Toplam 202 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Mangallar - Barbeküler


Mangallar - Barbeküler

Fonksiyonel çeşitleri ve kullanışlı aksesuarlara sahip bahçe kategorisinde ihtiyacınız olan ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Boğaziçi, Dabanlar, Tekzen, Tekzen Home ve Ezinç gibi öncü ve kaliteli markaların barbekü çeşitlerinin yer aldığı kategoride aynı zamanda Landman, Duraflame, Lotus Grill, Prado ve daha bir çok markanın maşa, sepet, çıra, fırça gibi ürünlerine de rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Piknik alanlarına yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz mangal çeşitleri arasından ihtiyacınız için en uygun olanı seçebileceğiniz gibi bahçenizde kullanabileceğiniz barbekü modellerini de inceleyebilirsiniz. Modern ve fonksiyonel barbeküler arasından dilediğiniz ürünü seçerek bahçenizin havasını değiştirebilirsiniz. 

 

Katlanabilir portatif mangalları hızlı bir şekilde katlayarak, dilediğiniz her yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Denize, ormana ya da misafir evine giderken yanınızda rahat bir şekilde götürebilirsiniz. Dumansız Nedyme mangal modellerini site gibi alanlarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Fırınlı ve tüplü Simline modeliyle de köz ile uğraşmadan etinizi pişirebilirsiniz.

 

Barbekü aksesuarları ile eşsiz bir mangal deneyimi yaşayabilirsiniz. Mangal maşaları ile pişen malzemelerinizi rahatlıkla döndürebilir, mangal çatalıyla da etlerinizi son ana kadar rahatlıkla pişirebilirsiniz. Mangalı daha kolay körlemek için dilerseniz körük yelpazesi ya da el fanı kullanabilirsiniz. Dilerseniz de barbekünüz için tutuşturucu jel kullanabilirsiniz. Paslanmayan ızgara ve maşa çeşitlerinden ihtiyacınıza uygun olanı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

Tekzen'in kaliteli ve güvenli hizmeti ile bahçe kategorisinin altında bulunan kategoride hem bütçeniz hem zevkiniz hem de ihtiyacınız için uygun olan ürünlerin detaylarını görebilirsiniz. Mangal ve barbekü çeşitleri özelliklerine göre aramanızı filtreleyebilir ve seçeceğiniz ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT