Toplam 454 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Fitness & Kondisyon


Tekzen, geniş ürün portföyüyle, spor salonunu evine taşımak isteyenlerin hizmetine koşuyor. Vücut Geliştirme, Fitness Kondisyon kategorisinde, Dynamic, Voit, Altis, Sunny ve Hattrick gibi markaların ürünlerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu kategori içerisinde ağırlık sehpalarından kondisyon bisikletlerine, koşu bantlarından yoga malzemelerine aradığınız hemen her spor aletini bulabilirsiniz.

 

Evde yapılacak en temel spor, kondisyon çalışmalarıdır. Fitness Kondisyon kategorisinde, kondisyon kazanmak ve kilo vermek isteyenler için oldukça uygun  Fitness Kondisyon aletleri bulunmaktadır. Kalori, eğim ve direnç programlama özelliklerine sahip koşu bantlarını bulabileceğiniz gibi farklı özelliklere sahip kondisyon bisikletlerini de tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatta bir bisiklet arıyorsanız geleneksel kayışlı bisiklet modellerini inceleyebilirsiniz ancak daha sessiz çalışan ve daha gelişmiş özelliklere sahip bisiklet istiyorsanız manyetik direnç sistemine sahip modeller arasından tercih yapabilirsiniz.

 

Vücut geliştirme sporuyla ilgilenenler Tekzen'in geniş ürün portföyünde uygun fiyatlı ve kaliteli vücut geliştirme aletlerini kolaylıkla bulabilir. Rovera ve Dynamic gibi alanında lider markaların ürünleri set halinde alabileceğiniz gibi dilerseniz değişen ağırlıklardaki dumbell modelleri arasından tekil ürünleri de tercih edebilirsiniz. Ağırlık setleriyle çalışmayı daha kolay ve daha verimli hale getiren ağırlık sehpaları da bu kategori altında sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

 

Bench press, abdominal crunch, shoulder press gibi birçok farklı aktiviteye olanak sağlayan çalışma istasyonları, ileri seviye body building yapmak isteyenler için doğru tercih olabilir. Çalışma istasyonları, hacim avantajları sayesinde birçok spor aktivitesini oda içerisinde yapmaya imkan sağlarken aynı zamanda bu aktivitileri çok daha ucuza yapmanızı mümkün kılıyor.

 

Vücut Geliştirme ve Fitness Kondisyon kategorisinde dizlikler, bileklikler, masaj cihazları, terleme eşofmanları gibi birçok yardımcı ürünü de rahatlıkla bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT