Toplam 87 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Kırtasiye Ürünleri


Makas 2 LI Set- UPK14182
Makas 2 LI Set- UPK14182
Sadece Mağazada
59,99 TL

Kırtasiye Ürünleri ve Çeşitleri

Başta okul ve iş yerleri olmak üzere pek çok yerde ihtiyaçlara cevap veren Tekzen kırtasiye ürünleri, farklı alanlarda kullanılıyor. Kalem ve dosya gibi temel malzemelerden tutun da çizim masasına kadar çeşitli ürünleri bulabilirsiniz. Yerli ve yabancı markaların kırtasiye ürünleri Tekzen tarafından satışa sunuluyor. Sizler de kırtasiye ürünleri bakımından tüm ihtiyacınızı tek bir platformdan karşılayabilirsiniz.

Kişiye Özel Hediye Seçenekleri Nelerdir?

Kırtasiye ürünleri arasından da sevdiklerinize özel hediyeler bulabilirsiniz. Özellikle mantar panolar bunların başında geliyor. Farklı ebatlara sahip panolar renkli yapıları ile de eğlenceli birer hediyeye dönüşüyor. Kırtasiye eğitim gereçleri arasında bulunan kalem ve silgi gibi seçenekler ise özellikle minikler için ideal hediye alternatifleri arasında yer alıyor. Ağaç çerçeveli yazı tahtası da alternatifler arasında kendine yer buluyor.

Sürekli masa başında çalışan kişiler için şık detaylara sahip masa lambaları bulunuyor. 3D özellikli ve florasan lambalı modellerde lens ölçüleri de değiştiği için güçlü ışık da iletebiliyor. Böylece kendinizin veya sevdiklerinizin ihtiyacına uygun bir modeli seçebilirsiniz.

Kişiye Özel Hediye Seçimi Nasıl Yapılır?

Kişiye özel hediye seçimi yaparken öncelikle kişisel ihtiyaçları belirlemeniz gerekir. Grafik ve çizim işi yapan kişiler için kaliteli ve ideal ebatlara sahip bir çizim masası seçebilirsiniz. Böylece hediyeniz daha anlamlı bir hale de gelir. Aradığınız ürünü daha kolay bulabilmeniz için Tekzen ürün grubunda filtreleme özelliğini kullanabilirsiniz. Filtreleme ile sadece görmek istediğiniz kırtasiye ve ofis ürünlerini bulabilirsiniz.

Kişiye özel hediye seçimlerinde kriterlerinizden biri de bütçe olmalıdır. Belirlediğiniz bütçeye uygun ürünleri de yine fiyat daraltması yaparak görebilirsiniz. Belirlediğiniz fiyat aralığına uyan seçenekler arasından sevdiğinizin ihtiyacını karşılayacak ürünleri satın alabilirsiniz. Cam dekor ürünleri, makas setleri, dekoratif bantlar ya da kuru boyalar hediye için ideal alternatifler arasında yer alıyor.

Ofis ve Kırtasiye Malzemeleri Arasında Hangi Ürünler Var?

Okul ve iş hayatının en gerekli ürünleri içerisinde olan kırtasiye ürünleri arasında kalemtıraşlardan yapışkanlı not kağıtlarına kadar zengin bir ürün skalası bulunuyor. Küçük ve basit ürünlerin yanı sıra özellikle ofislerin de ihtiyacını karşılayacak masa lambalarını da görebilirsiniz. Çocukların defter ve kitaplarında sıklıkla kullanmaktan keyif aldıkları eğlenceli emojileri de Tekzen kırtasiye ürünleri içinde görebilirsiniz.

3 boyutlu stickerler kadar 3 boyutlu silgiler de son yıllarda öğrencilerin en çok tercih ettiği kırtasiye ürünleri içerisinde yer alıyor. Birbirinden şık desenlere sahip olan dekoratif bantları ise evinizi güzelleştirmek için kullanabilirsiniz. Genellikle 3'lü set halinde satışa sunulan dekoratif bantlar farklı genişliklere sahiptir. Kare ve yuvarlak lensleri olan büyüteçler de keşfetmeyi sevenler için ürün grubunda satışa çıkıyor.

Kırtasiye Malzemeleri ve Fiyatları

Tekzen kırtasiye malzemeleri birçok ihtiyaca cevap verebilecek kapasiteye sahip. Ürünlerde ve ürünlerin özelliklerinde ortaya çıkan değişikliğe bağlı olarak fiyatlarda da farklılık oluştuğunu görebilirsiniz. Aynı ürünü tekli ya da set halinde almanız halinde de farklı fiyatlar ödersiniz. Fakat Tekzen ile en kaliteli kırtasiye ürünlerini piyasanın en uygun fiyatları ile temin edersiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT