Toplam 33 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Bebek Arabaları


Bebek Arabası Modelleri

Bebek alışverişi sırasında en uzun mesai harcanan ürün arabalardır. Bebek arabası modellerinin arasından en kullanışlı olanını bulmak için aileler uzun uğraşlar verir. Kraft bebek arabası, farklı modelleriyle doğumdan itibaren kullanılabilen seçenekler sunar.

Bebek Arabası Nasıl Olmalı?

Bebek arabası satın alırken ailelerin zevki ön plana çıksa da, kullanım özelliklerine daha çok dikkat edilmesi gerekliliği unutulmamalıdır. Arabada bebeğin rahat etmesi esastır. İlk altı ay sırtı tam yatan bir araba ya da portbebe gibi parçaların takıldığı travel sistemler en uygunudur. Beş nokta emniyet kemerli ve tokaları kolay açılmayan üst düzey güvenlik sağlarlar. Kullanılan kumaşların dayanıklılığı ve kalitesi, bağlantı aksamlarının kırılmaya dayanıklı olması gerekir. Seçim sırasında Kanz bebek arabası gibi güvenlik konusunda kendisini kanıtlamış markalar ilk sıralarda yer alabilir.

Bebek Arabası Nasıl Katlanır? - Bebek Arabası Nasıl Açılır?

Bebek arabalarının açılma ve kapanma sistemleri birbirinden farklıdır. Çoğu bebek arabası kullanım sırasında kolaylık sağlaması açısından tek hamle ile açılıp kapanacak şekilde tasarlanırlar. Baston tipi bebek arabaları ise ayak yardımıyla kapatılır ve açılırlar. Prego gibi uluslararası markaların ürünleri bebek arabası kategorisinde aileler ile buluşuyor.

İkiz bebekleriniz varsa ya da bebeklerinizin yaş aralıkları birbirine yakınsa, ikili bebek arabaları sizin için daha pratik olabilir. Bebekler bu arabalarda yan yana veya arka arkaya oturabilirler. Prego bebek arabası modellerinde bu tip arabalar da bulabilirsiniz.

Bebek Arabası Nasıl Kullanılır ?

Çift yönlü çocuk arabaları bebeğin duygusal gelişimini takip etme imkanı verdiği için daha avantajlıdır. İlk aylarda yüzü sürücüsüne dönük oturan bebek, kendini daha güvende hisseder. İlerleyen aylarda bebeğin yüzünün ileriye doğru baktığı kullanıma geçilir. Çevresini izleyen bebeğin algıları da gelişir.

Tercihinizi travel sistemlerden yana kullanacaksanız, Kanz bebek arabası modellerine yönelebilirsiniz. Travel sistem bebek arabalarında aynı zamanda otomobil koltuğu olarak da kullanılabilen ana kucağı bulunur. Gövdeye takılıp sökülme özelliği bulunan ana kucağıyla, bebeğinizi güvenle taşıyabilirsiniz. Travel sistem arabaları tercih etmiyorsanız, arkası tam yatan arabalar bebeğinizin omurgasını korumak için en uygun olanlardır.

Bebek Arabası Nasıl Seçilir?

Bebek arabası seçimi önemli bir karardır. Arabanızı daha çok engebeli yollarda daha çok kullanacaksanız, büyük tekerlekli ve süspansiyonu sağlam arabalar bebeğin araba içerisinde sarsılmasını engeller. Çoğunlukla arabayı tek başınıza kullanacaksanız, hafif olması taşımanızı kolaylaştırır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT