Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Bebek Bakım Ürünleri


Bebek Bakım Ürünleri ve Çeşitleri

Ailelerin en küçük üyesi olan bebekler, gün boyu özen ve bakım isterler. Hassas ciltlerine zarar vermeyecek malzemelerle üretilen Tekzen bebek bakım ürünleri, ebeveynlerin ihtiyaç duyduğu tüm malzemeleri tek tıkla sizlere ulaştırıyor. Bebek pişik kremleri, tırnak makasları, taraklar, alt açma minderleri, deterjanlar ve çok daha fazlası bu kategoride kullanıcılarını bekliyor.

Bebek Bakımında Kullanılan Ürünler Nelerdir?

Anne&bebek&oyuncak kategorisinden erişebileceğiniz bebek bakım ürünleri, özel olarak bebekleriniz için üretilen ve onların gelişim dönemlerine uygun olarak tasarlanan ürünlerdir. İçerikleri bakımından da kullanım sırasında bebeklerin hassas cildine zarar vermeyecek yapıda olan ürünler doğal ve yumuşak malzemelerle üretilirler. Dream Baby, Kidboo ve Friendly Organic gibi kalitesiyle nam salmış markalar aracılığıyla pek çok farklı özellikte ürüne ulaşabilirsiniz.

Bebek bakımında; banyo ve temizlik esnasında kullanılabilecek şampuan, tırnak makası, tarak, kulak&burun temizleyicileri, yağlar gibi pek çok farklı ürün gereklidir. Yine alt değişimi sırasında tercih edilen alt değiştirme bezleri, pudralar, pişik kremleri de sıklıkla kullanılır. Bebeğinize ihtiyacınıza uygun bebek bakım ürünlerinin tamamına bu kategoriden erişebilirsiniz.

Bebeğiniz İçin Krem Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Bebekler için seçilen her ürün için ekstra özen göstermekte fayda var. İçerisinde kimyasal içerikler bulunan, bebek cildi için zararlı etkenler içeren ve alerjik etkiler ortaya çıkaran ürünlerden uzak durulmalıdır. Yetişkinler ve çocuklar için kullanılan krem ve yağlar bebekler için asla uygun değildir. Bu sebeple, bebek pudrası gibi özel olarak bebekler için üretilen ürünleri satın alınmalıdır.

Bebek losyon, pudra, krem ve güneş ürünlerini satın almadan önce dermatolojik olarak test edildiğinden, koruyucu ve boya içermediğinden, hipoalerjenik yapıda olduğundan emin olunmalıdır. Babyjem gibi özel olarak bebek odaklı çalışan markaların ürünleri de bu konuda yol gösterici olabilir. Ayrıca, gerçekten ihtiyaç duyulmadıkça bebeklerin cildine sıklıkla krem, losyon gibi ürünler sürmekten de kaçınılmalıdır.

Alt Açma Minder Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Alt açma minderi, bebeğin bezi değiştirilirken alt yüzeyde bulunan koltuk, halı ve yatakların kirlenmesini önleyen koruyucu bir kılıftır. Oldukça fonksiyonel olan bu bebek bakım ürünü, ihtiyaçlara hitap edecek pek çok model seçeneğine sahiptir. Alt değiştirme sırasında çok hareketli olan minikler için özel olarak geliştirilen kundaklı alt açma minderleri ile bebeğinizi sabit tutabilir ve rahatlıkla bezini değiştirebilirsiniz.

Yastık aparatlı modelleri kullanarak alt değiştirme sırasında bebeğinizin baş ve boyun kısmına destek sağlayabilirsiniz. Su geçirmeyen yüzeye sahip ürünleri tercih ederek bebek yağlarını kullanırken dahi rahat edebilirsiniz. Çift taraflı ürünler sayesinde ise tek bir ürünle hem kıyafet değiştirebilir hem de bez değişimi yapabilirsiniz. Ayrıca, katlanabilir modeller kullanarak alt açma minderini gittiğiniz her yere minimum ebatlarda götürebilirsiniz.

Neden Bebek Deterjanı Kullanılmalı?

Tüm bebek bakım malzemeleri gibi bebek deterjanları da bebekler için uygun özellikte olmalıdır. Miniklerin kimyasal ve zararlı maddelerle mümkün olduğunca geç tanışabilmesi için dikkat edilmesi gereken bu faktör, sağlıklı bir bebeklik için destekleyici bir etkendir. Bebek deterjanları kategorisinde kıyafet yıkamanın yanı sıra oyuncak temizleyici ve emzirme ürünleri temizleyici farklı ürünler de bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT