Toplam 84 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Oyuncaklar


Tekzen JP294 Ahşap 3D Maket Tekne
Tekzen JP294 Ahşap 3D Maket Tekne
Sadece Mağazada
49,99 TL
Tekzen JP149 Ahşap 3D Maket Kartal
Tekzen JP149 Ahşap 3D Maket Kartal
Sadece Mağazada
79,99 TL
Oyuncak Arabalar Happy
Oyuncak Arabalar Happy
Temin Edilemiyor
Dinazor Sticker 6003
Dinazor Sticker 6003
Temin Edilemiyor
Tekzen JP215 Ahşap 3D Maket Fil
Tekzen JP215 Ahşap 3D Maket Fil
Sadece Mağazada
79,99 TL
Tekzen JP245 Ahşap 3D Maket Tır
Tekzen JP245 Ahşap 3D Maket Tır
Sadece Mağazada
79,99 TL
Tekzen JP109 Ahşap Maket Motosiklet
Tekzen JP109 Ahşap Maket Motosiklet
Sadece Mağazada
79,99 TL
Sevimli Kamyon-0.203
Sevimli Kamyon-0.203
Temin Edilemiyor
İlgili Aramalar:

En Eğlenceli Oyuncak Modelleri Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Çocukların kaliteli ve eğlenceli vakitler geçirmesinde önemli bir rol oynayan oyuncak çeşitleri, uygun fiyatları ile Tekzen’de sizlerle buluşur. Farklı yaş gruplarının istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan çocuk oyuncakları, ebeveynlerin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği ürünler olarak karşınıza çıkar. Birbirinden eğlenceli oyuncak çeşitleriyle çocukların eğlenirken, çeşitli beceriler geliştirmesine de yardımcı olabilirsiniz.

Geniş Ürün Yelpazesiyle Dikkat Çeken Oyuncak Modelleri

Çocukların ilgi alanları, yaş grupları, ihtiyaçları ve daha birçok unsur dikkate alınarak tasarlanan oyuncaklar; geniş ürün yelpazesiyle dikkat çeker. Bahçe oyuncakları, çıngırak, dişlik, koleksiyon hayvanlar, model arabalar, sanat ve beceri oyuncakları, akülü arabalar , çalışma masaları ve yazı tahtası, uzaktan kumandalı oyuncaklar ve diğer oyuncak grupları; içerisindeki zengin ürün çeşitliliği ile aradığınız oyuncağı bulmak için doğru adresiniz olur. kız oyuncakları içerisinde karşınıza çıkan mutfak setleri, makyaj çantaları, ütü masası setleri, doktor setleri ve diğer modeller; çocukların oyunlarında onlara eşlik ederek hayal güçlerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Hem Eğlenceli Hem Eğitici Oyuncaklar

Çocukların eğlenerek öğrenmesini sağlayan eğitici oyuncaklar ile çocukların gelişimini destekleyebilirsiniz. Eğitici boyama kitaplarından renkli geometrik şekillere kadar dikkat çekici tasarımlarıyla ön plana çıkan daha birçok öğretici oyuncak, çocukların ilgi alanlarını keşfetmelerine yardımcı olur. yazı tahtaları , abaküslü seçenekleri ile sayıları ve yazmayı öğrenmeyi keyifli bir hale dönüştürür. Yapım oyuncakları ise çeşitli blok seti modelleri ile çocukların el göz koordinasyonu ve hayal gücü gelişimlerini destekler. Hem eğlenceli hem de eğitici oyuncaklar için doğru adrestesiniz.

Yaş Gruplarına Göre Özel Olarak Tasarlanan Oyuncaklar

Her yaş grubunun fiziksel ve zihinsel gelişimi farklı olduğu için çocuklara uygun olan oyuncaklar da yaş grupları özelinde tasarlanır. 0-1 yaş grubu bebek oyuncakları kategorisinde yer alan ürünler; işitme ve görme üzerine tasarlanan oyuncaklar olarak karşınıza çıkar. anne bebek ürünleri içerisinde de karşınıza çıkan bu ürünler arasında yumuşak materyallerden üretilen renkli ve büyük küpler, toplar ve kartlar da ön plana çıkar. 1-3 yaş grubu oyuncakları ise boyama kitapları, puzzle, arabalar ve renkli oyuncak setleri olur. Ayrıca 0-3 yaş grubu aralığında bulunan çocuklar için güvenli bir oyun alanı oluşturmak isteyen ebeveynlere oyun halıları kullanmaları da tavsiye edilir.

Sağlıklı ve Kaliteli Materyallerden Üretilen Oyuncak Modelleri

Çocuklara oyuncak alırken dikkat edilmesi gereken ilk nokta seçilen ürünün zararsız oyuncak olarak nitelendirilebiliyor olmasıdır. Keskin kenarlar, yırtıcı detaylar ve ağır bir yapıya sahip olan oyuncaklardan uzak durulması gerekir. Doğal oyuncak olarak karşınıza çıkan ve sağlıklı materyallerden üretilen oyuncaklar, çocukların sağlığını tehdit etmeyen ve gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek bir ürün yelpazesini beğenilerinize sunar. Özellikle text , kaliteli ve sağlıklı materyal yapısıyla uzmanlar tarafından tavsiye edilir. Tekzen JP233 Ahşap 3D Maket Helikopter ve diğer ahşap maketler, çocukların sağlıklı bir şekilde el becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Aradığınız Oyuncaklar İçin Doğru Adres Tekzen!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT