Toplam 274 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Bebek Arabaları


Bebek Arabaları

Doğum öncesi bebek alışveriş listelerini tamamlamak isteyenler için Tekzen birbirinden farklı renk ve modelde bebek arabası modelleri ile her keseye ve zevke uygun alışveriş imkanı sağlıyor. Bebek arabası seçerken en önemli şey hangi yaş aralığında kullanılacağıdır. Eğer oturabilen bebekler veya yürümeye başlamış çocuklar için taşınması kolay hafif ve fazla yer kaplamayan bir model arıyorsanız baston puset seçeneğine göz atabilirsiniz.

 

Yeni doğanlar için tamamen yatabilen tek yön bebek arabası tercih edebilirsiniz. Bebeğiniz hem etrafı seyretsin hem de gerektiğinde kendinize doğru çevirip rüzgardan korunsun istiyorsanız çift taraflı modellere göz atabilirsiniz. Uzun vadeli düşünüp birden çok ihtiyacınızı giderebileceğiniz travel sistem ürünlerden almak isterseniz, Anne Bebek Oyuncak başlığı altındaki bu kategori içinde ihtiyacınıza cevap verecek ürünler bulabilirsiniz.

 

Travel sistem içinde doğar doğmaz aracınıza da monte ederek kullanabileceğiniz ana kucağı ve bebeğiniz biraz büyüdüğünde kullanabileceğiniz bebek arabası gibi ikili seçenekler bulabileceğiniz gibi bu iki ürün dışında araba koltuğu, isofixli baza, kanguru, uyku tulumu gibi birden çok ihtiyacınızı gideren setlere de ulaşabilirsiniz.

 

Üç tekerlekli arabalarının yanı sıra ikiz bebek sahibi ailelerin kolay kullanımı için dizayn edilmiş modelleri de bu kategoride inceleyebilirsiniz. Bebek arabası ile kullanabileceğiniz sineklik, yağmurluk, ikiz puset yağmurluk, eşya taşıma filesi gibi aksesuarlar da anne bebek konforu için alınabilecek ürünlerdendir.

 

Baby2Go, Maxi Cosi, Kanz, Kraft, Johnson, Sunny Baby, Pierre Cardin, Crystal Baby, Tekzen, Ferrari gibi anne/bebek/oyuncak alanında uzman bebek arabası markalarının ihtiyacınıza en uygun modellerini bir araya getiren Tekzen ile ailenize en uygun ürünü kolayca seçebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT