Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Dış Mekan Çöp Kovaları


Dış mekanlardaki ihtiyaca yönelik farklı tür ve materyallerde çöp kovalarına Tekzen Bahçe kategorisinde yer alan Dış Mekan Çöp Kovaları bölümünden kolayca ulaşabilirsiniz. Küllüklü çöp kovası ihtiyacı çözümlerinde farklılık, kalite ve uygun fiyat avantajını bir arada barındıran seçeneklerle aradığınız ürüne sahip olmak çok kolay.


Çöp Ayırım Üniteleri, Çöp Kutuları, Park ve Bahçe Çöp Kutuları olarak üç farklı bölüme ayrılmış olan Dış Mekan Çöp Kovaları kategorisi farklı ihtiyaçlara yönelik çözümleriyle sizlere pratik bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.


Çöp Ayırım Üniteleri kategorisi, dünyada ve ülkemizde gün geçtikçe önem kazanan ambalaj atıklarının geri dönüşümü ve yeniden üretime kazandırılması amacıyla üretilmiş ürünlerden oluşuyor. Renklerle ya da yazılarla ayrıştırılmış cam, kağıt, plastik atık çöp kovaları okullar, hastaneler, otel ve benzeri kalabalık alanlarla birlikte ev kullanımı çöp ayrıştırmaları için oldukça kullanışlı.


Yine Tekzen Bahçe kategorisi Dış Mekan Çöp Kovaları bölümü altında yer alan çöp kutularında da yine dış mekan ve kalabalık ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmış modeller yer alıyor. Bu kategoriden ihtiyacınıza ve kullanacağınız mekana yönelik paslanmaz, yerde veya duvara monte şekilde kullanılabilen, küllüklü modellerin de barındığı bir çok seçenek bulunuyor.


Park ve Bahçe Çöp Kutuları kategorisinde ise ayaklı, kafes, ahşap lamalı, küllüklü ve poşet takılabilen modeller bulunuyor. Kullanılacak mekanın gereksinimlerine göre renk ve model alternatifleri, dış mekanda kullanılacak olması sebebiyle paslanmazlık özellikleri de bulunan çöp kutuları içerisinden biri mutlaka ihtiyacınıza uygun.


Tekzen güvencesi ile Bahçe kategorisi altında bulunan Bahçe Çöp Kovaları kategorisinden hem kullanacağınız mekanın ihtiyacınıza hem de bütçenize en uygun ürünü sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT