}
Toplam 7 üründen, 1-7 arası gösteriliyor.

Vitrifiye Takım


Güral Vıt Ara Bolme
Güral Vıt Ara Bolme
Sadece Mağazada
69,99 TL

Banyolar artık evlerin diğer bölümleri kadar şık dekore edilmeye özen gösterilen mekânlar hela taş ve pisuvarları, klozet kapakları, klozet ve rezervuarlar, lavabo ve ayaklar üretiyor. Hijyen ise hayatımızda en önem verdiğimiz konular arasında yer alıyor. Banyo ve tuvaletlerin tasarımı ve şıklığının yanında, hijyeni korumaya yardımcı ürünlerden seçilmesi de oldukça önem kazanıyor. Tekzen'in vitrifiye takım kategorisinde banyo ve tuvaletlerde kullanılacak ürünleri seçerken hijyeni ve görselliği ön planda tutan modeller yer alıyor.

 

Evinizde ya da iş yerinizde klozet, pisuvar, hela taşı ve lavabo gibi vitrifiye ürünlerinde değişiklik yapmak istiyorsanız, Tekzen'in vitrifiye takım kategorisinden aradığınız tüm ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Karen, Aqua, Ege, Güral gibi seçkin markaların birbirinden şık ve farklı modellerini burada bulabilir, zevkinize ve ihtiyacınıza hitap eden ürünler arasında seçim yapabilirsiniz.

 

Gömme, duvara tam dayalı, beyaz, siyah ya da farklı renklerde klozet takımlarının yanı sıra, ayaklı veya tek parça lavabolar, bu kategoride sizlere sunuluyor. Ayrıca banyo kategorisinden, sık sık değişmesi gereken, klozet kapaklarını ve rezervuar iç takımlarını da bulabilirsiniz. Burada hemen her renkte ve desende klozet kapakları da sizlere alternatif olarak sunuluyor.

 

Vitrifiye takım kategorisinde aradığınız tüm banyo ve tuvalet ürünlerini detaylıca inceleyip, farklı markalarda ve modellerdeki ürünler içinden her banyoya uyacak ürünleri kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Yeni ev dekore edenler ya da evinde yenilik yapmak isteyenler, Tekzen güvencesi ile beğendiği ürünleri en uygun vitrifiye takımı fiyatları ile kolayca satın alabiliyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT