Toplam 63 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Çamaşırlık ve Çamaşır Kurutucular


Giyeceklerinizi pratik bir şekilde kurutmanıza ve düzenlemenize yardımcı olacak çamaşırlık - çamaşır kurutucular kategorisinde yer alan farklı model ve özellikteki yardımcı ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

Apex, Hiper, Modelüks, As Class Lady, Laisy, Alper, Prado, Granit, Metaltex, Fantom, Doğrular, Gazzella, Singer, Premier, Modelüks, Parex gibi kaliteli markaların çamaşır kurutucu modelleri ile pratik gereçlere ulaşabilirsiniz. Askılar, çamaşır kurutmalıklar, çamaşır sepetleri, pazar arabaları, plastik kasa ve kutular gibi ürünler işlerinizi kolaylıkla halletmenizi sağlıyor.

 

Evlerinizin vazgeçilemeyen yardımcı ürünlerinden olan çamaşır kurutmalıklar sayesinde, hiç zaman kaybetmeden giysilerinizi pratik bir şekilde kurutabilirsiniz. Küçük alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz, yer kaplamayan, rahat taşınabilir ve estetik görünümlü askılıkları ve kurutmalıkları dilerseniz balkonlarınızda ya da dilerseniz odalarınızda kullanabilirsiniz. Farklı biçim ve özelliklere sahip olan paslanmaz gövdeli çamaşırlık çeşitleri arasından ihtiyacınıza ve zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz.

 

Kuruyan kıyafetlerinizi organize etmenize yardımcı askılar, plastik kasalar, kutular ve sepetler ile eşyalarınızı dolaplarınızda hijyenik bir şekilde saklayabilirsiniz. Ergonomik tasarımları ile sizlere kullanım kolaylığı sunan çamaşırlıklar sayesinde dolaplarınızın düzenini sağlayabilirsiniz.

 

Birbirinden şık görünüme sahip hasır, plastik, bambu, metal gibi materyallerden üretilmiş dekoratif çamaşır sepetleri ile banyolarınıza ya da çamaşır odalarınıza farklı bir hava katarken aynı zamanda da kirli giysilerinizi en güzel şekilde kamufle edebilirsiniz.

 

Yine bu kategorideki tekerlekli pazar arabası ile market ve pazardan aldığınız ürünleri kolaylıkla taşıyabilir, plastik kasa ve saklama kutuları ile muhafaza edebilirsiniz.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesi ile elektrikli ev & mutfak aletleri kategorisinin altındaki bu bölümde çamaşırlık - çamaşır kurutucu fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun olan ürünleri kolaylıkla sahip olabilirsiniz..

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT