Toplam 7 üründen, 1-7 arası gösteriliyor.

Tavan Kaplama


İlgili Aramalar:

Tavan Kaplama Malzemelerini Tekzen'den Uygun Fiyatlara Alın!

Tavan kaplama, doğru yapıldığında ev dekorasyonunun önemli bir parçası haline gelebilir. Genellikle beyaz ve düz stilde tasarlanan tavanlara birbirinden çeşitli tarzdaki tavan kaplama ürünleri uygulandığında odanın havasını dilediğiniz yönde değiştirmek elinizde. Evin her bölümünde rahatlıkla ve güvenle kullanılabilecek bu pratik ürünlerle eğlenceli bir çocuk odası, şık bir salon ve dekoratif bir mutfak yapmak mümkün. Tekzen’de bulabileceğiniz birbirinden güzel tavan göbekleri, desen desen kaplama plakaları ve kartonpiyerlerle tavanlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Ayrıca her bütçeye uygun alçıpan fiyatları Tekzen güvencesiyle meraklılara sunulurken her türden tavan kaplama ürünü de alıcılarını bekliyor.

Bu Tavan Kaplama Modelleri ile Mekanlar Hareketlenecek

Duvar ve tavan kaplamaları, bulunduğu odanın stilini yansıtan unsurlar olduğu için mekânın dekorasyonuyla uyumlu olduğunda oldukça şık görünür. Birçok farklı desen ve tarzda tavan kaplama modelleri sunan Tekzen’deki Decosa Dery tavan kaplama plakası estetik görüntüsü ve kolay montaj özelliğiyle sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Ayrıca mekandaki ısı ve nemi belli seviyede tuttuğu için yalıtım malzemeleri olarak da kullanılabilir. Paket içeriğinde sekiz adet kaplama plakası bulunan bu modelde köpük malzeme kullanıldığı için istediğiniz odanın tavanına kendiniz bile kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Kullanıcılarına çeşit çeşit tavan göbeği ya da kartonpiyer tavan gibi yüzlerce tavan kaplama ürünü sunan Tekzen, evinin dekorasyonuna tavanları da eklemek isteyenleri bekliyor.

Tavan Kaplama Nasıl Uygulanır?

Evin herhangi bir odasına tavan kaplama uygulaması yapmak hem kullanılan malzemenin hafifliği hem de uygulamanın yöntemi açısından oldukça basittir. Birkaç püf noktası öğrenildiğinde herhangi bir uzmana gerek duyulmaksızın rahatlıkla yapılabilir. Öncelikle kaplama uygulanılacak tavanın ölçüsü alınır. Sonrasında monte edilecek köpük malzemenin arka kısmına yapıştırıcı sürülür. Buradaki önemli nokta kaplama yapmaya tavanın en uzun köşesinden başlamaktır. Yapıştırıcı damlatılan malzeme tavanın en uzun köşesine düzgünce yapıştırılır ve hafif kuvvet uygulanarak bastırılır. Genleştirilmiş polistren malzemeden yapılan ve tavan kaplama köpüğü olarak bilinen strafor, üç sıra halinde ve plakalar birbirine bitişik biçimde uygulandıktan sonra köşeler birleştirilir. Sona kalan parçayı da tavandaki açık yerin ölçüsünde kesip yapıştırdığınızda derz ve gönye kaçaklarının oluşması riskini önlemiş olursunuz. Tekzen tavan kaplama kategorisi hem şık görünen hem de ısı yalıtımı sağlayan zengin ürün çeşitliliğiyle kullanıcılarının beğenisini topluyor

Evlerin Tavan Süsü, Kartonpiyerler

İç mekanlarda duvarla tavanın birleştiği yere monte edilen, kâğıt parçaları ve liflerin alçı ve tutkalla birleştirilmesinden üretilen dekoratif bir kalıplama türü olan kartonpiyer, kullanıldığı mekânda hoş bir görüntü sağlar. Özellikle tavan göbekleri olarak kullanılan modelleri farklı şekil seçenekleriyle öne çıkarak alıcılar için çeşitlilik sağlar. Tekzen’de satışa sunulan tavan göbeği baklava deseni ve yuvarlak formuyla ister oturma odası ister çocuk odası tavanı için beğeniyle kullanılabilir. Tüm bu tavan kartonpiyer modelleri yüksek yoğunlukta köpükten üretildiği için sağlamdır. Çiçek desenlisinden piyano desenlisine kadar çeşit çeşit ürün için en avantajlı köpük kartonpiyer fiyatları Tekzen güvencesiyle alıcılarını bekliyor.

Stropiyer Kullanarak Tavan Dekorasyonunu Kendin Yap

Kartonpiyere bir alternatif olarak öne çıkan stropiyer tavan kaplama ürünleri, içeriğinde su bulunmadığından herhangi bir renk değişikliğine sebebiyet vermeyeceği için köpük tavan modelleri arasında sıklıkla tercih edilir. Yapısı itibariyle su ve nemden etkilenmediği için banyo tavan kaplama olarak da kullanılabilir. Stropiyer tavan uygulamasını kullanılan malzemenin hafifliğinden ötürü kendiniz de rahatlıkla yaparak istediğiniz odayı güzelleştirebilirsiniz. Ölçüsüne, desenine ve malzemesine göre değişen stropiyer fiyatları Tekzen kalitesiyle sizlere sunuluyor.

Duvar Kaplama Ürünleriyle Evinizi Dekore Edin

Tavan kaplamalarına ek olarak bir evin dekorasyonuna en büyük etkiyi sağlayacak bir diğer unsur da o evin duvarlarında kullanılan renk ve desendir. Tekzen’de inşaat ve boya kategorisi altında listelenen duvar kaplamaları ; ahşaptan tuğlaya, renkli taşlardan mermer ve mozaik panellere kadar yüzlerce farklı desen ve şekilde satışa sunuluyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT