Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Zincirler - İp Halatlar


En Sağlam Halatlar ve Zincir İpler Tekzen’de!

Hırdavat ve el aletleri kategorisinde karşınıza çıkan ip ve halat ürünleri, birçok alanda geniş bir kullanıma sahiptir. "İş güvenliği malzemeleri" içerisinde de önemli bir role sahip olan bu ürünler; hobi amaçlı, mobilyacılık, güvenlik amaçlı ve daha birçok alanda el altında bulundurulması gerekir. "İş eldivenleri" ile tutulması gereken zincir ip ve diğer sert halat çeşitleri, bilinçli bir şekilde kullanılmalıdır. Gerekli malzemelerden bir diğeri "takım çantaları"dır. En sağlam modellere Tekzen’de kolayca sahip olabilirsiniz.

Halat ve Zincir İp Çeşitleri Nelerdir?

Kesme budama işlerinden güvenlik için "yangın malzemeleri" işlevine kadar birçok amaca hitap eden zincir ip ve halat çeşitleri bulunur. Jüt halat çeşitleri, en çok tercih edilenler arasındadır. Farklı kalınlık seçenekleri ile karşınıza çıkan jüt halatlar, doğal iplikler kullanılarak üretilir. Bitkisel özlü halat çeşitleri arasında yer alan urgan ipi çeşidi, geniş kullanım alanıyla dikkat çeken bir diğer seçenek olur. Dekorasyondan hobi işlerine doğa sporlarından denizciliğe kadar birçok alanda karşınıza çıkan urgan sağlam ip çeşitlerinden biridir. Burmalı cam telleri, çok amaçlı ip ve zincirler ve daha birçok çeşit seçeneğine hemen şimdi göz atabilirsiniz.

Kullanıcıların Beğenisini Kazanan Halat ve Zincir İp Modelleri

Sağlam yapısı ve estetik görünümleri ile kullanıcıların beğenisini kazanan farklı halat ve zincir ip modelleri bulunur. "Tekzen Jut Halat 8 mm (1 metre fiyatıdır)" modeli, yüzde yüz jüt iplikten üretilerek sizlere sunulur. Hava koşullarından etkilenmeyen ve dayanıklılığı ile göz dolduran bu seçenek, kendisine özgü görünümü ile dekorasyon amaçlı da kullanılabilir. "Brio Cam Teli Burmalı 22,5Mx0,75Mm" modeli ise cam çerçeveleri ve yapıştırılmış döşeme şeritleri sabitlemek için tercih edilen bir seçenek olarak karşınıza çıkar. Bu ürünlerle birlikte kullanmak için "manşonlu kulaklıklar" arıyorsanız farklı modelleri hemen inceleyebilirsiniz.

Çok Amaçlı Halat ve Zincir İp Modelleri

Çok amaçlı kullanıma sahip olan halat ve zincir ip modelleri, farklı özellikleri ile ihtiyacınıza uygun bir kullanım sunar. Su sümbülü ip modelleri, hafif ve ısıya dayanıklı yapısıyla öne çıkar. Korozyon ve paslanmaya karşı korumalı olan bu modeller, sıklıkla hobi amaçlı olarak tercih edilir. Cam teli modelleri ise genellikle sabitleme amaçlı kullanılır. Kolay bağlanabilme, hava koşullarından etkilenmeme gibi farklı özellikler ile gözler önüne serilen birçok modeli inceleyerek taşıma çantaları içerisine kolayca yerleştirebileceğiniz kullanım alanınıza uygun olanı kolayca bulabilirsiniz.

Bütçe Dostu Halat ve Zincir İp Fiyatları

İster ince halat ister zincir ip arıyor olun ihtiyacınız olan modellere bütçe dostu fiyatlarla sahip olmak için doğru adrestesiniz. İp kalınlığı, uzunluğu, materyal yapısı ve markasına göre değişkenlik gösteren fiyat aralıkları içerisinden bütçenize uygun olanı bulmanız mümkündür. Jüt halat ip modellerine dilediğiniz uzunlukta sahip olabilirsiniz. Cam teli burma ve diğer modeller ise belirlenmiş özel ölçülerde sizlere sunulur. İhtiyacınız olan ölçüleri belirledikten sonra uygun olan ürünü kolayca seçebilir, "gaz ve toz maskeleri" ve aradığınız diğer ürünlerle birlikte uygun fiyatlarla sahip olmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Aradığınız Halat ve Zincir İp Modelleri Tekzen’de!

Farklı kullanım alanları için özel olarak üretilen halat ve zincir ip modelleri, çeşitli boy ve kalınlık seçenekleri ile sizlere sunulur. Hobi, dekorasyon, ağaç kesme ve budama, güvenlik ve daha birçok amaç için aradığınız zincir ip ve halat fiyatları bütçenize uygun aralıklarla Tekzen’de. Bu ürünler ile birlikte "baretler" , "ikaz bantları" ve diğer ihtiyacınız olan ürünlere de uygun fiyatlarla güvenli alışveriş ile sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT