Toplam 7 üründen, 1-7 arası gösteriliyor.

Rezervuar İç Takımları


Ürün görseli hazırlanıyor
Tekzen Flatör 24 3/8INC Alttan (V)
Sadece Mağazada
119,90 TL

Sifon ve Rezervuar İç Takımları Tekzen'de!

Rezervuarlar, klozetin arka bölümünde yer alan ve bünyesinde belirli bir seviyeye kadar su depolayan aletler olarak bilinir. Lavabolarda temizliği sağlama konusunda etkin rol oynayan rezervuar iç takımı klozet temizleme görevi üstlenmektedir. Rezervuarın bünyesinde yer alan suyu dışarı aktarabilmek için birbirinden kullanışlı sifon alternatifleri söz konusudur. Çeşitli klozet alternatiflerine karşı uyum sağlayan pek çok rezervuar çeşidi bulunmaktadır. Son derece kullanışlı çeşit alternatifleri sayesinde banyoda geniş bir alan elde etmek mümkün hale gelir. Kullanıcılar, rezervuar fiyatları ve modelleri arasından zevklerine en uygun olan modeli saptayarak banyoda ihtiyaç duyduğu rezervuar modelini kullanmaya başlayabilir. Sağlam klozet iç takımı kullanıcılarına pratik ve konforlu bir kullanım avantajı sunmaktadır. Kullanıcılarına çeşitli avantajlar sağlayan rezervuar iç takımlarını satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. İlk olarak banyonuza uygun ölçüde satın alacağınız rezervuar iç takımının TSE belgesi mutlaka ürün içinde yer almalıdır. Satın almayı arzu ettiğiniz modelin ölçüsü ile klozet ölçüsünün birbiriyle uyumlu olması son derece önemlidir. Özgün bir tasarım eşliğinde üretilen modelleri bünyesinde barındıran Tekzen rezervuar çeşitleri, banyonuza arzu ettiğiniz modern havayı getirmeye katkı sağlayacaktır. Minimal ölçekte üretilen rezervuarlar eşliğinde banyonuzun hem sade hem şık görünmesi mümkün hale gelir.

Sadeliği Ön Plana Koyan Sifon ve Rezervuar İç Takımları

Şık tasarımlara sahip birbirinden eşsiz tasarımlara sahip olan klozet iç takımı modelleri, kullanıcı rahatlığını önemsemektedir. Kullanıcılarına konfor sunan klozet iç takımları sayesinde klozet temizliğinin çok daha kolay bir hale getirildiğini belirtmekte fayda bulunmaktadır. Uzun ömürlü banyo gereçleri arasında yer alan tuvalet sifonu alternatifleri, Avrupa standartlarına uygun ölçekte üretilerek kullanıcı memnuniyetini sağlar. Standartlar eşliğinde üretilen rezervuar iç takımları, bu sayede dayanıklılık konusunda kanıtlanmış bir başarıya sahiptir. Rezervuar iç takımları arasında az su harcamanıza olanak sağlayan modeller de yer almaktadır. Bu sebeple su tasarrufu yapmayı arzu eden kullanıcılar, tercihlerini az su harcayan rezervuar iç takımlarından yana kullanabilir. Farklı tasarımlardan meydana gelen sifon iç takımları, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretilmiştir. Olası bir rezervuar arızasında sifon bozuldu diye düşünebilirsiniz. Meydana gelen bu tarz arıza durumlarında bazı rezervuar parçalarını yenileyerek sifon sorununa alternatif çözümler üretmek mümkündür. Sağlanabilecek çözümler arasında, tek kademeli, su tasarruflu, basmalı ve alttan girişli gibi birbirinden kullanışlı ve pratik rezervuar iç takımları yer almaktadır. Kullanıcılar, Tekzen kalitesiyle sunulan geniş ürün ağına sahip olan sifon ve rezervuar iç takımları arasından banyolarına en uygun olan modeli rahatlıkla tercih edebilir.

Sifon ve Rezervuar İç Takımları Modelleri

Farklı tasarımlar eşliğinde üretilip kullanıcıların beğenisine sunulan sifon ve rezervuar iç takımları modelleri, kullanıcıların banyosuna estetik bir dokunuş sağlamayı amaçlar. Sifon parçaları arasında yer alan tek kademeli iç takımlar, belirli bir su seviyesini rezervuar haznesinde biriktir. Bu sayede, her sifon kullanımında eşit oranda su kullanımı mümkün hale getirilir. Çift kademeli rezervuar ve sifon takımları, iki farklı şekilde boşaltma işlemi gerçekleştirebilir. İhtiyaca göre farklı kademelerde su boşaltması mümkün olan çift kademeli rezervuar iç takımları, su tasarrufu elde etmeyi amaçlayan kullanıcıların en çok tercih ettiği iç takım modelleri arasında yer alır. Rezervuar iç takım alternatifleri çoğu zaman asma, gömme ve klozet üstü şeklinde, birbirinden farklı üç temel tasarımdan meydana gelir. Klozet üstü sifon takımı modellerinde rezervuar çeşitleri, plastik ya da seramik yapıya sahip olabilir. Gömme tasarımdan meydana gelen rezervuar iç takımları, klasik modeller ile kıyaslandığı zaman daha az yer kaplar. Minimal banyo dekorasyonuna sahip olan kullanıcılar, tercihlerini gömme tasarım eşliğinde oluşturulan rezervuar seçeneklerinden yana kullanabilir. Gömme tasarımdaki rezervuar takımları, birden fazla seçeneğe sahip olduğu için banyoda ferah bir ortam elde edilmesine büyük ölçüde katkı sağlar. Durabilen (stoplu) özelliğe sahip olan gömme tasarım rezervuar alternatifleri, su akışını arzu ettiğiniz şekilde belirlemenize olanak sağlar. Kullanıcıların suyu istediği an durdurabilmesi sayesinde su tasarrufu açısından son derece başarı elde eden bir rezervuar modelidir.

Gömülü ve Basmalı Rezervuar İç Takımları

Su tasarrufu sağlayan, suyu dilediğiniz an durdurabilen, az yer kaplayan modellere sahip olan rezervuar iç takımları arasında yer alan gömülü rezervuar modelleri, banyoda az yer kaplar. Hem yer hem de su tasarrufu elde edeceğiniz gömülü sifon ve rezervuar takımları, duvarın içerisine monte edilmektedir. Basmalı rezervuar iç takımları modelleri gibi, gömülü rezervuarların da pek çok avantajı bulunmaktadır. Duvar içine monte edildiğinden dolayı, arıza durumlarında sorunu gidermek çok daha kolay bir hal alır. Ürünün montajı esnasında bir el panel boşluğu bırakarak, arıza esnasında rahatlıkla müdahale edilebilir. Bir rezervuar iç takımını banyonuzda uzun süre tercih etmeyi arzu ederseniz, ürünün iç kısımlarının kaliteli malzemeler eşliğinde üretilmesine dikkat etmenizde fayda bulunmaktadır. Kaliteli malzemeler eşliğinde üretilen klozet takımları bu sebeple kullanıcılarına uzun süre kullanım avantajı sağlamaktadır. Tekzen aracılığıyla elde edebileceğiniz dayanıklı malzemelerden meydana gelen rezervuar takımlarını yıllarca banyoda tercih etmek mümkündür.

Sifon ve Rezervuar İç Takımları Sayesinde Su Tasarrufu Elde Etmek Mümkün

Rezervuarların su alma seviyesini en aza indirgeyerek su tüketimini azaltabilir, su tasarrufu elde edebilirsiniz. Bu sayede hem çevreye hem de faturanıza yansıyacak bir tasarruf elde etmeniz söz konusudur. Çekmeli rezervuar iç takımları gereksiz yere su harcanmasına dair önlem almanıza yardımcı olacaktır. Plastik rezervuar iç takımları gibi ürünler, çoğu zaman su kaçağı gibi sorunların da önüne geçebilir. Uzun süre kullanım avantajı sunan rezervuar takım alternatifleri, banyonuzun ferah görünmesine katkı sağlayacaktır. Gama Tek Basmalı Razervuar İç Takım Kod:5310 modeli de banyoda su tasarrufu elde etmenize yardımcı olacak ürünler arasında yer alır. Kurulum kolaylığı sağlayan model, aynı zamanda ayarlanabilir su boşaltma ünitesine sahiptir. Bu sayede arzu ettiğiniz kadar su harcaması yaparak tasarruf sağlayabilirsiniz. Klozet fırçaları gibi aletler eşliğinde rahatlıkla temizlenebilen ürün, çekmeli ve basmalı tüm rezervuarlar ile uyumludur.

Kaliteli Malzemeler Eşliğinde Üretilen Uzun Ömürlü Rezervuar İç Takımları

Banyonuzu yenilerken klozet takımınızı da yenilemek isteyebilirsiniz. Çocuklu aileler için tercih edilmesi mümkün olan çocuk klozet kapakları aynı zamanda evinize gelen minik misafirler için de temin edilebilir. Şık ve fonksiyonel tasarımlar eşliğinde üretilen ürünler arasında yer alanGama Çekmeli Rezervuar İç Takım Kod:53203 kaliteli malzemelerden meydana gelmiştir. Plastik zincir sistemi ile montaj kolaylığı sağlayan ürün, aynı zamanda kullanıcıların zaman tasarrufu elde etmesine katkıda bulunur. Basmalı rezervuarlarla uyum sağlayan ürün, dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre banyonuzda tercih edilebilir. Temizlik sürecini kolaylaştırmak için duvara tam dayalı rezervuar modelleri kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Evinizle uyum elde edecek Tekzen banyo ürünlerini seçerken hem şık hem de işlevsel rezervuarlara göz atabilirsiniz. Bu sayede banyonuzda ferah bir ortam elde ederek konfor sağlamak mümkündür. Siz de Tekzen’de yer alan sifon ve rezervuar iç takımları modellerini inceleyebilir, arzu ederseniz rezervuarınıza uyum sağlayan modeli en uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT