Toplam 16 üründen, 1-16 arası gösteriliyor.

Birbirinden Güzel Duvar Kâğıtları Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Ev dekorasyonuna benzersiz bir görünüm katmak amacıyla tercih edilen malzemelerin başında gelen duvar kağıtları Tekzen kalitesiyle sunulan çeşitli modelleri ve tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Taş desenli duvar kâğıtları başta olmak üzere pek çok ürün kullanılarak yaşanılan alanın görünümü daha estetik bir forma kavuşuyor. Evleri sürekli olarak boyama derdini ortadan kaldıran duvar kâğıdı modelleri temizlik açısından da tüketiciye kolaylık sağlıyor. 

Gerçekçi Tasarımlara Sahip Duvar Kâğıdı Modelleri

Manzara resimleri, taş desenleri ya da geometrik şekillerin yer aldığı üç boyutlu duvar kağıtları, gerçekçi görünümleriyle ön plana çıkıyor. Geleneksel modellere oranla derinlik hissi daha yoğun olan 3 boyutlu duvar kâğıtları dar mekânların geniş görünmesine yardımcı oluyor. Mevcut alanın tamamını değil, sadece belirli bir alanı kaplamaya ideal olan 3D duvar kâğıtları Tekzen tarafından sunulan diğer pek çok uygun modeldeki duvar kâğıdı çeşitleriyle kombinlenebiliyor.

Çocuk Odaları İçin İdeal Duvar Kâğıtları

Çocukların ve bebeklerin dikkatini çekebilecek, beğenecekleri figürlerle tasarlanan çocuk odası duvar kağıdı modelleri, geometrik şekiller, pastel renkler, hayvan ve doğa desenleri içeriyor. Ebeveynlerin çocuklarla beraber karar verdiği çocuk odası duvar kâğıtlarının odanın dekorasyonuna da uyumlu olması gerekiyor. desenli duvar kağıtları ile canlılık kazanan odalar bu şekilde çocuklar tarafından da beğeniliyor.

Klasik Dekorasyona Uyumlu Duvar Kâğıdı Modelleri

Fiyat olarak uygun ve en güzel duvar kâğıtları arasında bulunan pek çok ürün, mobilyalara ve ortamın zeminine uyumlu olarak seçiliyor. Bu ürünler arasında en fazla tercih edilenlerden biri de çiçek desenli duvar kağıtları oluyor. Böylelikle bu ürünlerin açık veya koyu renkli, doğa motifli veya kabartmalı tasarımla dekoratif ürünler alanında tercih edilirliği yüksek oluyor.

Ahşap Duvar Kâğıtlarıyla Otantik Bir Görünüm Yakalayın

Ahşap desenli duvar kağıtları; melamin, poliüretan ve MDF gibi malzemelerden üretilerek, iç ve dış mekânların dekorasyonunda tamamlayıcı olarak kullanılıyor. Dayanıklılıkları ile uzun ömürlü kullanım sunan ve dekoratif açıdan etkili bir görünüme sahip olan ahşap desenli duvar kâğıdı modelleri, kolayca monte ediliyor ve hem ses hem de ısı yalıtımı sağlıyor.

Teknolojinin gelişmesiyle dekoratif duvar kâğıtlarının da ilerleme kaydetmesi bu alanda önemli bir gelişme oluyor. Üstün Tekzen işçiliği ile ısı ve ses yalıtımı açısından etkili bir donanıma sahip olan ürünler banyo duvar kâğıdı olarak da kullanılıyor. Temizlenme açısından da son derece kolaylık sağlayan modeller, hem dekor olarak hem de yalıtım özellikleriyle beğeni kazanıyor. 

Tercihinizi Şık Duvar Kâğıtlarından Yana Kullanın 

Evlerin duvarlarına estetik bir görüntü katmak açısından kullanılan Halley Emboss ebru duvar kağıdı, etkili görüntüler elde etmek amacıyla tercih ediliyor. Kullanıcıların yaratıcılığını ön plana çıkaran sayısız ürün arasından tüketiciler kendi zevklerine ve tarzlarına göre seçim yapabiliyor. Duvar kâğıtlarının kullanılacağı alanlardaki diğer eşyalar, bu ürünlerle uyum içerisinde olunca alınan etki daha da büyük oluyor. Daha çok klasik tarza uyumlu olan halley emboss damask duvar kağıdı, eve gelen misafirler tarafından da tam puan alıyor. Aynı zamanda hemen her evde karşılaşılabilecek damask desenli duvar kağıtları da her dönem tercih edilirliğini koruyan ürünler arasında yerini alıyor. 

Çizgili duvar kağıtları başta olmak üzere hemen her duvar kâğıdı pratik bir şekilde istenilen alana yapıştırılabiliyor. Bunun için kullanıcıların ihtiyacı olan yapışkan folyolar, etiketler gibi kâğıtları çıkarılarak yüzeye iliştiriliyor. Duvar kâğıdının tasarımına uygun görünümlerde bulunan folyolar, bu ürünlerin kullanıcılar tarafından kolayca yapıştırılmasına yardımcı oluyor. Yapıştırma esnasında hava boşluğu kalmamasına özen gösterilen ucuz duvar kâğıdı modelleri, her bütçeye hitap ederek herkesin ulaşabileceği bir noktada konumlanıyor. Bu sayede her evin dekorasyon ihtiyacını karşılayan Tekzen üzerinden siz de evinizi hayalinize göre yaratabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT