Toplam 6 üründen, 1-6 arası gösteriliyor.

Zincirler - İp Halatlar Kategorisinin Çok Satanları

Hırdavat & el aletleri kategorisinde öne çıkan zincir - ip - halat modelleri ile kesme ve budama işlemleriniz kolaylaşacak. Kategoride bulunan Black & Decker markasının yüksek teknolojili ve ergonomik ürünleri gerek mesleki ihtiyaçlar gerek hobiniz için aradığınız verimi ve rahatlığı sağlayacak. Bu markanın elektrikli ve şarj edilebilir ağaç budama testere modellerine uyacak dizaynda üretilmiş yüksek kapasiteli zincir çeşitleri, incelemeniz için zincir - ip - halat kategorisinde bulunuyor.

 

Hızlı ve güçlü üniversal motora sahip zincir testere araçları için üretilmiş yüksek performanslı aksesuarlardan olan modeller ile hızlı, kolay ve sorunsuz bir kesim gerçekleştirebiliyorsunuz. Özellikle Black & Decker markasının GK1440, GK1640, GK1640T gibi ağaç kesme makineleri ile kullanımı tercih edilen ürünler, 20 veya 40 cm'lik boylardaki seçenekleri ile hizmetinize sunuluyor. Değişen pala boylarındaki elektrikli veya şarjlı kesim aletleri için, farklı boylara sahip bu aksesuarlar, kesim aletlerinde bulunan zincir freni sayesinde güvenli bir kullanıma da aracılık ediyor. Zincir - ip - halat çeşitleri arasındaki ürünlerin hepsi kromdan üretilmiş ve uzun ömürlü hizmet için ideal parçalar.

 

Kesme uygulamaları için geniş diş aralığına sahip ürünler, uzun süre keskinliğini koruyan ve elektrikli testerelerde sıkça karşılaşılan geri tepmeyi azaltan dayanıklı bir yapıda. Kategoride bulunan modeller, zincir eğesi ve zincirli testereler için üretilen özel yağlar ile bakımı sağlandığında sizler için daha kaliteli ve uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Ağaç kesme ve budama, odun kesme, ahşap şekillendirme ve mobilyacılık gibi aktiviteler için önerilen testere çeşitleri için vazgeçilmez olan modeller, bu bölümde sizleri bekliyor. Tekzen güvencesi ile zincir - ip - halat fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir, dilediğiniz ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT