Toplam 18 üründen, 1-18 arası gösteriliyor.

Gıda ürünleri konusunda aradığınız her türlü yeme - içme ürünlerini kolaylıkla temin edebileceğiniz süper market kategorisi içerisinde yer alan gıda bölümünde, çay çeşitleri, organik bal seçenekleri, naturel yağlar, baharatlar ve pek çok bitkisel takviyeler sizleri bekliyor.


Baharat ürünleri arasında keçiboynuzu tozu, öğütülmüş keten tohumu, öğütülmüş üzüm çekirdeği ve öğütülmüş çörek otu aradığınız bitkisel çözümler için alternatif olma özelliği taşıyor.


Organik ve doğal beslenme konusuna özen gösteriyor ve naturel ürünler tüketmek istiyorsanız, Saklı Cennet ve Tema markalarının organik bal seçeneklerini satın alabilir veya lezzetli ve tok tutucu, süt arttırıcı gibi pek çok alanda da şifaen kullanılan hurma ve üzüm bitkisinde yapılan, hiçbir katkı maddesi ve koruyucu içermeyen hurma pekmezi ve üzüm pekmezi satın alabilirsiniz.


Çeşit çeşit bitki çaylarının yer aldığı çay kategorisi ise, bitki çayı sevenlerin ilgisini çekiyor. Ihlamur, rezene, keten tohumu, ıhlamur gibi klasik haline gelen bitki çayı çeşitleri yer alırken, kekik çayı, kış çayı, fit form çayı, ısırgan çayı gibi farklı seçeneklerde de çaylar satın alınabiliniyor.


Eğer gıda takviyeleri ürünleri arıyorsanız, Shiffa Home ve Aksu Vital gibi gıda takviyeleri markalarının sunduğu ürün çeşitliliği sayesinde bu ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz


Zeytinyağının faydaları saymakla bitmiyor, yemeklerinizde, salatalarınızda ve kahvaltılarınız da güvenle tüketebileceğiniz, natural zeytin yağı arayışındaysanız, Gökçeada'ya has bir zeytin tipi olan, geleneksel yöntemlerle yetiştirilmiş Ladolia zeytinlerinden kimyasal gübre ve zirai ilaç kullanılmadan, bekletilmeden ve hiçbir karışıma izin verilmeksizin özel olarak üretilen natural sızma zeytinyağlarını satın alabilirsiniz. Ayrıca organik zeytin ezmesi ve kırma zeytin çeşitlerine de yine buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Gıda kategorinde zengin ürün seçeneklerine sahip Saklı Cennet, Tema, Shiffa Home, Aksu Vital, Zazella markalarına ait ürünleri kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT