Toplam 9 üründen, 1-9 arası gösteriliyor.

En Kullanışlı Gardıroplar Birbirinden Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Kıyafetlerin düzenli olarak muhafaza edilmesini ve her arandığında kolay bir şekilde bulunmasını sağlayan gardıroplar, giysilerin düzenini sağlayan önemli bir mobilya olarak görülüyor. Sağlam yapıları, bütçeye uygun olmaları ve tasarımlarıyla ön plana çıkan gardırop modelleri, sadece kıyafetler için değil; yastık, yorgan, nevresim ve ayakkabı gibi eşyaların da konulması için ideal bir alana yer açıyor. Birbirinden farklı uzunluklara, özel çekmecelere ve farklı kapak şekillerine sahip olan gardıroplar, bu gibi özellikleriyle kendi içlerinde çeşitlilik sağlıyor. Bu sayede geniş bir ürün yelpazesi sunan Tekzen üzerinden siz de ihtiyacınız olan gardırop modeline rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.

Geçmişten günümüze her evde kendine yer açan gardıroplar, odaların önemli toparlayıcılarından biridir. Kullanıcıların kendi zevklerine uygun gardırop düzenleyiciler ile dekore ettikleri odalar, şık dokunuşlarla tamamlanıyor. Farklı ölçülere ve fonksiyonlara sahip olan bu ürünler, üretildikleri materyallerle de önem kazanıyor. Kaliteli ve işlevsel sürgülü gardırop modelleri her evin dekoruna uyum sağlayacak tasarımlarla piyasadaki yerini alıyor. Ayrıca ürünlerin büyüklükleri, aynalı olmaları, el işçilikleri ve iç bölmelerindeki farklı dokunuşlar sayesinde ürünler çeşitli fiyatlarla sizlere sunuluyor.

Üç Kapılı Gardırop Modellerinin Fonksiyonel Özellikleri

Gardırop modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden biri de 3 kapılı gardıroplar oluyor. Standart boyutları ile düzenli bir oda oluşturulmasına yardımcı olan dolap, küçük odalarda veya dar mekânlarda ideal bir kullanım sunuyor. Üç kapıya sahip dolaplar, aynı zamanda Tekzen’in aynalı ve sürgülü gardıroplar kategorisinde de yer ediniyor. Olağanüstü muhafaza kapasitesiyle öne çıkan bu modeller dağınıklığı da ortadan kaldırıyor.

Geniş Odaların Vazgeçilmezi Altı Kapılı Gardıroplar 

Yer anlamında sıkıntı yaşamayan ve geniş bir ürün arayan kişiler için ideal olan 6 kapılı gardıroplar, duvarlara tamamen oturacak şekilde tasarlanıyor. Kıyafet sayısı fazla olan kişiler ya da geniş aileler için uygun olan ürünler, klasik tasarımlı modellerinin yanı sıra Country modelleriyle de göze çarpıyor. 

Küçük Odalı Evler İçin Uygun Gardırop Modelleri 

Dolapların kapak sayıları, kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda seçim yapmaları olanağını beraberinde getiriyor. 4 kapaklı 2 çekmeceli beyaz gardırop modelleri şık tasarımları ve geniş depolama alanları ile dikkat çekiyor. İki bölmesi olan bu 4 kapaklı dolap çeşitleri, alt kısımlarında çekmecelerle eşyaları yerleştirmek için ekstra alan verirken dar alanlarda üstün kullanım kolaylığı sağlıyor. Kapaklı ve askılı bölmelere gömlekler ve kabanlar asılırken, diğer bölmelere kazak ve pantolonlar yerleştirilebiliyor. 

Kullanışlı olmaları açısından Tekzen kullanıcılarının bolca tercih ettiği 4 kapılı gardıroplar, ayna veya cam gibi detaylarıyla tasarımlarına farklılık katıyor. Farklı renklerdeki kulplarıyla da giysi dolaplarına canlı görünümler ekleniyor. İhtiyaçlara uygun olarak seçilebilen ürünlerin, yerleştirilecek alanların genişliği göz önünde bulundurularak satın alınması doğru bir hamle oluyor. 2 kapılı gardıroplar da tıpkı 4 kapılı olan modeller gibi sürgülü veya açık olarak tasarlanıyor ve küçük odalar için kullanışlı birer performans sergiliyor.

Sekiz Kapılı Gardıroplar Geniş Ailelerin Önceliği Oluyor

Hem yatak odalarını hem de çocuk odalarını daha düzenli bir forma sokmak için kullanılan giysi dolapları, kıyafetlerin de düzenli bir şekilde sergilenmesini sağlıyor. 8 kapılı gardıroplar, depolama alanı geniş bir ürün olarak, kıyafet sayısı çok olan insanlar için ideal bir seçim oluyor. Açılır kapanır ya da sürgülü modellerinin de mevcut olduğu Tekzen tasarımı 5 kapılı gardıroplar, kapının yanı sıra çekmeceleriyle de çeşitli ürünleri muhafaza etme imkânı tanıyor.

Tek Kapılı Gardıroplarla Alandan Tasarruf Edin

Geniş dolaplara oranla küçük odalar için ideal olan tek kapılı gardıroplar da kıyafetlerin düzenli bir hal almasını sağlıyor. Aranılan kıyafeti direkt olarak bulmada yardımcı olan tek kapılı gardırop modelleri, odalarda mevcut alandan da tasarruf etme fırsatı veriyor. Bunun yanı sıra hâlihazırda bulunan dolaplara ek olarak, ufak tefek eşyaları veya dolaba sığmayan kıyafetleri koymak için de bez gardıroplar sıkça tercih ediliyor. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT