Toplam 661 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Oyuncaklar


Oyuncak hikayesi Tekzen'le yeniden yazılıyor. Tekzen, farklı yaş gruplarından çocukların, fiziksel ve bilişsel gelişimlerini destekleyecek, motor becerilerini arttıracak, keyifle büyümelerini sağlayacak oyuncak ve aktivite seti çeşitleriyle evinizdeki oyun dünyasını zenginleştiriyor.

0-1 yaş grubu oyuncak çeşitleri, yenidoğan sürecinden itibaren, anne-bebek iletişimini renklendirmeye başlıyor. Bebekler, çeşit çeşit çıngıraklar, diş kaşıyıcılar, görsel destekleyiciler, minik dostlarla bağımsız birer birey olma yolculuğuna çıkıyor. 0-3 yaş grubu için, hafıza ve zihin gelişimini destekleyen ürünler de ailelerin beğenisine sunuluyor. Bu dönemde, çocuklarınızın gelişimi için ihtiyaç duyacağınız birçok eğlenceli gerece Tekzen'le ulaşabilirsiniz. Çocuğunuz için aradığınız hediyeyi burada bulabilirsiniz.

 

Okul dönemi çocukları için de her şey düşünüldü. Bir parti hazırlığı mı var? Parti malzemelerinden kostüme, ihtiyaç duyacağınız her şey burada! Eğlenceye bahçede devam etmek isteyenler, elektroniğe ilgim var diyen çocuklar, bilgisayar oyununa ihtiyacı olanlar, sanatsal becerilerini geliştirmek isteyenler, Tekzen'in ayrıcalıklı alternatifler dünyasında aradığınız her şey var. Tekzen'le her ev birer oyuncak müzesi!

 

Tekzen'in anne bebek kategorisinde, anne bakım ürünlerinden, bebek beslenme gereçlerine kadar tüm gereksinimlerinize ulaşabilirsiniz. Kız ve erkek çocukların hayal dünyasını renklendirmek üzere tasarlanmış oyuncak bebekler ve model arabalar, kamyon ve dozer çeşitleri, ahşap ya da peluş tüm ürünler, geniş seçenek avantajı, dünyaca ünlü markalar ve Tekzen farkıyla beğeninize sunuluyor.

 

Aktivite merkezleri, boya ve aktivite setleri, bilgisayar oyunları, dönenceler, yazı tahtaları ve çalışma masaları, yoyo, topaç ve diskler, oyun halıları, çocuklara keyifli ve renkli bir gelişim süreci sunmak üzere Tekzen'de sizleri bekliyor. Chicco, Playgro, Playskool, Bondigo, Aqua Pets, Double Horse ve Tekzen başta olmak üzere, dünyaca ünlü birçok markanın çocuklar için ürettiği geliştirici ürünlere, Tekzen'in oyuncak kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT