Toplam 108 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Süpürgeler


Elektrikli Süpürge Modelleri

"Elektrikli Ev & Mutfak Aletleri" kategorisinin gözde ürünlerinden olan süpürge makinası, zengin çeşitleri ile Tekzen tarafından satışa çıkarılıyor. Elektrikli ev aletlerinin önemli parçalarından olan elektrikli süpürgeler, farklı özellikleri ile her ihtiyaca cevap verebilecek biçimde tasarlanıyor.

Elektrikli Süpürge Nasıl Seçilmeli?

Süpürge makinesi seçiminde öncelikle ihtiyaçları ve kullanım alanını dikkate almanızda yarar bulunuyor. Ürünü halı yıkama süpürgesi olarak da kullanmak isteyenlerin her iki özelliği bir arada barındıran modelleri incelemesi faydalı oluyor. Ayrıca ürünlerin çekim gücü de tercihleri belirleyen kritik özellikler içerisinde yer alıyor.

Geniş ürün yelpazesi içerisinde kuru süpürme yapan modellerin yanı sıra sulu süpürme yapan modeller de bulunuyor. Pratik bir kullanım için ise şarjlı olan ve emiş gücü yüksek modeller tercih ediliyor.

Elektrikli Süpürge Nasıl Temizlenir?

Süpürge makinası temizliği tercih edilen ürünün özelliğine göre farklılık gösterebiliyor. Toz torbasına sahip bir süpürge seçimi yapıyorsanız belli aralıklar le toz torbasını değiştirmeniz gerekiyor. Böylece her kullanımda aynı performansı elde edebilirsiniz. Toz torbası bulunmayan modellerde ise iç haznesinin temizlenmesi verimlilik açısından önemli.

Sulu temizlik yapan bir elektrik süpürgesi seçenlerdenseniz her kullanım sonrası ürünün içerisindeki suyun boşaltılması gerekiyor. Böylece bir sonraki kullanım için süpürge hazır oluyor. Ayrıca ürünün koku yapmaması için de süpürgenin içerinin yıkanması gerekiyor.

Elektrikli Süpürge Modelleri

Dik ve yatay olarak farklı özellikler ile tasarlanan elektrikli süpürge makinesi çekim gücü bakımından da çeşitlilik gösteriyor. Dikey kullanıma sahip elektrik süpürgeleri özellikle hızlı temizlik için tercih ediliyor. Farklı markalar tarafından üretilen modeller tasarım bakımından da dikkat çekiyor.

Hazne bakımından da farklı özelliklere sahip olan modeller, ürün grubuna zenginlik katıyor. Haznesi gizli olan elektrikli süpürge modellerinin yanı sıra haznesi açıkta olan modeller de bulunuyor. Haznesi açıkta olan tasarımların doluluk oranları rahatlıkla takip edilebiliyor. Torbalı ve torbasız seçenekler de farklı seçenekler içerisinde yer alıyor.

Elektrikli Süpürge Fiyatları

Ev tipi halı yıkama makinası ya da klasik elektrikli süpürge modellerinin her biri değişik özellikleri ile ön plana çıkıyor. Tercih edilen süpürgenin modeline, teknik özelliklerine ve markasına göre ürünün fiyatlarında da değişiklik olduğu görülebiliyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT