Toplam 25 üründen, 1-25 arası gösteriliyor.

inşaat El Aletleri

inşaat el aletleri, günlük işlerinizi yaparken en büyük yardımcılarınız arasında yer alıyor. Derz kazıyıcılardan silikon tabancasına kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunan İnşaat El Aletleri kategorisi, aradığınız pek çok ürüne kolayca erişebilmenizi sağlıyor. Ürünler Tekzen güvencesiyle siparişinizi verdikten kısa bir süre içerisinde elinize ulaşıyor.

İnşaat El Aletleri Nelerdir?

inşaat el aleti, inşaat ve dekorasyon işlerinde olduğu gibi ev işlerinde küçük tamiratların yapılmasında kullanılan apartaların tümüdür. Bu ürünler kullanım alanlarına göre farklı özellikler taşır. Siz de ihtiyacınıza uygun ürünü tercih ederek işlerinizin daha hızlı sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz. Ürünlerden birkaçını sadece tamirat ve onarım işinde değil aynı zamanda temizleme işinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Derz kazıyıcılar bunlardan sadece biridir.

inşaat el aletlerini tek tek olduğu gibi set halinde de temin edebilirsiniz. Dilerseniz sadece ihtiyacınız olan ürünleri satın alarak kendi setinizi kendiniz de yapabilirsiniz. Ürün grubu içerisinde su terazisi, testere ve pense gibi seçenekler bulunuyor.

El Aletleri Bakımı Nasıl Yapılmalı?

El aletlerinden uzun yıllar aynı verimi almak isteyenlerdenseniz mutlaka ürünlerin bakımlarını yapmak durumundasınız. Özellikle her kullanımdan sonra yapılan bakımlar ürünün kullanım süresini artırır. inşaat el aletleri temizliği yaparken, özellikle ürünün malzemesine göre işlem yapmanız gerekir. Paslanmaz çelik malzemeye sahip olan ürünlerin bakımı sırasında ürünün kuru kalmasına özen göstermeniz gerekir. Aksi halde ürünlerin keskinliği zaman içerisinde azalabilir.

Belli aralıklarla kapsamlı bir bakım yapmanın yanı sıra her kullanımda sadece inşaat el aletinin türüne göre kuru ya da nemli bir bezle temizlik yapmanız da yeterli olur. Ürünlerin temizliğini yaparken herhangi bir temizleyici kullanmanıza gerek bulunmuyor. Sadece bazı ürünlerin bakımı esnasında birleşim yerlerine yağlama yapılması gerekebilir. Bu gibi durumlarda ürünün kullanma kılavuzundan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Su terazisi ve Silikon Tabancalar

İnşaat el aletleri içerisinde sıklıkla tercih edilen ürünlerin başında silikon tabancalar geliyor. Sadece profesyonel kullanımlarda değil aynı zamanda evde amatör kullanım için de tercih edilen ürünler sabitleme işlemini pratik bir hale getiriyor. İnşaat el aletleri ürün grubunda olan derz kazıyıcılar da inşaat temizliğinde en büyük yardımcı ürün olarak kullanılıyor.

Doğru ve hassas bir ölçüm isteyen mekanların vazgeçilmez ürünlerinden olan su terazileri ise kullanım biçimine göre farklı özelliklerle üretiliyor. Bazı ürünlerde büyüteç özelliği olduğu için hesaplamaların okunması da daha kolay oluyor. Ultrasonik kaynak sayesinde ise su terazileri uzun yıllar aynı hassasiyetle ölçüm yapabiliyor. Siz de kullanım alanınıza uygun modeli seçerek Tekzen güvencesi ile hemen sipariş verebilirsiniz.

İnşaat El Aletlerinin Kullanım Alanları

inşaat ve boya ürünleri, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Yeni bir yapının tamamlanmasından evdeki küçük tamirat işlemlerine kadar aklınıza gelebilecek pek çok yerde ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Silikon kazıyıcı, sıva malası ya da zımpara gibi kullanırken pratik olmanızı sağlayacak her inşaat ürününü Tekzen üzerinden satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT