Toplam 19 üründen, 1-19 arası gösteriliyor.
İlgili Aramalar:

Aradığınız Çamaşırlıklar ve Çamaşır Kurutucular Tekzen'de!

Her evin belirli bir miktarda kendi çamaşırlarını yıkama düzeni vardır. Kimi zaman çamaşırların kuruması, o günden alınan verimi de etkileyebilmektedir. Tekzen ile sahip olabileceğiniz çamaşırlıklar ve çamaşır kurutucuları, ıslak ve yeni yıkanmış olan çamaşırlarınızı en kısa sürede kuru hale getirmek için en ideal seçeneklerdir. Her evin çamaşır kapasitesi aynı olmadığı için bazı modeller daha az çamaşır askısına sahipken bazı modeller ise neredeyse iki makinelik çamaşırı da alabilecek boyuta sahiptir. Kendi ihtiyacınıza göre sahip olabileceğiniz çamaşırlık modelleri ve çamaşır kurutucuları detaylı incelemek için, Tekzen’i ziyaret edebilirsiniz.

Her Alana Uyum Sağlayan Çamaşırlık Seçenekleri

Her evin alanı aynı olmadığı için her evde çamaşır kurutmak için kullanılacak ürünler de farklılık göstermektedir. Minimal alanlar için kullanılan çamaşır askısı seçeneklerinden biri, özellikle kalorifer ve balkonlara konulan bir askılıktır. 5-10 askı kısmı bulunan bu ürünler, oldukça küçük tasarımlı ve kullanışlı oldukları için sıklıkla tercih edilir. Yine minimal düzeyde çamaşır teli bulunduran modellerden bir başkası ise kullanılmadığı an kapatılma özelliğine sahiptir. Çamaşır askılığı modellerinin yanı sıra, Tekzen ile sahip olabileceğiniz birçok oturma odası tekstili mevcuttur..

Çamaşırlık ile Zamandan Kazanın

Yeni yıkanmış, ıslık çamaşırların kuruması, oldukça uzun zaman alabilir. Tekzen ile sahip olabileceğiniz çamaşır kurutmalık ürünler ile bu zamanı minimalize etmeniz mümkündür. En sevilen modellerden biri olarak bilinen kanatlı kurutmalık seçenekleri, ihtiyaca göre farklı boyutlar ile piyasada bulunmaktadır. Düz askıların yanı sıra sağ ve sol yan kısımlarda da ekstra askılık bulunduran bu çamaşırlıklar, daha fazla çamaşırın kuruması için en ideal seçeneklerdir. Çamaşır kurutma askısı olarak bilinen ve çok sevilen modellerden bir başkası ise tekerlekli çamaşırlıklardır. Bu ürünler, genellikle çok fazla çamaşır yıkayan kişiler için oldukça pratik çözümler olmaktadır.

Çamaşırlık ve Çamaşır Kurutucu Modelleri

Her çamaşırlık modeli, her ev için en ideal seçenek değildir. Kimi ev için balkon çamaşırlığı oldukça kurtarıcı bir ürün olsa da kimi ev için balkonu yok eden, kullanışsız bir ürün olabilir. Bunun yanı sıra az çamaşıra sahip olan ve evinde az alanı olan kişilerin, kanatlı ve büyük çamaşırlıklardansa daha minimal tasarımlı, kullanışlı modellere yönelmesi en doğru karar olacaktır. Bunun yanı sıra her evin ihtiyacı olan ütü masaları da çeşitli ölçü ve özelliklerle beğeninize sunulmaktadır. Tekzen ile siz de evinize uygun ütü masası seçeneklerine de sahip olabilirsiniz.

Tekzen ile Dayanıklı Çamaşırlıklar

Her çamaşırlığın taşıyabileceği ağırlık aynı değildir. Bundan dolayı her kişinin kendine en uygun modeli alması gerekir. Tekzen, piyasaya sunduğu oldukça kaliteli olan çamaşırlıkları ve kurutucuları sayesinde, oldukça fazla olumlu geri dönüş almaktadır. Tekzen çamaşırlık seçenekleri arasında oldukça dayanıklı ve çok sevilen olan ürünlerden bazıları çek-as olarak bilinmektedir. Bu ürünlerin çamaşır askılıkları, sadece ürün çekilip açıldığında mevcuttur. Bundan dolayı oldukça minimal alanı kaplar ve oldukça kullanışlıdır.

Çamaşırlarınızı Hızlı Kurutmak İçin Mevsimlerden Etkilenmeyin

Kış aylarında çamaşırların balkonda kuruması gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Bundan dolayı ev içine asılmak zorunda kalınan çamaşırlar, oldukça uzun bir kuruma süresine ihtiyaç duyarlar. Tekzen ile sahip olabileceğiniz çamaşır kurutma aparatı modelleri gerek ayağa sahip olan gerekse bir yere asılan olmak üzere birçok şekilde tasarlanmıştır. Yıkanan çamaşırları kurutmanın yanı sıra bu çamaşırlıkları banyoda da kullanabilirsiniz. Kullanılan ıslak havluların kuruması için özellikle çek-as olarak bilinen tercih edilmektedir. Bu çamaşırlıklar duvara monte edilir ve çekilerek, küçük bir alanı kaplar. Havluların ve çamaşırların küçük bir alanda hızlıca kurumasına olanak sağlar. Tüm bu çamaşırlıklar ve kurutma aletleri gibi Tekzen ile ulaşabileceğiniz birçok elektrikli ev mutfak aletleri de mevcuttur.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT