Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Motorsiklet & Aksesuar


Motosiklet Aksesuar Modelleri

Motor sahibi olan sürücülerin araçlarının performansı ve bakımı için ihtiyaç duyabileceği tüm ürünler Tekzen'de! Motorsiklet malzemeleri içinde, motor kilitleri, motorsiklet brandaları gibi malzemelerin yanı sıra motorunuzun bakımlı görünmesi için temizlik ve bakım ürünleri çeşitlerini de bulabilirsiniz.

Motosiklet Aksesuarları Nelerdir?

Oto aksesuarları kadar zengin bir çeşitliliğe sahip olan motosiklet aksesuarları motorunuzun bakımı ve güvenliği açısından bir çok ekipmanı bir arada sunuyor. Bu ekipmanlar arasında en çok kullanılan cilalama spreyi ve branda gibi aksesuarlar motorun bakımlı görünmesi açısından önem taşıyan malzemeler arasında yer alıyor.

Koruma demiri, motosiklet kiliti, LED'li stop lambaları ve emniyet yeleği güvenlik açısından önem taşıyan aksesuarlar içinde yer alıyor. Motorunuzu güzelleştirmek için arma ve sticker ürünleri kullanabilir ve motorunuzda oluşan ufak tefek çizikleri gidermek için çizik giderici kalemleri kullanabilirsiniz.

Motosiklet Kilidi Nasıl Takılır?

Motosikletleri çalınmaya karşı korumak amacı ile kilit kullanmanız son derece önemlidir. Motosiklet kilitleri içinde zincir, disk ve alarmlı disk kilit çeşitleri yer alır. Bu kilitler içinde yer lan U kilit yani disk kilidi jantın arasından fren balatasına uygun bir şekilde takılabilir.

Alarmlı disk kilidini kullanırken ise fren diskine bastırmak suretiyle takılabilir. Diske takılan kilit bir kez sinyal verdiğinde kurulmuş ve kullanıma hazırdır. Kilidinizin üzerinde bulunan anahtarı çevirdiğinizde alarmlı disk freni başarılı bir şekilde takılmış olur.

Bisiklet Kilidi Nasıl Olmalı?

Motorsiklet kilitlerinin dışında bisikletler için kullanılabilen tel örgü kilitler, zincir kilitler, katlanabilir kilitler ve U kilitler bulunuyor. Tel örgü kilitler kolayca açılabileceği için kısa park durumlarında kullanılabilir. Zincir kilit modelleri ise sağlam yapısı sayesinde güven sağlarken, esnek yapısı sayesinde ise kolay muhafaza edilebiliyor.

Sağlam yapısı ile kırılmaya karşı dayanıklı olan katlanabilir kilitler, kolay taşınabilmesinin yanı sıra ise yüksek güvenlik sağlıyor. Bisikletinizin güvenliği açısından jantlara takıp kullanabileceğiniz U kilitler sabit yapıları ve dayanıklı tasarımları ile bisiklet sürücülerinin tercihi oluyor. Bisikletinizin çalınma miskine karşı korumak için birden fazla sayıda kilit kullanabilirsiniz.

En İdeal Motosiklet Aksesuarları

Motor koltuğu, balaklava, maske çeşitleri, anahtarlık, telefon tutucu ve boyunluk gibi çok sayıda motor aksesuar çeşitlerini Tekzen'de kolayca bulabilirsiniz. En iyi ve kaliteli ürünlerini uygun fiyat aralığında bulabileceğiniz Tekzen güvencesi ile dilediğiniz ürüne hemen sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT