Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Projektörler


İlgili Aramalar:

Bahçe, otopark, bina girişi ve güvenlik nedeniyle yüksek ışık gücü ve odaklanmış aydınlatma ihtiyacı duyulan alanlar için üretilmiş projektör modelleri Tekzen’de sizleri bekliyor. İşlevsel, uzun ömürlü ve güvenilir Pelsan markalı ürünlerin, yüksek ve düşük ışık güçlü, sensörlü veya sensör özelliği bulunmayan halojen modelleri yer alıyor.


Sensörlü, 100 – 150w veya 300 – 500w ışık gücü sağlayan halojen lambalı modellerden birini seçtiğinizde; bahçe, otopark ve bina girişinizi simetrik dar açılı ışık dağılımı ile aydınlatmanız mümkün olacaktır. Özellikle güvenlik nedeniyle aydınlatılmasını istediğiniz alanlar için 500w sensörlü projektörler önerilebilir.


Sensörlü projektörler, 10 metrelik (+ 2 metre) aydınlatma mesafesini 5 sn – 8 dk (+ 2 saniye) arasında yanma süresi ile aydınlatabilirler. Çoğunlukla güvenlik elemanı da bulunan alanların, 4.5 metreye kadar monte edilebilen lambalar sayesinde yüksek ışıkla aydınlatılmasıyla, güvenlik önlemleriniz bir kat daha artmış olacaktır.


Sensör özelliği taşımayanlar arasından yine 100 – 150w veya 300 – 500w ışık gücü sağlayan, halojen projektör lamba modellerinden birini seçebilirsiniz. Böylelikle, lamba camlarının 4 milimetre ısıya ve darbeye dayanıklı tamperli olması sebebiyle, dış doğa koşulları ya da kötü niyetli darbelere karşı dayanıklı bir ürüne sahip olursunuz. Paslanmaz çelik vidaları ürünleri güvenle taşırken, duvar, direk ya da ağaçlara kolaylıkla monte edebilirsiniz. 


Türkiye’nin ürün çeşitliliği ile tanınan mağazası Tekzen’in elektrik & aydınlatma kategorisinin altındaki bu kategoride, tüm dış ve iç mekânlarda kullanabileceğiniz, zevkinize ve ihtiyacınıza uygun ürünleri görebilir, projektör fiyatları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT