Toplam 19 üründen, 1-19 arası gösteriliyor.

Kişiye Özel Tasarımlar


Süslü Tüylü Maske
Süslü Tüylü Maske
Temin Edilemiyor
Maytap
Maytap
Temin Edilemiyor
Işıklı Noel Sapka
Işıklı Noel Sapka
Temin Edilemiyor
Cici Salkım
Cici Salkım
Temin Edilemiyor
Cıcı Boncuk Makara
Cıcı Boncuk Makara
Temin Edilemiyor
Fiyonk Tekli Kartelalı
Fiyonk Tekli Kartelalı
Temin Edilemiyor
Çan Zincir Küçük
Çan Zincir Küçük
Temin Edilemiyor
Led Işık 100 Lü 10mt
Led Işık 100 Lü 10mt
Temin Edilemiyor

Kişiye Özel Tasarımlar

Hediye seçimi, özel günlerde en çok zorlanılan konulardan biridir. Aslında sevdiklerinize verdiğiniz değeri açığa çıkarmak göründüğü kadar zor değil! Tekzen yapı market zinciri olarak, siz değerli müşterilerimiz için özenle hazırladığımız birbirinden farklı kişiye özel dekoratif ürünler ve kişiye özel tasarımlar ile sevdiklerinizi ne kadar düşündüğünüzü ve önemsediğinizi göstermeniz için destek olmaktayız.

Kişiye Özel Hediye Seçenekleri Nelerdir?

Sevdikleriniz ile birlikte yalnızca bir gün değil, her gün özeldir. Böyle günleri ölümsüzleştirmek ve o anı bir ömür yaşatmak için onların hoşuna gidecek, onları anladığınızı ve sevdiğinizi belirtecek bir imza gerekir. Aynı zamanda imzalar, iki veya daha fazla kişinin aralarında bulunan anlamlı bağlantılardır. Kişiye özel hediye seçenekleri de sizlere bu imzayı sağlarlar. Hediyelik saat, anahtarlık, tasarım çanta ve süsler Tekzen olarak sizlere sunduğumuz seçeneklerden bazılarıdır.

Tasarım ürünler, üzerinde özveri ve tutkuyla çalışılmış, ulaşması hedeflenen kişiler için özel olarak hazırlanmışlardır. Hediyelik saatler, kendilerine özgü dizayn ve işleve sahiptirler ve zamana önem veren sevdikleriniz için anlamlı bir hediye seçeneğidir. Aynı şekilde tasarım çantalar da günlük hayatta oldukça kullanışlı ve şık bir aksesuar görevi görürler.

Kişiye Özel Hediye Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sevdiklerinizi sizden iyi kim tanıyabilir? Kişiye özel hediye seçiminde, bu açıdan dikkat etmeniz gereken bir kaç nokta bulunmaktadır. İlk olarak, düşündüğünüz kişinin nelerden hoşlandığını veya eğilim gösterdiğini bilmelisiniz. İkinci olarak neye ihtiyaç duyulduğu da önemli bir diğer ayrıntıdır. Olası ihtiyaç ve isteklerin yanı sıra iki taraf içinde anlamlı olan bir nokta seçmek, kilit nokta olacaktır.

Alışılagelmiş hediye fikirlerinden daha farklı ve unutulmayacak bir etki yaratmak istiyorsanız, kişiye özel ürün seçerken bahsetmiş olduğumuz kilit noktalardan faydalanabilirsiniz. Böylece sizler de vereceğiniz hediyeleri, düşünce ve hislerinizin bir sembolü olarak sunabilir, sevdiğiniz kişilerle özel anlarınızı anlamlı bir şekilde kutlayabilirsiniz. Tekzen tasarım ürünleri de sizlere, sevdiklerinizi şaşırtacak bir kutlama için yeni ve yaratıcı bir yol sunmaktadır.

Kişiye Özel Hediyelerin Avantajları

Değer verdiğiniz insanları mutlu etmenin en yaygın ve etkili yollarından birisi, onları özel hissettirecek hediyeler vermektir. Kişiye özel hediyeler, yaratıcılığın kullanıldığını ve bir çaba sarf edildiğini göstermenizde büyük rol oynamaktadırlar. İster bir anahtarlık kadar sade isterseniz şık tasarımlı bir çanta olsun, seçeceğiniz armağan insanın üzerinde kalıcı bir etki bırakacak türde olmalıdır.

Kişiye özel tasarlanan hediyeleri diğer bilindik hediyelerden ayıran pek çok avantaj bulunmaktadır. Öncelikle özel tasarımların insanları şaşırtma olasılığı daha yüksektir. Aynı zamanda özgün ürünlerdir, farklı çeşitleri bulunsa da birebir aynısının bulunması zordur. Her insanın ilgi alanları ve istekleri farklıdır bu nedenle doğru seçeneği ararken nokta atışı yapmak daha kolaydır. Siz değerli müşterilerimiz için kişiye özel hediye bölümümüz ile doğru seçimleri yapabilmeniz için hizmet vermekteyiz.

Tekzen Hediyelik Aksesuar Ve Tasarım Ürünleri

Hayatınızdaki özel kişiler için bir fark yaratarak onlara bir hediyeden daha fazlasını verin! Birbirinden özgün ve orijinal tasarımlara sahip hediyelik aksesuarlar harika bir başlangıçtır. Mağazamızda dilediğiniz ürünleri aratabilir, sevdiklerinizi şaşırtacak sürpriz bir armağan verebilirsiniz. Birbirinden farklı hediye ve anahtarlık çeşitlerine internete özel indirimli fiyatlar ve ücretsiz kargo seçeneğiyle sahip olun!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT