Toplam 16 üründen, 1-16 arası gösteriliyor.

Tekzen, pil şarj cihazları kategorisinde sunduğu çözümlerle hayatınızı kolaylaştırıyor. Enerjisi hiç bitmesin, yaptığı iş yarım kalmasın diyenler için yerinde bir çözüm olan şarj edilebilir modeller, kullan - at devrini bitiriyor. Duracell, Ethna, Toshiba, Varta ve Zen gibi birbirinden kaliteli markaların ürünlerini elektrik aydınlatma kategorisi altında inceleyebilirsiniz.

 

Bu şarj edilebilir piller çevreye zarar vermenizi engellediği gibi, uzun vadeli kullanımlarda size ekonomik açıdan oldukça kâr sağlıyor. Tek kullanımlık ürünlerin yerini alan şarj edilebilir piller, elektronik aletlerinizi kullanırken size çıkan ek masraf kalemlerinden birini de ortadan kaldırıyor. İster video kameranızda, ister hobi oyuncaklarınızda, isterseniz de elektrikli küçük ev aletlerinde kolaylıkla kullanabileceğiniz modeller şehir elektriğini kullanarak kolayca doldurulabiliyor.

 

Pil şarj cihazları kategorisinde sizlere sunulan çoklu şarj aleti ise değişik boylardaki usb girişlerini bir araya getirerek, farklı modellere uygun bir kullanım sağlıyor.

 

Uzun vadeli sorunlarınıza kolay ve hızlı çözümler sunan Tekzen, ürün yelpazesini geniş tutarak müşterilerinin ihtiyaçlarına da sonuna kadar cevap vermeyi hedefliyor. İhtiyaçlarınız doğrultusunda seçebileceğiniz şarj edilebilir piller kategorisini oldukça geniş tutan Tekzen, şarj istasyonları için de size oldukça kapsamlı seçenekler sunuyor.

 

Pil şarj cihazı, kalem pil, ince pil, dörtlü piller, 9V pil, büyük alkalin piller ve daha birçok ürün çeşidini sizler için tek kategori altında toplayan Tekzen ile farklı ürünleri kolayca karşılaştırabilirsiniz. Elektrik & aydınlatma kategorisinin altındaki bu kategoride değişik modellerin öne çıkan özelliklerini inceleyerek pil şarj cihazları fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir, ihtiyaç duyduğunuz ürünlere güvenle sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT