Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Vitrifiye Takım


En İyi Tuvalet Taşları ve Pisuvar Modelleri Tekzen’de!

vitrifiye takımları içerisinde ön plana çıkan ürünler arasında yer alan tuvalet taşları ve pisuvarlar; banyoların olmazsa olmaz parçalarındandır. Hela taşı olarak da bilinen tuvalet taşları, alaturka tuvaletlerde karşınıza çıkar. Genellikle toplu kullanım alanlarında tercih edilen pisuvar ise erkekler için özel olarak tasarlanmış olan bir tuvalettir. Kişisel hijyeni yüksek seviyelere çıkarmak açısından önemli bir role sahip olan tuvalet taşı ve pisuvar modelleri, ihtiyaca uygun tasarım çeşitliliği ile Tekzen’de sizleri bekler.

Tasarımlarıyla Dikkat Çeken Tuvalet Taşları ve Pisuvarlar

Alaturka tuvalet taşı ve pisuvarlar, yeni tasarımlarıyla dikkat çeker. Gelişen teknoloji ile birlikte yenilenen modeller, tasarım çeşitliliği ile her isteğe ve ihtiyaca hitap etmektedir. Evlerden iş yerlerine, alışveriş merkezlerinden toplu alanlara kadar banyo ve tuvaletin bulunduğu birçok alanda kullanıma sahip olan bu ürünler, kullanım alanına uygun tasarımlarıyla doğru çözümler sunar. Üstten su girişli, arkadan su girişli, fotoselli, susuz pisuvar ve daha birçok model seçeneği bulunan pisuvarlar, genellikle erkek tuvaletlerinde karşınıza çıkar. Tuvalet taşları ise geçmişten bugüne en çok tercih edilen tuvalet çeşitleri arasındadır.

Maksimum Hijyen Sağlayan Tuvalet Taşları ve Pisuvarlar

Kompakt ve işlevsel tasarımlarıyla maksimum hijyen sağlayan ve banyo ürünleri içerisinde önemli bir rolü bulunan pisuvar ve alaturka tuvalet modelleri, özel fonksiyonları ile bilinen ezberleri bozar. klozet seti gibi ürünlerin beğenilen özelliklerinden biri olan çevre yıkama fonksiyonu, tuvalet taşlarına entegre edilerek hijyen seviyesi artırılır. Kolay montaj özelliğiyle dikkat çeken pisuvarlar ise birkaç basit tesisat malzemeleri ile kullanıma hazır hale getirilebilir. rezervuar iç takımları ile bu ürünlerin su tanklarının sorunsuz bir şekilde çalışması sağlanır. Banyonuzun havasının da her daim temiz olmasını istiyorsanız banyo aspiratörleri gibi ürünlerden yardım alabilirsiniz.

Banyo Ürünleriyle Uyumlu Tuvalet Taşı ve Pisuvar Modelleri

Birbirinden şık tuvalet taşı renkleri, tasarımları ve boyut seçenekleri, banyo ürünlerinizle uyumlu bir dekorasyon oluşturmanıza yardımcı olur. Selena 100 Helataşı Çevre Yıkamalı Arkadan Su Girişi model seçeneği, sade tasarımıyla her banyoya kolayca uyum sağlar. Toplu kullanım alanlarında pisuvarların arasına yerleştirilerek kişisel gizliliği korumaya yarayan Güral Vıt Ara Bolme modeli ise ideal boyutuyla estetik bir görünümü de beraberinde getirir. En ucuz tuvalet taşı ve pisuvar modellerini yakından incelemek için doğru adrestesiniz.

Tuvalet Taşı ve Pisuvar Temizliği Nasıl Yapılır?

Defolu tuvalet taşı deneyimi yaşamak istemeyen kullanıcıların tuvalet taşı ve pisuvarların temizliğine özen göstermeleri getir. Zamanla kirlenebilen ve sağlığınız için düzenli olarak temizlenmesi gereken bu ürünlerin temizliğinde uygun temizlik malzemeleri tercih etmelisiniz. duş sistemleri ve diğer vitrifiye takımlarının temizliği için özel olarak geliştirilmiş olan temizlik malzemeleri ile ürünlere zarar vermeden hijyeni sağlayabilirsiniz. batarya ve musluk modelleri parlatmak için hazırlanan temizlik ürünlerinin tuvalet taşı ve pisuvar temizliği için uygun olduğundan emin olduktan sonra bu ürünleri kullanarak banyolarınıza ışıltı kazandırabilirsiniz.

Aradığınız Tuvalet Taşları ve Pisuvarlar Tekzen’de!

Tasarımsal özellikleri ve kullanım alanlarıyla farklılık gösteren pisuvar ve tuvalet taşı fiyatları da değişkenlik gösterir. Fotoselli pisuvar fiyatları klasik modellere göre daha yüksek bir fiyat aralığında karşınıza çıkar. Hela taşı fiyatları ise malzeme kalitesine göre değişen bir aralıktadır. Aradığınız tuvalet taşları ve pisuvar modellerine bütçenize uygun fiyatlarla sahip olmak ve geniş ürün yelpazesi içerisinden ihtiyacınıza uygun olan modelleri hızlı bir şekilde incelemek istiyorsanız doğru adres Tekzen’dir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT