Toplam 49 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Bebek Güvenlik Ürünleri


Bebek Güvenlik Ürün Çeşitleri

Bebeklerin güvenliği göz önüne alınarak sağlıklı materyallerden üretilen bebek telsizleri, güvenlik kapıları ve aksesuarları, ev içi güvenlik, bebek merdiven korkuluğu ve balkon filesi Tekzen kalitesi ve güvencesi ile sizlerle buluşuyor.

Bebek Güvenlik Ürünleri Nelerdir?

Ev içi ya da ev dışında ihtiyaç duyabileceğiniz bebek güvenlik ürünleri çok sayıda çeşitliliğe sahiptir. Dolap kilidi, çekmece kilidi ve yatak bariyeri gibi ürünler çocuğunuzun güvende ve rahat etmesi üzerine tasarlanmış ürünlerdir. Bebek güvenlik ürünlerini dilerseniz tek tek dilerseniz bebek güvenlik seti olarak alabilirsiniz.

Merdiven koruması ve bebek güvenlik kapısı modelleri, olası kaza risklerine karşı çocuğunuzu korumaya yönelik tasarlanan ürünlerdir. Bu ürünlerin dışında bebek telsizi, otomatik kapanır priz, esnek ve yumuşak kauçuk malzemeden üretilen köşe koruyu gibi ürünler de çocuklarınız için güvenli ortamlar yaratmanızı sağlar.

Bebek Telsizi Nasıl Olmalı?

Bebek güvenlik ürünleri içinde en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden bir tanesi de bebek telsizidir. Bebek telsizinin ışıklı bir göstergeye sahip olması sesi kısık olduğunda dahi göstergeler ile uyarı vermesini sağlar. Ayrıca iletişim mesafesinin yüksek olması özellikle açık alanlarda kullanım kolaylığı sağlar.

Evinizde bebek güvenlik kapısı gibi ürünler olsa da bebeğinizin iletişim alanı dışına çıkması durumda sinyal veren cihazlar etkin bir güvenlik sağlar. Bunun dışında teknik açıdan düşük pil uyarısı veren LED göstergeleri tercih etmeniz önerilir.

Pencere Kilidi Nasıl Takılır?

Çocuklarınızın güvenliği için tasarlanan ev içi güvenlik ürünleri arasında yer alan pencere kilidi, çocukların pencereyi açıp sarkmasını önler. Emniyet kilidini pencerenin kasa kısmına yerleştirdikten sonra vida deliklerini işaretleyip vidalarını yerleştirebilirsiniz.

Üzerinde yer alan setler sayesinde pencereyi istediğiniz kadar açıp kapamanızı sağlayan pencere kilitleri, fonksiyonel olarak rahatlıkla kullanılabilir. Pencere kilidi dışında çocuklarınızın ev içinde gezerken çekmece ve dolap gibi yerleri açmasını önlemek için bebek dolap kilidi gibi ürünlere de sahip olabilirsiniz.

Masa Köşe Koruyucu Nasıl Takılır?

Ev içi güvenlik ürünleri içinde çocuğunuzun masa ve sehpaların sivri köşelerine çarpması önleyen masa koruyucuyu üzerinde bulunan çift taraflı bantlar yardımı ile kolayca uygulanabilir. Bandı uygulayacağınız yüzeyde önce üst tarafı daha sonra yanlarını yapıştırmalısınız.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT