Toplam 82 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Şişme Su Aktivite Ürünleri


Şişme Su Aktivite Ürün Çeşitleri

Plajlar ve havuzlarda kullanılabilen şişme havuz ürünleri kaliteli ve dayanıklı yapılarının yanı sıra rengarenk tasarımları ile dikkat çekiyor. Plajlarda keyifli vakit geçirebileceğiniz şişme deniz yatakları ve daha bir çok plaj ürününü Tekzen’de bulabilirsiniz.

Şişme Su Aktivite Ürünleri Nelerdir?

Şişme deniz oyuncakları modellerinin yanı sıra aile, bebek ve çocuk için ayrı ayrı tasarlanan havuzlar her yaş kesimine eğlenceli vakit geçirme ve serinleme şansı sunuyor. Özellikle bebekli ailelerin tercihi olan plastik havuz modelleri sağlıklı yapısı ile bebeklerin sıcak havalarda güvenli bir şekilde serinlemesini sağlıyor.

Kaliteli yapıları ile öne çıkan havuz yatağı modelleri bükülmeyi önleyen yapısı ve yastığı ile güvenli bir kullanım sunuyor. Kalınlığı ve uzunlukları değişebilen ürünler dayanıklı yapıları sayesinde uzun ömürlü olarak kullanılabiliyor.

Pompasız Deniz Yatağı Nasıl Şişirilir?

Şişme deniz yatakları ile denizde ya da havuzda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Şişme deni̇z ürünlerini şişirmenin en pratik yolu uygun bir pompa kullanmaktır. Ancak pompanız yanınızda yoksa bu ürünleri şişirmek bir hayli zor ve zaman alıcıdır. Pompanın tıkacının bulunduğu yeri iki eliniz ile bastırarak nefesinizle şişirmeye çalışabilirsiniz.

Pompa olmadan yatak şişirmenin diğer bir yolu ise boş bir poşeti ağzı açık olacak biçimde sallayıp hava ile doldurabilirsiniz. Ardından şişme havuz yatağının ağzında yer alan tıkaca hava dolu olan poşeti geçirip, poşetin üzerine bastırarak yatağı şişirebilirsiniz.

Can Yeleği Nasıl Kullanılır?

Eğlenceli aktiveler için kullanılan şişme deniz topları ve deniz yataklarının dışında güvenlik ekipmanları arasında yer alan can yeleği modelleri de şişme deniz ürünleri içerisinde yer alır. Kullanım alanlarına ve yaş gruplarına göre farklı özellikler taşıyan can yeleklerini kullanmanın değişik yöntemleri bulunmaktadır.

Hava ile şişirilen modellerin yanı sıra kendiliğinden şişebilen modelleri de bulunan ürünler, can güvenliği açısından oldukça önemlidir. Can yeleklerini kullanmadan önce kullanım talimatlarına hakim olmak gerekir. Deniz ya da havuz için uygun bir kullanım sunan can simitleri ve şişme deniz oyuncakları modelleri Tekzen'de sizlerle buluşuyor.

Can Yeleği Nasıl Şişirilir?

Şişme deniz topları ile eğlenceli vakit geçirmenizin yanı sıra can güvenliği açısından önemli olan can yelekleri farklı şişirme özelliklerine sahiptir. Her bir ürün için önerilen kullanma talimatlarını okumalı ve can yeleğinizi bu talimatlar doğrultusunda kullanmalısınız.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT