Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Banyo & Wc Temizlik Malzemeleri


Agromak F070M Mavi Kağıt Havluluk
Agromak F070M Mavi Kağıt Havluluk
Sadece Mağazada
119,90 TL
Agromak Lavabo Pompası - Küçük
Agromak Lavabo Pompası - Küçük
Sadece Mağazada
16,99 TL
Agromak Büyük Lavabo Pompası
Agromak Büyük Lavabo Pompası
Sadece Mağazada
19,99 TL

Banyo Temizlik Malzemeleri kategorisinde ortam koku makinelerinden kağıt havluluklara, kovalardan hijyenik tuvalet temizleyici ürünlerine kadar tuvaletinizin tertemiz olmasını sağlayan birçok ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Birbirinden etkili ürünler ile banyo ve wc temizliğine ayıracağınız zamanı azaltabilir, uzun süreli ve kalıcı temizliğe kavuşabilirsiniz. Agromak, Bora Plas, Hobby Life, Mapro World, Modelüx ve Sarpeli gibi kaliteli, prestij sahibi ve kullanışlı markaların tuvalet temizlik ürünleri arasından ihtiyacınıza yönelik olan seçenekleri bulabilirsiniz.


Temizlik konusunda sizlere kolaylık sağlayacak olan ürünler, üstün özellikleriyle banyo ve tuvaletlerinizi her türlü kirden uzaklaştırarak hijyenik bir ortam yaratmanıza yardımcı olur.


Banyo Temizlik Malzemeleri arasında ise çeşitli renk ve boyutlardaki kova çeşitlerini bulmanız mümkün. Çok amaçlı olarak kullanabileceğiniz kova çeşitleri 10 lt, 15 lt, 30 lt ve diğer seçenekleri ile her türlü ihtiyacınızı karşılar. Kovaların yanı sıra maşrapa modellerini de bulabilir, bu sayede su dökülmesi gereken yerlere daha kolay ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda hem kirlilerinizi muhafaza etmek, hem de temizlik ürünlerinizi saklamak amacıyla kapaklı kovaları da tercih edebilirsiniz. Veya kovanız varsa ve ekstra bir kapak ihtiyacınız bulunuyorsa tek olarak satışa sunulan temizlik kovası kapağı seçeneklerine de ulaşabilirsiniz.


Banyo Temizlik Malzemeleri kategorisi içerisinde inceleyebileceğiniz bir diğer ürün ise tuvalet kağıtlarıdır. Doğa dostu kağıt havlu ve tuvalet kağıtları çeşitleri, sizlere hijyenik çözümler sunar. Kullanışlı, pratik ve hijyenik yapılarıyla dikkat çeken bir diğer ürün çeşidi ise klozet kapak örtüsüdür. Klozet kapak örtüleri, vücudunuzun kir ile temasını önleyerek rahatlıkla tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alır.


El temizleme jellerinden tuvalet kağıdı çeşitlerine kadar aradığınız tüm WC temizlik malzemeleri çeşitlerine bu kategori içerisinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT