Toplam 16 üründen, 1-16 arası gösteriliyor.

Rezervuar İç Takım Modelleri


Banyo aksesuarları içinde hijyen açısından son derece önemli olan rezervuar iç takımı, aynı zamanda işlevsel özellikleriyle de banyonuzun vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Kaliteli markaların farklı özelliklere sahip olan rezervuar modellerini Tekzen'de kolaylıkla bulabilirsiniz.


Rezervuar İç Takımları Nasıl Çalışır?


Klozet iç takımı iki ayrı parçadan oluşur. Birincisi klozet su deposu içinde yer alan suyun boşaltılmasını sağlayan parça diğeri ise dolmakta olan suyun durdurulmasını sağlayan parçadır. Rezervuar iç aksesuarlarını seçerken kaliteli olan modellere yönelmeniz, bu parçaların arıza yapmadan uzun ömürlü bir biçimde kullanılmasını sağlar.

Rezervuar takımlarını seçerken su haznesinin sahip olduğu hacme uygun özellikte olan bir modeli seçmeniz önemlidir. Plastik, metal, ya da paslanmaz çelik gibi malzemelerden üretilen İç takım aksesuarlarını geniş bir yelpazede Tekzen'de bulabilirsiniz.


Rezervuar İç Takımı Nasıl Değiştirilir?


Rezervuar iç takımı doldurma mekanizması ve boşaltma mekanizmasından oluşur. Rezervuar iç takım değiştirmeden önce rahat çalışabilmek için rezervuar kapağını yerinden tamamen çıkartın. Klozetin yan kısmında yer alan muslukları tamamen kapattıktan hemen sonra ara muslukların bağlı olduğu fren boru bağlantısını sökün.

Doldurma mekanizmasının ve rezervuarın alt kısımda yer alan vidayı gevşettikten sonra rezervurı tamamen çıkarabilirsiniz. Rezervuar takımı yerinden çıkardıktan sonra boşaltma kısmının altında yer alan büyük vidayı sökerek boşaltma mekanizmasını yerinden çıkartın.


Rezervuar İç Takım montajı Nasıl Yapılır?


Rezervuar iç takımını değiştirmek aslında oldukça kolaydır. Kullanmakta olduğunuz ürünün özelliklerine uygun olan talimatları takip ederek iç takım değişikliğini pratik bir biçimde yapabilirsiniz. Rezervuar iç takım değişikliğini gerçekleştirdikten sonra mekanizmanın düzgün çalışıp çalışmadığı ve herhangi bir sızıntı olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz.

Klozet rezervuar iç takımı montajını gerçekleştirdikten sonra suyun tazyik ayarını doğru bir biçimde yapmanız oldukça önemlidir. Herhangi bir sızıntı oluşması ya da tazyik ayarının doğru yapılmaması durumunda, ürüne zarar vermemek ve su sarfiyatını engellemek için bir tesisatçıdan yardım almanız önerilir.


Klozet İç Takım Modelleri


Klozet iç takım markaları içinde en kaliteli ürünleri bulabileceğiniz Tekzen'deuzun yıllar kullanabileceğiniz rezervuar iç takımı, klozet kapağı modellerini bulabilirsiniz. Farklı model ve özelliklere sahip olan rezervuar iç takım modelleri zengin ürün çeşitliliği ile Tekzen'de.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT