Toplam 22 üründen, 1-22 arası gösteriliyor.

Evinizde ve işletmenizde çalışmayan ya da çalışırken çok ses çıkartan, su kaçıran bozuk rezervuar iç takımları öncelikle çıkardıkları ses ve çalışmamalarından kaynaklanan hijyen problemleri ile günlük yaşamınızı etkiler, banyonun defalarca temizlenmesine neden olurken, su ve temizlik malzemesi tüketimini arttırarak bütçenize de zararları dokunur. Bu istenmeyen durumda, takımınız değiştirilmelidir. Rezervuar iç takımları montajı düşünüldüğünden zahmetsiz ve uzun süreli bir çözümdür. Tekzen banyo kategorisinde Japar, Selena, Tema Yapı markalarına ait yetişkin ve çocuk boy rezervuarlara uygun iç takımlar bulunmaktadır.

 

Klozet iç takımlarını zaman kaybetmeden değiştirmek için bir diğer neden bozuk conta nedeniyle fazladan çekilen sifonlarla kaybedilen litrelerce sudur. Bu noktada, su tasarrufu sağlayan boşaltma mekanizması sahibi rezervuar iç takımları modelleri seçilmelidir.

 

Rezervuarın suyu boşaltıldıktan ve vanalar kapatıldıktan sonra yapılacak değişim son derece hızlı ve kolay, krom ve benzeri malzemeden üretilmiş cıvata takımı ile sağlıklıdır. Yedek parça güvencesine sahip markalar seçildiğinde rezervuarınız uzun süre el değmeden çalışabilecektir.

 

Üstten basmalı, stop-start özellikli iki kademeli, su seviyesi ayarı yapılmış, sessiz ve alttan doldurmalı sistem ve yine sessiz mekanik flatörlere sahip çeşitleri bulunmaktadır.

 

Türkiye’nin ürün çeşitliliği ile tanınan mağazası Tekzen’in banyo kategorisinde; Vitra, Norm, Serel, Roca-Kale, Toprak, Çanakçılar (Creavit), Kütahya, Carmina, Ege Vitrifiye, Ece Banyo, Duravit, İdevit, Doğvit, Turkuaz, Esvit, Alvit, Turavit, Çelvit, Çağvit, Balvit, Serenlux, Bozvit, Selvit gibi bilinen klozet markalarına uyabilecek rezervuar iç takımları ve banyonuzda gereksinim duyabileceğiniz; bütçenize, zevkinize ve ihtiyacınıza en uygun şekilde seçeceğiniz ürünlerin detaylarını özelliklerini görebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.


Klozet Sifonu Nasıl Değiştirilir? Videomuzu izleyebilirsiniz.


Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT