Toplam 8 üründen, 1-8 arası gösteriliyor.

Posta ve Anahtar Kutuları


İlgili Aramalar:

Müşterilerine sunduğu hızlı ve güvenilir alışveriş imkânıyla Tekzen; posta kutusu - anahtar kutusu başlığı altında gelen mektuplarınızı biriktirecek ve güvenli bir şekilde saklayacak, anahtarlarınızın kaybolmasını engelleyecek posta kutusu - anahtar kutusu çeşitleri ile öne çıkıyor. Adınıza gelen mektupları ya da broşürleri düzenli ve güvenli bir şekilde saklamanın en iyi ve kolay yanı olan posta kutuları en uygun fiyatlarla bu kategori altında toplanıyor. Hırdavat & el aletleri ana kategorisinden ulaşabileceğiniz bu kategoride anahtar kutuları da bir arada sunuluyor. Özellikle otellerde ve pansiyonlarda kullanabileceğiniz, anahtarların kaybolmasını engelleyecek posta kutusu modelleri Tekzen güvencesiyle, en uygun fiyatlarla bu kategoriden bulabilirsiniz.


Klasik görünümlü posta kutusu - anahtar kutusu modelleri yanında, işlemeli ve desenli modellere ulaşabileceğiniz bu kategoride; plastik, alüminyum ve metal, ahşap anahtar kutusu gibi ürünleri bir arada bulabilir ve tercihinizi bu seçenekler arasından yapabilirsiniz. Dahası beyaz - gri - kahve - siyah - bakır gibi farklı renk seçeneklerine sahip ürünlerin listelendiği bu kategoride 19x26 cm ve 210x285 mm gibi farklı ölçütlere sahip modeller arasından alacağınız ürünün boyutunu da siz belirleyebilirsiniz. 24'lü anahtar kutularını bulabileceğiniz gibi tekli ve şifreli modelleri de bulabileceğiniz bu kategori; büyük ve küçük anahtarlar için olmak üzere iki farklı boyut imkanı sunuyor. Böylece evlerde anahtarları nereye koydum derdi son buluyor. Otel ve pansiyonlarda ise anahtarlar kolaylıkla bir yerde muhafaza ediliyor.


Tekzen, Agromak, Modelsa, Yela, Tekzen Home gibi markalara ait en şık ve en işlevsel modelleri en uygun fiyatlarla bir araya topluyor. Posta kutusu - anahtar kutusu fiyatları hakkında bilgi alabileceğiniz kategoride, dilediğiniz ürünü inceleyebilir ve birbiriyle kıyaslayarak kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT