Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Yangın Söndürücüler


En İyi Yangın Tüpü Çeşitleri Tekzen’de!

Evde, ofiste, arabada ve diğer yaşam alanlarında karşı karşıya kalabileceğiniz beklenmedik kazalarda yangın söndürme tüpü kurtarıcınız olur. Yaşam alanlarınızda güvenliğiniz için mutlaka bulunması gereken bu ürünler; farklı ağırlık, çeşit ve kullanım türü seçenekleri ile karşınıza çıkar. En iyi yangın tüpü çeşitlerini geniş ürün yelpazesi içerisinde inceleyebileceğiniz Tekzen, ihtiyacınız için uygun olanı bulabilmenizi sağlar. Yüksek kaliteli yangın tüpü nereden alınır sorusunun doğru cevabı Tekzen!

Büyük Kayıpların Önüne Geçen İlk Müdahaleler İçin Yangın Tüpü

Yangın malzemeleri içerisinde ön plana çıkan yangın tüpleri, olay yerinde ilk müdahaleyi yapmanızı sağlayarak büyük kayıpların önüne geçer. Can ve mal güvenliğinizi koruma altına alan bu ürünler, iş güvenliği malzemeleri içerisinde bulunması zorunlu olan yardımcılar arasında karşınıza çıkar. İşte, evde, araçta ve dış mekanlarda erişilebilir konumlarda bulundurulması gerekli olan yangın tüpleri; farklı yangın tiplerine uygun içerikleri ile hizmetinize sunulur. Kuru kimyevi tozlu, köpüklü, halokarbonlu ve diğer çeşitlerine ve özelliklerine göz atarak aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Yangın Tüpleriyle Küçük Ev Kazalarının Büyümesinin Önüne Geçin

Küçük ev kazalarının büyümesini engellemenize yardımcı olan ev tipi yangın söndürücü çeşitleri, özellikle mutfakta meydana gelebilecek yangınlar ile ilgili endişelerinizi geride bırakır. Yağ kızartma yangınları, mutfaklarda en çok karşılaşılan yangın türlerinden biridir. Küçük boyutlardaki ıslak kimyasal ev tipi yangın tüpleri, bu tür yangınları kısa süre içerisinde önlemenize yardımcı olur. Su, köpük, karbondioksit ve kuru tozlu seçenekleri de ev için yangın tüpü çeşitleri arasında yer alır. Evinizin güvenliğini sağlamak için ihtiyacınız olan ev tipi yangın tüplerine uygun fiyatlarla sahip olmak için doğru adrestesiniz.

Her Araçta Mutlaka Bulunması Gereken Yangın Tüpü

Araç içerisinde yangına sebep olabilecek birçok farklı unsur bulunur. Küçük kazalarda araç içerisinde meydana gelebilecek yangınları önlemek ise araç yangın tüpü ile oldukça kolaydır. Her araçta mutlaka bulunması gereken bu ürünler, araç trafik seti içerisinde de karşınıza çıkar. Yasal olarak bulundurulması zorunlu olan oto yangın tüpü sayesinde trafikteyken kendi aracınız ve diğer araçlarda meydana gelebilecek yangınları büyümeden önleyebilirsiniz. Pratik bir kullanıma sahip olan araç yangın söndürücü ile trafikte güvenle yol alabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Yangın Tüpü Çeşitleri

Yangının ilk anlarında verimli bir müdahale yapmanızı sağlayan yangın tüpleri her ihtiyaca uygun çeşitleri ile beğenilerinizi kazanır. İş güvenliği kıyafetleri ile birlikte kullanılması gereken çeşitlerinden gaz ve toz maskeleri ile kullanılması tavsiye edilenlere kadar hayatınızın birçok alanında karşınıza çıkabilecek onlarca farklı seçenek Tekzen kalitesiyle sizlerle buluşur. Tüpaş 6 Kg ABC Kuru Kimyevi Tozlu Yangın Söndürme Cihazı , manometreli ve ithal valfli tasarımıyla gözler önüne serilir. Oto Yangın Söndürücü 1Kg T.S.E BELGELİ seçeneği ise araç içi kullanım için idealdir. 1 kg, 2 kg, 3 kg, 4 kg, 5 kg ve 6 kg seçeneklerine sahip ve alanında uzman olan birçok markanın sizlere sunduğu ürünler içerisinden ihtiyacınıza uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Aradığınız Yangın Tüpü İçin Doğru Adres Tekzen

Her türlü darbeye karşı sağlam olan dayanıklı gövde, doluluk oranını kontrol edebilmenize imkan tanıyan manometre detayı ve pratik kullanıma sahip olan yangın söndürme tüpleri; günlük yaşamınızda karşılaşabileceğiniz kazalarda sizlere yardımcı olur. Farklı boyut, ağırlık, içerik ve kullanıma sahip olan onlarca farklı çeşit içerisinden aradığınız ürünü hemen şimdi bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ve bütçenize uygun yangın tüpü fiyatları için doğru adres Tekzen!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT