Toplam 114 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Batarya & Musluk


Tual Banyo Bataryası
Tual Banyo Bataryası
Temin Edilemiyor

Eviniz İçin En Uygun Batarya ve Musluklar Tekzen’ de

Bir evde en sık kullanılan ürünlerin başında yer alan batarya ve musluklar en çabuk yıpranan eşyalar arasında yer alır. Kaliteli ürünleri ile ev malzemeleri alanında her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz Tekzen musluk ve batarya alanında Tema Rain Pratik Duş Kolonu gibi ürünlerde de sizlere yardımcı oluyor. Uzun ömürlü olarak tasarlanan ürünler kullanıcıya memnuniyet vermeleriyle dikkat çekiyor.

Batarya ve Musluk Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gün içinde en çok kullanılan eşyalardan olması nedeniyle batarya ve musluk gibi ürünler hızla bozulabilir. Ayrıca bulunduğunuz yerdeki suyun kireç oranı da batarya musluklarının yıpranmasında büyük rol oynamaktadır. Bu tür olumsuzlukları engellemek ve seçtiğiniz musluklardan daha fazla verim almak adına tercih edeceğiniz ürünleri dikkatli seçmenizde yarar vardır. Kullanım yerine göre seçebileceğiniz ürünlerde malzeme kalitesi, dayanıklılık suresi, kirece karşı korunaklı olması gibi detayları göz önünde bulundurabilirsiniz. Bu sayede kullanacağınız batarya ve musluklar uzun ömürlü olup işlevlerini yıllarca sürdürecektir.

Kullanımı Rahat Kolay Açılıp Kapanabilen Batarya Musluk Çeşitleri

Musluk modelleri, tasarımları itibariyle kullanıcının rahat edeceği ürünler sunmaktadır. Tek elle açılıp kapanabilen modeller hem çocuk ve yaşlılar hem de yetişkinler tarafından tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Kullanım yerine göre dilerseniz mutfak musluk modellerinden, dilerseniz de banyolarda tercih edebileceğiniz musluk batarya modelleri gibi ürünlerden faydalanabilirsiniz. Bu alanlarda Spiralli Delta Aç Kapa Mutfak Bataryası mutfakta yemek yaparken size kolaylık sağlayacaktır. Gerektiği anda bu batarya ve musluklar, zahmet çekmeden kullanılabilir.

Banyo Bataryası Modelleri ve Kullanımı

Banyoda tercih edeceğiniz batarya modelleri son derece önemlidir. Hem sizin hem de ailenizin kullanımına yönelik olan ürünler aynı zamanda uzun ömürlü ve dayanıklı olmalıdır. Bu anlamda tercih edeceğiniz punto batarya gibi ürünlerden yararlanabilir ya da beklentilerinize yönelik ürünleri tercih edebilirsiniz. Tasarımıyla hem şık bir görüntü sunan hem de kullanım rahatlığı sağlayan Tekzen batarya çeşitleri geniş ürün modelleri ile sunuluyor. Banyo bataryası için yararlanabileceğiniz en uygun ürünleri zevkinize göre belirleyebilir, banyoda gerekli olan farklı batarya çeşitleri ya da duş setleri ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Batarya Çeşitleri ile Banyonuza Şık Dokunuşlar Katabilirsiniz

Banyo da evinizdeki dekorasyonu ve tarzınızı yansıtmak için uygun şekilde tasarlamanız gereken alanlardan biridir. Evye bataryası gibi ürünlerde lavabonun genişliğine banyonuzun yapısına uygun modelleri kullanmanız estetik bir tercih olacaktır. Banyo musluk tasarımları, farklı modeller içerebildiği gibi kullanımı ve dekorasyona göre de tercih edilebilecek ürünler sunar. Bu kategoride fotoselli bataryalar daha en çok ilgi gören ürünler arasında yer almaktadır.

 Mutfak Dekorasyonunuzu En İdeal Musluk Modelleri ile Tamamlayın

Mutfağınızda bulundurduğunuz her türlü eşyanın ve mobilyanın bir uzantısı olarak tercih edebileceğiniz mutfak musluk modelleri tasarımları ile şık birer görüntü sunarken kullanımlarıyla da mutfakta daha rahat bir çalışma alanı oluşmasına yardımcı olmaktadır. Hazırlanan tasarımlar arasından kullanım şeklinizi de göz önünde bulundurarak en uygun ürünlere Tekzen yardımı ile ulaşabilirsiniz. Size en uygun lavabo bataryası modellerini tercih ederek mutfağınızda uyum sağlayabilirsiniz.

Su Tasarrufu Sağlayan Batarya ve Musluk Modelleri

Dünyamızın sürdürülebilirliğini sağlamak için evlerimizde de su tasarrufu yapmamız gerekmektedir. Bu nedenle özellikle banyo ve mutfak gibi suyun yoğun olarak kullanıldığı alanlarda kullanabileceğiniz armatür musluk batarya gibi ürünleri tercih ederek doğanın korunumuna katkı sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde, özel seri bataryalar aç kapa musluklar suyu ziyan etmeden kullanmanıza yardımcı olabilmektedir. Kullanacağınız alana göre en uygun su tasarruf setleri ve ürünlerini uygun fiyatlara Tekzen’de bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT