Toplam 179 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Temizlik Gereçleri


Temizlik Malzemeleri

Evdeki hijyenin vazgeçilmez ferahlığını sevenler için özenle üretilen temizlik malzemeleri, Tekzen farkıyla beğeninize sunuluyor. Duvar silme aparatı modelleri, temizlik kovası, süpürge, leğen ve fırça gibi onlarca farklı ürün grubunu bulabileceğiniz kategoride, her bütçeye uygun seçimle göz dolduruyor.

Temizlik Malzeme Çeşitleri Nelerdir?

Temizlik malzeme çeşitleri; kullanılacak olan alan, amaç, fonksiyon gibi özelliklere göre kategorize edilebilir. Tekzen.com'da; Fırça & Süpürgeler, Mop - Paspas - Yedek Ekipmanları, Plastik Kovalar, Sünger ve Bezler, Temizlik Eldivenleri kategorilerinden ihtiyaçlarınıza uygun modellerini bulabilirsiniz. Duvar silme aleti gibi spesifik ürünlerden genel kullanıma uygun kovalara dek pek çok model tek tık uzağınızda!

Belirlenen tüm kategoriler içerisinde bulabileceğiniz geniş ürün yelpazesi ile aradığınız özellikleri bulmak çok daha kolaylaşıyor. Banat ve Vileda gibi kalitesiyle ön plana çıkan pek çok marka seçeneği ile temizliğe ayırdığınız vakit ve enerjiden tasarruf edebilirsiniz.

Temizlik Malzemeleri Nasıl Tasarruflu Kullanılır?

Temizlik malzemeleri, gerekli bakım yapıldığında ve amacına uygun şekilde kullanıldığında uzun süre boyunca kullanıcılara hizmet verebiliyor. Temizlik kovası ve leğen gibi dayanıklı plastik malzemeye sahip olan ürünler, kırılmadığı ve temiz tutulduğu takdirde yıllarca kullanılabiliyor. Mop ve paspaslar ise her ne kadar yıkanıp tekrar kullanılsa da kumaş kısımları tahrip olduğunda değiştirilmelidir.

Ürünlerinizi maksimum sürede kullanabilmek için hassas kullanım önem teşkil ediyor. Vileda uçları, bezler, süngerler, mop ve paspaslar sıklıkla temizlenmeli ve mümkün olduğunca pürüzsüz yüzeylerde kullanılmalıdır. Pürüzlü ve çıkıntılı yüzeyler kumaşları yırtar ve kullanım süresini azaltır.

Her Evde Bulunması Gereken Temizlik Malzemeleri Nelerdir?

Her evde belirli temel parçalardan oluşan bir temizlik seti bulunmalıdır. Bunlardan ilki temizliğin her aşamasında ihtiyaç duyulan temizlik kovasıdır. Kova ile birlikte kullanıcının önceliklerine uygun özellikte bir mop seçilmelidir. Saçaklı ya da düz uç seçenekleri bulundurulabilir.

Bez ve süngerler de, tüm yüzey temizliklerinde bulunması gereken temel parçalardan bir tanesidir. Kullanılacak olan alana göre, mikrofiber bez, cam bezi gibi özelliklere dikkat edilmelidir. Zorlu kirler ve sert yüzeyler için küçük boy fırçalar; balkon temizliği için ideal olan büyük boy fırçalar da unutulmamalıdır. Duvar mopu modelleri de temizlikte zamandan tasarruf etmenizi sağlayan ekipmanlardır.

Temizlik Malzemeleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Temizlik seti alırken seçilen ürünlerin size özel olması önemlidir. Başkaları için ideal olan bir ürün sizin için kullanışlı olmayabilir. Satın aldığınız ürünün kullanacağınız yüzeye zarar vermemesi ve çizmemesi önemlidir. Bu sebeple, yumuşak yapıda bez ve fırçalar tercih edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT