Toplam 93 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Banyo Mobilyası


İhtiyaç duyduğunuz her türlü malzemeyi rahatlıkla bulabileceğiniz banyo kategorisi altında yer alan banyo mobilyası bölümünde birbirinden farklı model ve renklerde dolaplardan, paspaslara, çamaşır sepetlerine, ayna setlerine, ecza dolaplarına kadar pek çok ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bestline, BiancoA, Fly, Karen, Fym gibi pek çok farklı ve güvenilir mobilya markaları arasından evinizin dekorasyonu ile kişisel zevk, beğeni ve ihtiyaçlarınıza yönelik ürünleri inceleyebilirsiniz. Banyo mobilyası modelleri içinden size en uygun olana çok kısa sürede ulaşarak hayatınızı kolaylaştırmak ve evinizi güzelleştirmek sizin elinizde.

Kategoride, çekmeceli veya kapaklı, yüksek ya da alçak, beyaz, krem, kırmızı, siyah ya da gri birbirinden şık ve fonksiyonel dolapları bulabilirsiniz. Ayrıca banyonuzun düzenli kalmasına yardımcı olacak çamaşır sepetleri de dekoratif açıdan ortama ayrı bir hava katabilir. Yine bu kategori altında çamaşır makineniz için farklı çamaşır makinesi dolaplarını tercih edebilir, makinenizi ortamın genel dekorasyonuna bu dolaplar vasıtasıyla kolayca adapte edebilirsiniz. Dolapları tek parça halinde edinebileceğiniz gibi set olarak da temin edebilirsiniz.

Yaşam alanlarının önemli mekanları arasında yer alan banyolarınızda kullanmak üzere ihtiyaç duyduğunuz her ne varsa Tekzen kalitesiyle edinmeniz mümkün. Dolap fiyatları, söz konusu ürünün markasına ve sahip olduğu özelliklere göre farklılık gösterir. Geniş bir yelpazede sunulan çok sayıda ürün arasında kendi bütçenize en uygun olanı bulmanız işten bile değil. Eğer bu konuyla ilgili karar vermekte güçlük çekiyorsanız dikkatinizi çeken ürüne tıklayarak o ürünün sahip olduğu tüm özelliklere göz gezdirebilir, karşılaştırmalar yapabilir, nihai kararınızı bu işlemlerinizden sonra verebilirsiniz.


Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT