Toplam 17 üründen, 1-17 arası gösteriliyor.

Tekzen’den alabileceğiniz çeşitli tavan kaplama ve kartonpiyer ürün seçenekleriyle evinizde dekoratif değişimler yapabilirsiniz. İnşaat ve boya kategorisinde yer alan tavan kaplama malzemeleri, farklı amaçlara hizmet ediyor. Üst kattan gelen sesleri, gürültüleri önlemek için tavanınızı bu malzemelerle kaplayabilirsiniz. Tavan kaplama ürünleri ısı ve ses yalıtımı sağlıyor, tavanlara dekoratif bir güzellik katarak estetik görünüm kazandırıyor. Yaşam alanınızı farklılaştırabilir, ekstra ışıklandırma sistemleri yapmaya olanak veren bu uygulamayla mekânınızı göz alıcı hale getirebilirsiniz. 

Tavan kaplamanın faydalarından biri de bakımının kolay yapılabilmesidir. Hiç zorlanmadan temizleyebilirsiniz. Bu ürünler silinen ve yıkanan malzemelerden üretiliyor. Teknolojinin gelişmesiyle yeni malzemeler bulunuyor ve tavan kaplama ürünlerine uygulanıyor. Bu ürünleri evlerinizin her bölümünde kullanabilirsiniz. Kaplama ürünleri iş yeri ve ofislerde de sıklıkla uygulanıyor. Tavan kaplama uygulamaları ısı, ses, nem ve rutubet yalıtımı yaparken terlemeleri de önlüyor. Farklı malzemeler kullanılarak yapılan bu ürünler sundukları zarif görünüm nedeniyle tercih ediliyor. Tavan kaplama ürünlerinin fiyatları ise uygun seçenekler sunuyor. Ebatları genel olarak  50cm x 50cm olarak üretiliyor. Desen ve renk seçenekleri ile her zevke hitap edebiliyor. 

Tavan süslemelerinde kullanılan bir diğer uygulama olan kartonpiyerler özellikle salonlar için farklı görsel güzellikler sunabiliyor. Tekzen kartonpiyer ürünlerini tüketicilerine, değişik seçenekler aracılığıyla sunuyor. Alçıdan yapılan bir ürün olan kartonpiyer alçı, iplik lifleri ve suyun karışımından elde ediliyor. Özel kalıplara dökülen malzeme kurutularak farklı görsellikler taşıyan kartonpiyer ürünlere dönüşüyor. Evlerin tavan dekorasyonuna katkısı büyük olan bu uygulamalar aynı zamanda ses ve ısı yalıtımı yaparken yangına karşı koruma sağlıyor. Bozuk ve eğri zeminlerin düzeltilmesi için önemli bir kolaylık sunuyor 


Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT