasarrufu açısından da önemlidir. Banyo, mutfak, yatak odaları için sarkıt ve tekli avize modelleri arasından en şık ürünleri bulabilirsiniz.

Her Zevke Uygun Modern Avize Modelleri Tekzen’de!

Klasik avize modelleri genellikle sarkıt şekilde tasarlanmaktadır. Bu kategoride taşlı ve kristal detaylara sahip, daha gösterişli modeller bulmak mümkündür. Geniş salonlarda ya da yemek odalarında en iyi aydınlatma için büyük ve çoklu avizeler kullanılabilir. Yatak odalarında daha loş bir ışık elde etmek için abajurlu avize modelleri daha çok tercih edilmektedir. Ortamın genişliğine ve dekorasyonuna göre kullanılan avize de değişkenlik göstermektedir. Her tarza ve bütçeye uygun, geniş ürün yelpazesine sahip modern avize modelleri Tekzen kalitesi ile kullanıcılara sunuluyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT