Toplam 15 üründen, 1-15 arası gösteriliyor.

Fitness & Kondisyon


Neopren Ayak Bıleklıgı
Neopren Ayak Bıleklıgı
Sadece Mağazada
89,99 TL
Agromak Neopren Dizlik
Agromak Neopren Dizlik
Temin Edilemiyor
Neopren Korse S-M
Neopren Korse S-M
Sadece Mağazada
399,90 TL
Neopren El Bilekliği
Neopren El Bilekliği
Temin Edilemiyor
Neopren Korse L-xl
Neopren Korse L-xl
Temin Edilemiyor
Neopren Korse xxl
Neopren Korse xxl
Temin Edilemiyor
Bel Korsesi S-M
Bel Korsesi S-M
Sadece Mağazada
399,90 TL
Bel Korsesi L-xl
Bel Korsesi L-xl
Temin Edilemiyor
Agromak Dizlik Desteği
Agromak Dizlik Desteği
Temin Edilemiyor
Ayak Capraz Bag
Ayak Capraz Bag
Sadece Mağazada
179,90 TL
El Destek Bilekliği
El Destek Bilekliği
Temin Edilemiyor

Sağlığa Önem Veren ve Sporu Sevenlerin Aradığı Fitness Aletleri Tekzen'de!

Sağlıklı bir yaşam için egzersiz son derece önemlidir. Egzersiz dolaşım sisteminden, solunum sistemine kadar vücudunuzun tüm sistemlerinin en iyi şekilde çalışmasına yardımcı olur. Son yıllarda en sık tercih edilen spor dallarından biri fitness’tır. Fitness aletsiz olarak yapılabilir fakat uygun fitness aletleri sayesinde çok daha faydalı bir şekilde spor yapmanız mümkün kılınır. Bu alanda birbirinden farklı spor aletleri Tekzen güvencesiyle sizlere sunulmakta. Tekzen’de bulunan spor outdoor materyalleri yüksek kaliteye sahip olmalarıyla dikkat çekerken oldukça kullanışlı özelliklerle donatılmış olan tüm bu ürünleri tercih ederek vücudunuza dayanıklılık ve sağlık kazandırabilirsiniz.

Doğru Antrenman İçin Farklı Fitness Malzemeleri

Fitness malzemeleri oldukça geniş bir seçenek skalasına sahiptir. Tüm malzemeler farklı spor hareketleri için üretilir. Vücudunuzun farklı bölümlerini çalıştıran bu hareketlerde kullanacağınız aletler, yaptığınız hareketlerin çok daha faydalı bir hale gelmesine yardımcı olur. Kondisyon aletleri çok basit şekilde vücudunuzun kondisyonunu geliştirmeye yardımcı olur. Kondisyon aletleri arasında egzersiz bandı ve ip atlama aracı gibi malzemeler bulunur. Bu tür malzemeler kaslarınızın dengeli bir şekilde gelişmesine yardımcı olur. Bu aletlerin yanı sıra Pilates ve yoga malzemeleri ise esnekliğinizi artırabilecek ürünlerdir. Bunlar da vücut gelişiminiz için oldukça faydalı ürünlerdendir.

Üstün Kalitesiyle Tekzen Fitness Aletleri

Egzersiz sırasında kullanılan aletlerin kalitesi çok büyük önem taşır. Egzersiz esnasında farklı pozisyonlarda kullanmak zorunda kaldığınız için ürünler zarar görebilir. Zarar görmemesi için bu ürünlerin kaliteli ve dayanıklı materyallerden üretilmiş olması önemlidir. Pilates malzemesi seçenekleri vücudunuzun esnekliğini geliştirmek ve kaslarınızı güçlendirmek için harika ürünlerdir. Bu ürünler sahip olduğu esnek yapı sayesinde çok farklı şekilde kullanılabilir. Mekik aletleri vücudunuzun ağırlığını kaldırabilecek dayanıklılığa sahip olmalıdır. Tekzen mekik aleti alternatifleri sahip oldukları üstün kalite sayesinde uzun süre kullanılmaya devam edilebilir.

Sıkı Bir Vücut İçin Yapınıza Uygun Ağırlıklar

Fitness kondisyon için olduğu kadar kaslarınızın gücü ve dayanıklılığı için de oldukça faydalıdır. Fitness sırasında kullanılan dambıl ve halterler gibi ürünler kol kaslarınız üzerinde son derece etkilidir. Dambıl, iki kolunuz için ayrı ayrı kullanabileceğiniz ve kolunuzdaki güç dengesizliğini gidermeye yardımcı olacak ürünlerdendir. Halter ise tek bir parçadan oluşan ve kol, omuz ve sırt kaslarının koordine bir şekilde çalışmasını sağlayan ürünlerdendir.

Farklı Fiyat Seçenekleriyle Fitness Malzemeleri

Farklı çalışma istasyonları işlevleri ve vücut üzerinde sahip olduğu etkiler dolayısıyla fiyat açısından da değişiklik gösterir. Tüm bu ürünler arasındaki tasarımsal açıdan farklılık bulunması da fiyatlarının değişmesine sebep olur. Tekzen ürünleri arasında yüksek kaliteye sahip ucuz spor aletleri mevcuttur. Bu sayede farklı bütçe genişliğine sahip kullanıcılar kendi bütçelerine uygun ürünü Tekzen’de kolaylıkla bulabilir. Çalışma istasyonları arasında dikkat çekenlerden biri de Gymtech mini kondisyon bisikleti olur. Küçük çalışma alanına sahip mekanlarda kullanmak için son derece kullanışlı olan bu ürünü güvenle tercih edebilirsiniz.

Tekzen’de Bulunan Fitness Aletleri ile Çok Daha Sağlıklı Bir Hayata Merhaba Deyin!

Tekzen spor aletleri farklı kullanıcılar için uygun olabilecek sayısız seçeneğe sahiptir. Vücudunuzda bulunan her türlü kası çalıştırabileceğiniz bu ürünler arasında seçim yaparken ürünün boyutuna, kullanmak istediğiniz spor dalına ve vücudunuzda odaklanmak istediğiniz vücut bölümlerine dikkat etmeniz önemlidir. Barfiks aletleri sırt ve kol kaslarını geliştirmek için harika ürünlerdir. Protech 5 kg çiftli siyah vinyl dambıl ise özellikle kol kaslarını geliştirmek için son derece faydalı ürünlerdendir. Ayrıca kronometreler gibi spor yaparken performansınızı ölçmek için çok faydalı ürünler de Tekzen’de mevcuttur. Siz de Tekzen’de bulabileceğiniz yüksek performansa sahip fitness aletlerini tercih ederek çok daha sağlıklı ve güçlü bir bedene merhaba diyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT