Toplam 11 üründen, 1-11 arası gösteriliyor.

Beklenmedik kazalar karşısında ve güvenlik önlemi amaçlı ev, ofis, araba gibi mekânlar ile apartman, han, iş merkezi, dükkân gibi yerlerde bulunması gereken yangın söndürücü çeşitleri, bu kategoride farklı ağırlık ve boylarda karşınıza çıkıyor. Tekzen, Autokit ve Dalgıç gibi markaların kalite kontrolünden geçmiş ve sağlam donanımlı yangın söndürücüleri, iç ve balkon gibi dış mekânların bir köşesinde fazla yer kaplamadan daha güvenli hissetmenizi sağlıyor.


Plastik askılıklı, manometreli, ithal valfli söndürücüler - 20 ile + 60 °C arasında çalışabiliyor ve yönetmeliğe uygun emniyetli ve sigortalı olarak üretiliyor. Dikey yüzeylere montaj için askı aparatı da içeren seçenekler bulunduran kategoride ısı yalıtkanlı, 1260 °C sıcaklığa varan yüksek ısı karşısında üstün koruma sağlayan yangın battaniyesi gibi alternatif ürünler de bulunuyor. 100x150 cm ebatlarındaki battaniyeler cepli olup, kesinlikle asbest veya diğer kanserojen maddeleri içermeyen sağlıklı bir yapıya sahip.


Dalgıç markasının üretimi ürünler 1, 2 veya 6 kg ağırlığında iken, Autokit ürünleri aracınızda bulundurulabilecek ebatlarda ve 1 kg ağırlığında yangın söndürme tüpleri ile karşınıza çıkıyor. Ev, ofis, araba, balkon, dükkân gibi alanlarda kullanılabilen modeller, içerdiği ithal kuru kimyevi toz ve diğer yangın söndürücü maddeler ile etkisini gösteriyor. Doluluk oranını kontrol edebilmeniz için kaliteli manometrelere yangın tüpleri, aynı zamanda dikkat çekici kırmızı renkteki sağlam çelik gövdeleri ile her türlü darbeye dayanıklı yapıda. Can güvenliğiniz ve sağlığınız için önemli bir araç olan yangın tüpleri, hırdavat & el ürünleri kategorisinin altında Tekzen kalitesi ile hizmetinize sunuluyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT